Maximumsnelheid op veel snelwegen verlaagd
Rijkswaterstaat heeft zaterdag op de wegen rond Utrecht en Amersfoort de maximumsnelheid verlaagd naar 50 kilometer per uur. Daarmee moet de kans op ongelukken worden verkleind en de doorstroming van het verkeer worden verbeterd, meldt de ANWB.
De verlaagde maximumsnelheid geldt voor de A1 tussen Hilversum en Amersfoort, de A2 tussen Amsterdam en Zaltbommel, de A12 tussen Woerden en Veenendaal en de A27 tussen knooppunt Everdingen en Hilversum. Voor hoelang de maatregel geldt is niet bekendgemaakt.
Dat sommige automobilisten zich niets aantrekken van de gladheid en de aangescherpte regels bleek zaterdag op de A2 bij Baambrugge. Een 23-jarige man werd van de weg gehaald omdat hij 122 kilometer per uur reed waar tijdelijk maximaal 50 is toegestaan, meldt de KLPD.
Een 20-jarige vrachtwagenchauffeur kreeg daar ook een bon, omdat hij met 83 kilometer per uur over de vierde rijstrook reed. Ook op andere wegen in de regio zijn truckers betrapt.
Schande, ik eis nieuwe verkiezingen!!!!!!
En als je het in je hoofd haalt om toch 50 te rijden, gaan alle vrachtwagens je met 90 km/h voorbij, dat is ook niet handig.
Er was NIEMAND die het nodig vond om 50 te rijden. Iedereen, zelfs alle vrachtwagens reden minstens 80 á 90.
Regels zijn goed maar ze moeten wel passen bij de realiteit.
Ik kon zelfs zonder problemen 140 rijden. Hiermee zeg ik niet dat dat verstandig is, maar alleen om aan te geven dat het zo erg nog niet was.
Wat wel erg is dat je kans maakt om je roze papiertje kwijt te raken op een volstrekt ongevaarlijke manier.
De enige die dit leuk vind is de politie die weer bonnen kan schrijven.
Volg eens een anti slip cursus zou ik zeggen.
de ander 122 waar 50 mocht -> 72 te hard. dan idd nog netjes dat hij hem niet kwijt is.
en dan is het glad, als ik constant 50 zou mogen rijden ben ik al blij, beter dan files door een gek die denkt dat ie toch sneller kon en een file veroorzaakt
Strooien & schuiven KUT
WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
En de Nederlandse kuddedieren lekker allemaal met 50 achter elkaar aan tokkelen op de rechter baan
De iene dea rent veur zien leave, den andere wandelt hiel rustig veurbij.
Maar als je het zo vervelend vindt, dan moet je gewoon harder rijden of niet de weg op gaan. Die snelheid is er niet voor niks, er zijn honderden ongelukken gebeurt en het heeft gewoon een preventieve werking. Op een gegeven moment is er ook niet meer genoeg mankracht om al die ongelukken op te lossen. Dan kun je beter de kans op ongelukken verlagen door de snelheid zo laag te houden.
De iene dea rent veur zien leave, den andere wandelt hiel rustig veurbij.
De iene dea rent veur zien leave, den andere wandelt hiel rustig veurbij.
Vanochtend om 9 uur en om 11 uur op de A28 gereden. Leuk dat je maar 50 mag, maar iedereen reed inderdaad 90.
50 was ook een volstrekt idiote snelheid. De weg was goed, erg goed zelfs. Beter dan bij een flinke regenbui. Ik ben letterlijk niemand tegen gekomen die 50 reed. Misschien een enkeling 80, thats all.
Ze hadden beter naar de situatie moeten kijken. Nu heeft een 1 of andere angsthaas besloten dat 50 de veiligste snelheid was
Dat gezeik van die snelheden ook altijd
Hoewel je met dit weer wel moet oppassen en rustig aan moet doen op de weg.
Maar ik vind dat vooral als het over het verkeer gaat, we in een 'bang' land wonen.
Gisteravond stond er op de matrixborden op de A2 ook 50.
Ben rustig op de 5e baan over de sneeuw 90 gaan rijden op de zomerbandjes.
En alle kuddedieren maar 40-60 rijden op de 1e en 2e baan.
Afstand houden en ver vooruit kijken, zeg ik u allen. Dan is er niks aan het handje.
NOTE: Ik ben koerier, 55 uur per week op de weg. Als ik dan gister te maken krijg met de situatie dat ik van 6:00 tot 18:00 op de weg zit en daarna te horen krijg dat ik met spoed iets naar Haarlem moet rijden (vanuit Utrecht), dan lijkt het me vanzelfsprekend dat ik hier niet nog 3u heen/3u terug over ga doen. Althans, de heenweg. Terug over de A2 richting Utrecht stond ik soms een kwartier stil. Als je de angsthazen en mensen die niet kunnen auto rijden, er nou eens uit zou halen, zou het vast wat meer door rijden.
Vandaag was de route Utrecht > Breukelen > Amersfoort > Arnhem > Enschede > Meppel > Utrecht.
In 5,5 uur was de klus geklaard. Als ik 50 zou rijden dan was ik nu nog niet thuis geweest. Kortom: Diegene die 50 heeft bedacht heeft totaal geen benut van hoe de logistiek werkt in Nederland en hoeveel miljarden Nederland wel niet kwijt is (zowel bedrijven als particulier opgeteld), als je overal 50 zou rijden.
En verder lijkt het me verstandig dat iedereen verplicht een slipcursus zou moeten volgen als ze een rijbewijs willen behalen.
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
De iene dea rent veur zien leave, den andere wandelt hiel rustig veurbij.
WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
De iene dea rent veur zien leave, den andere wandelt hiel rustig veurbij.
Ik ben trouwens geen anti-politiek/anarchistisch persoon voordat je dit denkt wat ik was en ben ook nog steeds heel erg met de politiek betrokken. Maar zowel de landelijke politiek als locale politiek begint hier belachelijke regels te verzinnen als het over verkeer gaat.
Gister nog binnen een zeer nette tijd van amsterdam-west naar amsterdam centrum gekomen zonder risico's te nemen of achtelijk hard te rijden.
Gewoon een kwestie van routes kennen en als je bang bent in dit weer of uberhaupt op de weg blijf dan weg!
Je verpest het dan voor andere en maakt het gevaarlijk voor andere.
Ik voel me helemaal thuis in dit weer op de weg
Mis alleen het motorrijden.
En inderdaad weg met de maximum snelheid en artikel 5
En dat allemaal omdat ze onder deze winterse omstandigheden bij normale snelheid niemand meer op de bon kunnen slingeren omdat men nu gewoon rustig aan doet.
Ik dacht dat het huidige kabinet hier juist vanaf wilde.
And experience of this place to visit and play with reality
You are becoming aware of yourself as a gamemaster
Daar doel ik niet op. Ach, waarom reageer ik hier ook nog op...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken