Boek: Guidelines for Online Success

Boeken • Geschreven door Cindy op 14-07-2011 @ 08:00
print 

Guidelines for Online SuccesHet tijdperk waarin je bewonderd werd om je website met html en animated gifjes, hebben we al een poosje achter ons gelaten. Naarmate er meer mensen het internet bezochten, werden de verwachtingen hoger en kwamen er nieuwe technieken om deze verwachtingen weer te boven te gaan. Maar wat werkt nu eigenlijk wel en wat niet, om veel terugkerende bezoekers naar je website te trekken? Dat leggen verschillende experts uit in Guidelines for Online Success.

Do’s and Don’ts
Na het voorwoord van de oprichter van de Favourite Website Awards, Rob Ford, komen in zes hoofdstukken verschillende aspecten van succesvolle websites aan bod, waaronder design, marketing, de technische kant en e-commerce. Voor dit engelstalige boek zijn verschillende experts per gebied verzameld, die het hoofdstuk inluiden met een voorwoord en vervolgens per subonderwerp bondig en met de nodige droge humor drie do’s en drie don’ts beschrijven, voorzien van voorbeelden van websites die de tips goed illustreren.

Inspirerend
Hoewel dit boek 303 bladzijdes heeft, is dit helaas vooral gevuld met screenshots van websites die de do’s en don’ts van de experts ondersteunen. Aan de ene kant is het jammer dat er in verhouding weinig uitgelegd wordt, maar doordat er per onderwerp maar zes tips gegeven worden, kun je ervan uitgaan dat deze wel essentieel zijn. Voor de ervaren online designer zal veel ervan echter al bekend zijn en deze groep zal vooral de voorwoorden van de gevestigde experts interessant vinden en wellicht wat reminders lezen. De websites die de tips illustreren zijn stuk voor stuk gelikt en zeker de moeite van het opzoeken waard, er kan veel inspiratie uit opgedaan worden. Guidelines for Online Success is een mooi naslagwerk waar de online designer zelf uit kan halen wat hij nodig denkt te hebben om zijn websites naar een grotere hoogte te tillen.




Lees ook:

» 17/05 Boek: Tosca Niterink - Klimmen naar kruishoogte0
» 15/05 Boek: Willem Claassen - Park3
» 07/05 Boek: Denise Mina - Het einde van de wespentijd0
» 05/05 Boek: Jew Face - David Groen4


delen | eKudos nujij

4036 views / 3 reacties
Uitgever Taschen
Aantal pagina's 303
Waardering    
Reacties op dit bericht
3  van 3 reacties op deze pagina. Pagina  1
userIcon
Waar komt dit boek vandaan? Op bol.com staat alleen de versie uit 2008 (met roze cover) voor 40 euro. Deze versie zou zo'n 10-15 euro moeten kosten. Iemand enig idee?

Dit boek is trouwens in te zien op de website van Taschen:

http://www.taschen.com/lookinside/05204/index.htm
vrouw Bijou (Redactie Frontpage) 15-07-2011 @ 19:31 fotoboek no homepage
userIcon
Als je hier in de rechterkolom kijkt onder 'meteen bestellen?', daar staat ook een link naar de versie van 10 euro op Bol.com
userIcon
Heb hem net besteld. Thanks.
3  van 3 reacties op deze pagina. Pagina  1
Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's
Meteen bestellen?



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden