Nieuws
Rolstoeler te snel voor politie

De politie wilde de bejaarde langs de kant zetten, maar zo had de ‘snelle’ bejaarde het niet begrepen. Hij trapte het ‘gaspedaal’ diep in en ‘racete’ ervandoor. Je kan het je amper voorstellen: de agenten waren het spoor volledig bijster. Ingenieur Ian Hardy zag het hele spektakel gebeuren en aarzelde niet om het spektakel op camera vast te leggen. "Hij kwam de straat uit met een hele file van auto's achter hem, terwijl de politieauto op het gemakje naast hem bleef rijden. Alle chauffeurs moesten er mee lachen, want hij trakteerde die agenten de hele tijd op scheldwoorden."
Op het moment dat het gezelschap een rotonde bereikte imiteerde de man Hans Kazan en paste de grote verdwijntruc toe. "De agenten kwamen aan mij vragen of ik toevallig een oudere persoon op een scooter gezien had. Ze zagen er wat gegeneerd uit, ik durf wedden dat ze nu de pispaal van het korps zijn.", aldus Hardy. De bejaarde kon later door een andere patrouille klem gereden worden.
.jpg)
Winnaar Butragueño en Harry Been-awards 2007, 2008 en 2009
Oh ja, en: foto
Zou het..? foto
Ze heeft dikke billen, maar ze zit er niet mee.
Beroepskeuzeadvies: Word bokser, meer kans op slagen.
van 0 tot 12 km/h in 5seconds foto
Matig foto
Waarom moeten wij weten dat Ian Hardy een ingenieur is. De pers komt naar jou toe als getuige en vraagt wat heb je gezien?
Dan ga je er toch niet over beginnen dat je ingenieur bent. fotofoto
Bier :9
[edit] Of je quote goed natuurlijk foto
Wanneer je iemand officieel aanspreekt of wanneer je iemand zijn naam vemeldt in een publicatie gebeurt dit in zijn volledigheid MET titel.
Of zullen we voortaan bij een nieuwsbericht over onze koningin maar afkorten voor "Bea"? foto
Android + Verveling = Titan Turret spelen
PS. Zoek de spelvout foto .
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
zo, heb jij je stoere opmerking weer gemaakt he knul!
Ben je nu de man?
op FOK!
op Facebook
op de website
Wel lol trouwens foto Kun je zowat nog naast LOPEN en nog halen ze 'm niet in foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken