Er start -zo heb ik begrepen- een procedure tegen pedofielenclub Martijn. Een civiele. Om die organisatie te verbieden. En terecht. Informatie over hoe je een kind kunt neuken zonder sporen achter te laten, nee, die moet niet worden verspreid. Dus ook niet in clubverband. Opdoeken, dat Martijn. En nu we het toch hebben over seks met kinderen: ik zou graag zien, dat met onmiddellijke ingang ook alle moskeeën en Moslim-organisaties in ons land worden verboden. In ieder geval tot zij duidelijk en openbaar afstand nemen van de Haagse As-Soennah-moskee.
Ik werd door Carel Brendel op een schokkend gegeven gewezen. In Den Haag wordt een nieuw haatpaleis geopend. De nieuwbouw van die Haagse As-Soennah-moskee is klaar. En om dat te vieren, wordt een vertegenwoordiger van de aller-achterlijkste Islamstroming uitgenodigd. De Marokkaanse pedo-salafist Mohamed al-Maghraoui. Die werd berucht door zijn vurige pleidooi, met meisjes van 9 jaar oud te trouwen. Inclusief bloederige huwelijksnacht. Want trouwen met meisjes van 9, dat is goed voor een plezierig seksleven. De gek. Toen er een storm van kritiek losbarstte, verschool de laffe kinderneuker zich achter een wel heel erg hilarisch zwak argument: "Ik ben een officieel theoloog. Ik verzin dit niet. Het is de profeet die het vóór mij gezegd heeft." De Marokkaanse overheid greep in na klachten van advocaten en rumoer in de media. Het hoofdkwartier van Mohamed al-Maghraoui werd gesloten en zijn website werd uit de lucht gehaald. Daarnaast moest hij zijn netwerk van tientallen Koranscholen sluiten. Maar dat is sowieso niet vreemd. Immers, ook in Nederland zie je telkens weer dat de combinatie van Islam met onderwijs buitengewoon ongelukkig uitwerkt.
En de As-Soennah-moskee heeft uitgerekend déze zwakzinnige pederast uitgenodigd om een lezing te geven onder het motto "De focus ligt vooral op opvoeding en reiniging van de zielen, zodat de moslims tot een voorbeeld voor iedereen verworden." Leuk, zo'n knoeperd van een taalfout, trouwens. De Nederlandse taal is aan die gore muzelmannen niet besteed. Nee, van kinderen neuken hebben ze duidelijk meer verstand. Ik spuug op iedere Islamiet die ook maar een voet over de drempel van de As-Soennah-Pedofielenmoskee zet. Kinderen van 9 penetreren omdat dat betere seks oplevert... Uit naam van een profeet die ook al last had van een ziekelijk verlangen naar kinderseks.
Iedere bezoeker van dat Haagse Nieuwbouw Pederastenpaleis is minimaal net zo erg als die vieze Ad van den Berg, met zijn zogenaamd-wetenschappelijke kinderpornoverzameling, die nu een paar jaar zeepjes mag rapen in de bajes.
We leven toch in een land waar burgemeesters noodverordeningen mogen uitvaardigen? Mooi. Ik stel voor dat de burgemeesters van ons land met onmiddellijke ingang alle moskeeën in ons land voorlopig laten dichttimmeren. Zij zijn in potentie net zo'n gevaar voor de openbare orde als pedoclub Martijn. Wegwezen.
DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 05-12-2011 @ 23:26
quote:Godsdienstvrijheid is prima. Ben ik ook fel voorstander van. Maar niet als die vrijheid wordt misbruikt voor zaken die dwars tegen onze wetten ingaan. Dus geen pedoseks, geen bloedwraak en nog wat van dat soort zaken. Toch propageren? Kerk/moskee/synagoge/tempel dicht.Op maandag 5 december 2011 @ 23:18 schreef Siniti het volgende:
Laten we dan ook gelijk de vrijheid van godsdienstuiting afschaffen.
quote:Laten we het principe 'last in, first out' in het geval van godsdienstige fratsen ook gebruiken, die katholieken komen dan vanzelf ook een keer aan bod.Op maandag 5 december 2011 @ 23:18 schreef Siniti het volgende:
Laten we dan ook gelijk de vrijheid van godsdienstuiting afschaffen.
DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 05-12-2011 @ 23:37
quote:Ook de katholieken hebben er van mij meermalen van langs gekregen. Ik noem ze herhaaldelijk in columns "De Kinderkerk Van Rome".Op maandag 5 december 2011 @ 23:35 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Laten we het principe 'last in, first out' in het geval van godsdienstige fratsen ook gebruiken, die katholieken komen dan vanzelf ook een keer aan bod.
quote:Nou, dat speciale godsdienstartikel mag inderdaad zo snel mogelijk in de prullenbak.Op maandag 5 december 2011 @ 23:18 schreef Siniti het volgende:
Laten we dan ook gelijk de vrijheid van godsdienstuiting afschaffen.
quote:Waar je je meer druk om zou moeten maken is dat er kennelijk geen weerwoord klinkt vanuit de islam hoek om zo'n misstand de kop in te drukken.Op dinsdag 6 december 2011 @ 02:07 schreef Marlan het volgende:
Echt weer een column van een een hoogstaand niveau.![]()
De gebruikelijke clichés en negatieve stereotypen passeren de revue. Even op een rijtje zetten:
- alle moskeeën en moslimscholen (haatpaleizen!) sluiten
- moslims zijn kinderneukerts
- moslims aanbidden een pedo
- moslims zijn een stel primitieve analfabeten
- moslims zijn evil, gevaarlijk en dienen preventief aangepakt te worden
quote:Sja. Dat komt simpelweg omdat kindersex nu eenmaal mag volgens Mo de Pro (NSFW, NVSH, SOA).Op dinsdag 6 december 2011 @ 03:07 schreef robber57 het volgende:
[..]
Waar je je meer druk om zou moeten maken is dat er kennelijk geen weerwoord klinkt vanuit de islam hoek om zo'n misstand de kop in te drukken.
quote:Precies, dat kunnen we dan meteen ook zo regelen met politiek leiders en prominent wetenschappers en televisiemakers.Op dinsdag 6 december 2011 @ 06:37 schreef Mokhtar het volgende:
Ik snap niet waarom ze in NL geen grotere controle op de moskeeen hebben. Vrijwel overal in de Arabische wereld en overwegend Islamitische landen bepaald de staat wie de imam wordt van een moskee. Sterker nog de staat bepaald zelfs welke preek er voorgedragen wordt. Een hele simpele en effectieve manier om extremisme in te dammen.
quote:Jammer, gemiste kans - je kan nog wel wat subtiele verwijzingen maken naar de, op z'n zachtst gezegd, "accomoderende" rol van 't Vaticaan in WO2.Op maandag 5 december 2011 @ 23:37 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Ook de katholieken hebben er van mij meermalen van langs gekregen. Ik noem ze herhaaldelijk in columns "De Kinderkerk Van Rome".
quote:Ik doelde natuurlijk op de verspreiding van religie in deze contreien door de eeuwen heen.Op maandag 5 december 2011 @ 23:37 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Ook de katholieken hebben er van mij meermalen van langs gekregen. Ik noem ze herhaaldelijk in columns "De Kinderkerk Van Rome".
quote:Uhm, lees jij zelf de column wel? Het staat er toch overduidelijk in dat Marokko alle scholen van die vent verbiedtOp dinsdag 6 december 2011 @ 03:07 schreef robber57 het volgende:
Waar je je meer druk om zou moeten maken is dat er kennelijk geen weerwoord klinkt vanuit de islam hoek om zo'n misstand de kop in te drukken.
quote:Uhm, de Marokkanen zoals genoemd in de column???Op dinsdag 6 december 2011 @ 07:48 schreef Telecaster het volgende:
En welke mohemmedaan durft nu in te gaan tegen de bij elkaar geplagieerde fantasietjes van die massamoordende analfabete epileptische struikrover met een grote dikke duim, oh pardon, "de meest perfecte mens op aarde" *proest*, zolang op afvalligheid (en dat wordt nu eenmaal, net zoals het toevallig uitkomt, naar believen vrij ruim geïnterpretreerd door Allah's zelfbenoemd grondpersoneek) nu eenmaal de doodstraf staat?
quote:Dat is de, op papier, wereldlijke Marokkaanse overheid.Op dinsdag 6 december 2011 @ 10:57 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Uhm, de Marokkanen zoals genoemd in de column???
quote:Je bent "Sja, volgens de koran mag het nu eenmaal" vergeten.Op dinsdag 6 december 2011 @ 11:12 schreef gundarr het volgende:
Moslims happen nooit op dit soort columns, te weten omdat:
quote:Er wordt dan ook niet tegen een groep gelovigen geschreeuwd en getrapt, maar tegen het, anno 2011 kwalijke, denkbeeld dat je een kind van negen mag neuken.Op dinsdag 6 december 2011 @ 11:21 schreef AgitoM het volgende:
Daar is toch eigenlijk helemaal geen geschreeuw en getrap tegen een groep gelovigen voor nodig?
quote:Ah, die Marokkanen bedoelde je. Er worden nu eenmaal meer Marokkanen genoemd in het artikel - wellicht moet je iets preciezer formuleren.Op dinsdag 6 december 2011 @ 12:49 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Ah, de advocaten en de media zijn de Marokkaanse overheid. WEer wat nieuws geleerd.
quote:Sja. Verder nog ad hominems in de aanbieding?
Verder nog iets te melden wat jouw straatje schoonmaakt?
quote:Sja. Het is voor veel mohammedanen kennelijk eveneens veel makkelijker om iedereen die sex met kinderen afkeurt weg te zetten als een gefrustreerde mohammedanenhater dan om toe te geven dat De Meest Perfecte Mens Op Aarde in het licht van 2011 misschien toch niet zo perfect was.Op dinsdag 6 december 2011 @ 14:40 schreef kutviool het volgende:
[..]
Tenminste een zinnige reactie.
Maar het is voor veel fokkers fijner om te haten en 's lekker je frustratie's van je af te posten
quote:Op dinsdag 6 december 2011 @ 11:14 schreef Telecaster het volgende:
[..]
Je bent "Sja, volgens de koran mag het nu eenmaal" vergeten.
quote:Heel goed. Ik houd op mijn beurt gewoon sexslaven,, stenig ongehoorzame kinderen en mensen die op zondag werken, en pik andermans spullen in.Op dinsdag 6 december 2011 @ 14:53 schreef gundarr het volgende:
[..]
Ach, sommige dingen uit de bijbel volg ik . Downloaden bijv. Nieuwste films binnenhalen, delen met anderen, op DVD mikken, aan iemand geven. De Bijbel zegt immers:
"Gij zult met uw naasten delen." En dat, mijn beste Watson, doe ik dus ook.
quote:Vandaar dat er b.v. in Saudi Arabie van die vriendelijke imams zitten die haat en verdoemenis uitspreken over "ongelovigen".Op dinsdag 6 december 2011 @ 06:37 schreef Mokhtar het volgende:
Ik snap niet waarom ze in NL geen grotere controle op de moskeeen hebben. Vrijwel overal in de Arabische wereld en overwegend Islamitische landen bepaald de staat wie de imam wordt van een moskee. Sterker nog de staat bepaald zelfs welke preek er voorgedragen wordt. Een hele simpele en effectieve manier om extremisme in te dammen.
quote:Zinnige reactie ?????Op dinsdag 6 december 2011 @ 14:40 schreef kutviool het volgende:
[..]
Tenminste een zinnige reactie.
Maar het is voor veel fokkers fijner om te haten en 's lekker je frustratie's van je af te posten
quote:In de grond zijn ze alemaal even primitief, achterlijk, door de feiten achterhaald, barbaars, bloeddorstig en tribaal.Op dinsdag 6 december 2011 @ 22:04 schreef Kingdom34 het volgende:
[..]
Start eerst een onderzoek in van beide heiligboeken staan, dan mag je schreeuwen zolang als je wilt.