Nieuws
Jan Pronk persona non grata in Sudan

De aanwezigheid van Pronk is volgens de Sudanese generale staf een ,,militaire dreiging die prestaties van de strijdkrachten negatief beïnvloedt''.
Het Sudanese oppercommando beschuldigt Pronk ervan zich openlijk in interne aangelegenheden van het leger te mengen. Bovendien maakt de Nederlander zich schuldig aan ''psychologische oorlogsvoering tegen de strijdkrachten door valse informatie te verspreiden die twijfel zaait over het vermogen van het leger de rust en veiligheid van het land te verdedigen''.
De actie van Khartum volgt op uitlatingen van Pronk dat het Sudanese leger twee nederlagen heeft geleden tegen opstandelingen in Darfur. Daarbij zou het honderden soldaten hebben verloren. Verscheidene generaals zouden als gevolg van het debacle zijn ontslagen. Khartum beticht Pronk er ook van zonder toestemming in het Afrikaanse land te hebben rondgereisd.
Jantje Sinterklaas Pronk fotofotofoto
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
| who gives a fuck-truck | '|""";.., ___.
|_... _ ... _11:11__ = = = | = _|__|..., ]
"(@ )'(@ )" " " " * | (@ )(@ )* * * * * (@ )
hoeveel mensen zijn er al vermoord daar eigelijk? praten we toch wel over genocide-pogingen of niet?
ik zie ze daar ook geen inzameling houden als wij watersnood hebben foto
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
/Edit; Het argument dat Sudan dus niet word binnen gevallen omdat het geen olie heeft is onzin.
Het is overigens wel weer erg Nederlands om zo iemand als Pronk erop aan te rekenen terwijl niemand hier het werkelijke argument van Sudan op noemt;
Het frustreren van VN interventie in de holocaust die zich volstrekt in Sudan tegen de zwarte bevolking door de arabische milities.
Het is voor veel Fok!kers veel belangrijker om Pronk te kunnen bashen dan er bij stil te staan dat Sudan hem blokt om zijn holocaust voort te kunnen zetten. Ergo; kunnen klagen over eigen regerings-gelieerde mensen is belangrijker dan een massamoord elders. Weten we ook weer de zieke moraal van een grote groep Nederlanders.
Net zoiets als de afkeuring van de EU grondwet enzo. Erg...hoe noem je dat ook alweer....KINDERACHTIG!
On topic: Hopelijk is dit probleem voor Pronk snel opgelost. Zo blijven die lieden daar maar aanmodderen en blijven de mensen die hulp nodig hebben ervan verstoken. Maar goed, die regering daar geeft daar toch niks om, dus dit kan nog wel even duren.
perona non grata is ook niet sudanees, maar Latijn en word waarschijnlijk wel als titel gebruikt in Sudan.. das algemene kennis zegmaar foto
http://nl.wikipedia.org/wiki/Persona_non_grata
er is olie, klopt.. maar doelde eigelijk op de vele interventies in oliestaten door de VN en de VS vanwege de olie en dan hier dus niet, of niet genoeg olie, of gewoon niet interesant genoeg voor de VS?
en ja, het voorbijgaan aan genocide om Pronk te kunnen bashen is voor velen interesanter..
Het is Latijns, dus niet Nederlands. En dat (NL) spreekt toch bijna iedereen hier. Latijn niet, dat deden ze vroeger (de vijand ook nog eens!).
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
lokalenationale beleid? Dat wil onze regering ons doen geloven, maar er is een steeds groter wordende groep die niets van een verenigd Europa moet weten.De EU kan al lang de VS aanspreken op hun wereldterreur, maar dat doen ze niet, maar wel kansarme ondemocratische landen bij de EU betrekken zodat EU burgers meer verschillen dan kleuren groen en rood. En het dan raar vinden dat EU-burgers geen Europees gevoel hebben. foto
1 iem. die een Romaanse taal spreekt
2 bewoner van Latium
La·tijn2 (het ~)
1 de Latijnse taal, de taal van de oude Romeinen
La·tijns (bn.)
1 Latijn gebruikend, of een Romaanse taal
2 [gesch.] westers <=> Byzantijns
Romaanse talen zijn er nog steeds: Italiaans, Spaans, Roemeens, etc. Het Latijn leeft dus nog voort in die talen.
Latijns als eigen (oude) taal wordt gesproken in Vaticaanstad.
OT: Jantje doet goed werk. Darfur is zijn zorgenkindje waar verder geen hond interesse voor heeft (valt ook niets te halen daar). Of gaan we met z'n allen nu achter een criminele junta staan zoals in Sudan?
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Overigens probeert de Islamitische regering het land te zuiveren van niet-arabieren. Zodra de aandacht van deVN verslapt, roeien de Jan-Jawheed milities (gesteund door het Sudanese leger) alle niet-islamitische vluchtelingen uit.
Pronk ligt het bewind daar in de weg, that's all.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Zoals men zegt : " De ene kraai pikt de andere geen oog uit "
Jong! wtf! Rot op stomme wietrokende boomknuffelaar die van rockmuziek houdt... Wat weet jij nou weer van voetbal
[/quote]
Bovendien is de Eu meer dan wereldpolitiek (die zowiezo strontbelangrijk is want als je niet voor de EU politiek bent en niet bij de EU wilt waarom zou je dan uberhaupt belang stellen bij eht politiek aanspreken van de VS, immers is dat nog groter politiek wat je toch niet belangrijk vind).
De EU draait voornamelijk om handel en interne samenwerking en minder om globale politiek. Dat is bijvoorbeeld zo'n misvatting over de EU.
En dat van de regering die ons iets wil laten geloven is bull, daarvoor kun je de userreactie op naleven op regeringstopics net voor de stemming over de Eu grondwet.
Er moet daar gewoon ingegrepen worden door de VN of de Navo, Moslimsrebellen slachten daar miljoenen onschuldigen mensen af en het is enigste wat Jan Pronk wilt is geld sturen naar de corrupte regering van Sudan die de rebellen zelfs steunt! Nu die 5 jaar later ziet dat dat geld weggegooid geld spuit die een beetje kritiek waar niemand meer wat aan heeft.
Zelden zo'n oncapabele bestuurder gezien foto
Jong! wtf! Rot op stomme wietrokende boomknuffelaar die van rockmuziek houdt... Wat weet jij nou weer van voetbal
[/quote]
Zo zie je maar weer, olie is macht....en niemand is daar veilig voor.....
Ik heb nog nooit voor een handleiding betaald.........
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken