Nieuws
'666 is niet het Getal van het Beest'

Het Getal van het Beest komt uit de Openbaring van Johannes. De apostel ziet in een visioen twee monsters, een 'beest uit de zee' en een 'beest uit de aarde'. Het beest uit de aarde is te herkennen aan een getal; 666 naar tot nu toe werd aangenomen. Over de betekenis van dit getal wordt al eeuwen gespeculeerd. Het Beest uit de Aarde wordt van oudsher geïdentificeerd met de antichrist, wiens verschijning het einde der tijden inluidt. Een theorie is dat 666 refereert aan de Romeinse keizer Nero, die in de eerste eeuw christenen liet vervolgen.
In het gevonden fragment uit het Nieuwe Testament lijkt echter 616 te staan. Volgens wetenschapper David Parker van de Universiteit van Birmingham zou dit een theorie dat het getal zou verwijzen naar keizer Caligula, die de tempel van Jeruzalem ontwijdde door er een standbeeld van zichzelf te plaatsen, nieuw leven inblazen.
Of fundamentalistische evangelisten die het getal gebruiken om te verwijzen naar het eind der tijden hun apocalyptische preken gaan aanpassen is niet bekend. Ook numerologen, complotdenkers en satanisten zullen wellicht hun theorieën over de diepere betekenis van het Getal van het Beest in de prullenbak moeten gooien, om over getatoeëerde heavy-metalfans maar te zwijgen. Peter Gilmore, hogepriester van de in New York gevestigde Satanskerk, reageerde onbewogen op de 'openbaring'. "Door te verwijzen naar 666 gebruiken we iets waar christenen bang voor zijn. Als zij het Getal van het Beest wijzigen in 616 dan gaan we simpelweg ook dat getal gebruiken", aldus Gilmore.

Het fragment uit het Nieuwe Testament, met
in de derde regel de letters chi, iota en sigma,
die zouden staan voor het getal 616.
-
Met dank aan Nononono, die dit bericht submitte.
Rev 13:17 And that no man might buy or sell, save he that had the mark, or the name of the beast, or the number of his name.
Rev 13:18 Here is wisdom. Let him that hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is
Six hundred threescore and six
threescore = 3 times 20 members
zeshonderdzessenzestig is het niet, "6 honderd 60 en 6" wel
Briljant als dit waar blijkt te zijn. Al die depressieve satanaanbiddende marlyn-manson gothics helemaal van slag foto
Geyl online landjesspel: http://www.fokalliance.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=7686
Off with his head, man
Off with his head, man
"Ee man, ik heb 616 el stof nodig voor in m'n paleis... nieuwe gordijnen. En geef het bonnetje er maar bij, kan ik aftrekken"
Maar goed als je dan echt geen zinnig leven hebt kun je je tenminste druk gaan maken over de diepere betekenis van een "gevaarlijk" getal uit een "sprookjes boek" foto
Als ze meer van die snippers hebben die ze kunnen "ontcijferen" dan komen ze er misschien wel ooit achter dat er nog "enkele" andere "foutjes" in het grote sprookjesboek staan. foto
Ik heb het iig een beste tijd geleden gehoord.
Cos I just had to see was someone watching me
In the mist dark figures move and twist
Was all this for real or some kind of hell
666 the number of the beast
Hell and fire was spawned to be released"
foto
http://www.gothic-nederland.nl/forum/index.php/topic,692.0.html
The world forgetting, by the world forgot.
Eternal sunshine of the spotless mind!
667 zit aan de andere kant van de straat foto
Of getattoeerd! foto
Geyl online landjesspel: http://www.fokalliance.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=7686
er bestaan geen beesten foto
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
foto
616 the number of the beast
Maarre, 616, dat klinkt natuurlijk ook voor geen ene meter foto
We leven in de 21e eeuw hoor foto
De duivel: }:O
Haha!!!1!! foto : foto
|
Laat 11 september uw sporttas staan !
Fun Lovin' Terrorist / Toeps addict
quote:
In het gevonden fragment uit het Nieuwe Testament lijkt echter 616 te staan. Volgens wetenschapper David Parker van de Universiteit van Birmingham zou dit een theorie dat het getal zou verwijzen naar keizer Caligula, die de tempel van Jeruzalem ontwijdde door er een standbeeld van zichzelf te plaatsen, nieuw leven inblazen.
In dit geval dus niet Nero (666), maar Caligula. (616)
Geyl online landjesspel: http://www.fokalliance.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=7686
Het is in ieder geval wel een mooie stunt al zal ik als atheïst niet in dit soort dingen geloven.
Krijgt de nieuwe paus het toch weer zwaar straks foto
|
Laat 11 september uw sporttas staan !
Fun Lovin' Terrorist / Toeps addict
Alsof ik bang moet zijn voor de duivel fotofotofoto Ik ben meer dan overwinnaar in Jezus Christus. Heerlijk zeg, overwinning op de Satan foto en dan zegt die man dat ik bang ben voor de duivel. Hahaha heerlijk. Ik vond het alleen wel jammer dat de die waarheid niet ziet, maar daar kiest ie uitendelijk zelf voor.
Succes Gilmore!
Geyl online landjesspel: http://www.fokalliance.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=7686
Gewoonik
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
.. 666 wat een onzin, 't is voor kinderen die er stoer mee denken te zijn :/
foto
Plus sinds wanneer zijn Goths depressief en satansaanbidders? Ben er nog nooit zo een tegen gekomen en als goth zijnde zie ik ze toch regelmatig.
Volgens mij ben je in de war met Black Metal fans. Die overigens ook niet depri zijn. Hoogstens af en toe wat negatief over de maatschappij.
Maar goed wie is dat niet tegenwoordig hehe.
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
Volledig plaatje:
foto
sex-sex-sex is hemels foto
maar toch denk ik dat het nr 144.000 is.
heb ik nu bingo?
Was er ook niet ergens een document waar 'Six hundred three score six' in strond, was dus 666 is. Hier dus
Daarnaast: 616 is toch DCXVI
En XIC is 111 (honderdelf). En 666 was volgens mij altijd nog 777 - 111. Dit omdat 7 het goddelijke nummer is, en 6 het menselijke nummer is (vandaar 'for it is a number of a man').
Edit: ik lees net het volgende: (vrije vertaling) En aangezien alle cijfers in 'XIC' er een streep erboven hebben, is het wat meer...
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Peter Gilmore, hogepriester van de in New York gevestigde Satanskerk, reageerde onbewogen op de 'openbaring'. "Door te verwijzen naar 666 gebruiken we iets waar christenen bang voor zijn.'
Uhm, volgens mij zijn christenen juist niet meer bang daarvoor, want daarvoor geloven ze juist in Jezus. Jezus heeft hun gered zodat ze niet meer bang hoeven te zijn voor zulke dingen,....
http://www.av1611.org/666/barcode.html
[offtopic] stiekumerd foto
Grappig dat nieuws submits mbt unieke filmopnamen van Nederland (www.netwerk.tv) worden geweigerd, maar dat een mevrouw in Tjechié van 60 die zwanger is wel wordt aangekaart. Of dit formidabele nieuws.
Wat wil Fok?
Uhm dus die komende onderdrukking en uitroeiing van Christenen die op stapel staat zal ook mede bestaan uit vervolging van Christenen welk in het bezit zijn van een (oude) Bijbel waarin het getal 3x6 nog voorkomt, en deze vevolgens niet wensen te vernietigen c.q afgeven, ten bate van een nieuwe vertaling met daarin de ultieme (mogelijk) succevolle poging van de Satan om al zijn vijanden te slim af te zijn....
Tja je moet er maar op komen, het is bijna niet gelovigen wetenschap.
Je neemt een sample van iets ouds,,, gooit met wat onderzoeks methode's ge-eikt of niet en je roept een tijd en tjaka een feit is geboren.
Nuh ik blijf netjes bij wat m'n eens gegeven Bijbeltje zegt .... 3x6 en niets anders...
alleen al dat gedoe met x3 het zou z'n eigen ruit ingooien zijn...
(voor de satan dan hé)
check ook :
http://home.wanadoo.nl/henryv/666cond.html
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
-"geef me aandacht of ik snij in mijn arm!"
+"uhh?"
-"ik doe het echt hoor!"
+"je doet maar"
-"ik weet wel dat je het niet meent, als ik dood ben is het jou schuld"
+"... boeiend"
beter dan de ander lijken is het ideaal." Lord of the String Oktober 2015
Chris
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken