review
CD: The Prodigy - Their Law (The Singles 1990-2005)
Natuurlijk ontbreken ook nummers als 'Their Law', 'No Good (Start The Dance)' en 'Smack My Bitch Up' (helaas zonder bijbehorende videoclip) niet, en biedt de eerste schijf eigenlijk niets nieuws voor mensen die alle platen van The Prodigy al in hun bezit hebben. De meerwaarde voor deze mensen zit dan ook op de tweede schijf en het mooie bijgeleverde boekje, met daarin allerhande foto's van de band. Dat laatste is leuk om een keer door te bladeren, maar die tweede schijf zal menigmaal zijn rondjes draaien in de cd-speler van de verstokte Prodigy-fan.

Naast de uitstekende live-performances van onder andere 'Spitfire', 'Their Law' en 'Serial Thrilla' tref je ook ander leuk materiaal aan. Het hoogtepunt hiervan is zonder twijfel het spiksplinternieuwe 'Back 2 School', dat de sound heeft van de moderne Prodigy, ondersteund door Egyptische klanken. Dit soort dingen geven je gewoon weer vertrouwen in het vijfde album, waar de band nu hard voor aan het werk is. De Audio Bullys' remix van 'Out Of Space' kan mij ook heel erg bekoren, maar dat komt meer door mijn liefde voor de Audio Bullys dan de daadwerkelijke kwaliteit van de remix, want de remix van Voodoo People is kwaliteit gezien beter. Je kunt echter niet altijd objectief blijven.
Ik zou deze recensie kunnen afsluiten met de standaarddoener "alleen kopen als je nog niet alles van [betreffende band] in bezit hebt", maar dat is in dit geval gewoonweg niet mogelijk. Elke fan van The Prodigy is verplicht de special edition van deze verzamelaar aan te schaffen, en niet alleen om de collectie compleet te houden. De tweede cd is absoluut een meerwaarde in je collectie, en de verpakking is zo geil dat je hem met trots in je cd-rek kunt schuiven. Zo, ik ga weer even stuiteren *miauw*.
Label: Pias Releasedatum: 17 oktober 2005 Waardering:






























Mijn oude cd is letterlijk grijs gedraaid en blijf te vaak steken in de auto....
Tijd voor iets nieuws dus....... foto
And for once in my life I feel complete and I still want to ruin it.
Ik weet al wat ik wil hebben voor kerst. Ik kan niet wachten *O*
And for once in my life I feel complete and I still want to ruin it.
En voor de mensen die op 4 november Prodigy gaan zien in de HMH: Jericho zit weer in de setlist!
Kga m zeker halen!
Helaas wel het punt waar de Nieuwe DrumnBass commercieel zal gaan vrees ik.
Hoop het nog een keer te kunnen meemaken. Met 250 man uit je plaat gaan op de beats van Pendulum in Tivoli.
Goeie review in ieder geval!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
Enjoy Life. Always Look For Adventure.
The Sun. The Water. The Wind. The Snow. The Adrealine Thats the Ultimate.
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken