Nieuws
Big Brother vrijwel zeker terug op de buis

RTL heeft de eerste rechten, maar programmadirecteur Leo van der Goot wil nog niet zeggen of de zender daarvan gebruik zal maken. Eerder zag RTL af van uitzending van het vierde seizoen van de realitysoap. Behalve RTL zouden SBS en Talpa, de nieuwe zender van mediamagnaat John de Mol, in de running zijn voor de serie.
Het is nog niet bekend hoe de nieuwe serie er inhoudelijk uit zal zien. Op de Duitse tv wordt momenteel een eeuwigdurende Big Brother uitgezonden, nadat de vorige serie daar een jaar duurde. De vier series die in Nederland werden uitgezonden namen om en nabij de honderd dagen in beslag.
zoals gewoonlijk gaat de zender die BB uitgaat zenden weer een paar maanden op de toetsen blokkering zodat ie hier in huis niet opkomt foto
William James (1842 - 1910)
Zouden ze ook in Lnd moeten doen. Jullie hoeven niet te kijken !
Dear aunt, let's set so double the killer delete select all
50.000 O+
Website
Flicker!
#onz, de vrijhaven.
Self improvement is masturbation.
50.000 O+
TV foto
hoije
Hmzzzzzzzzzzzzzzzz fotofotofotofotofotofotofoto
Ik dacht net dat we van deze shit verlost waren, maar neeeee hoor, laten we het nóg verder gaan uitmelken want de laatste seizoenen liepen zo goed (not).
Wanneer brengen ze weer een keer echt leuke programma's op de buis inplaats van dit interactieve gebeuren. Juk!
Hoe dommer en leger, hoe leuker lijkt wel.
foto
Past wel bij de Fok-cultuur van tegenwoordig trouwens..
Nog meer terreur op de TV, zit men echt op te wachten.Het is al allemaal eenheidsworst, hoe maakt men van 1 eenheidsworst nog meer eenheidsworst?
Ik ben er helemaal niet trots op dat Neder;landers dit programma bedacht hebben. Door hen staat zelfs hier BB aan op TV. Altijd een reden weer om na hard werken en thuiskomst om 21:30 gelijk door te lopen naar de computerroom aangezien mijn vrouw de tv voor zichzelf wilt houden met dat kut programma.
Hopelijk krijgt Jiskefet weer inspiratie, of Ederveen. Kamagurka mag ook meedoen.
Misschien tijd om eens kabel tv te nemen... foto
Wij hebben kabel TV. Mijn vrouw echter kijkt enkel Globo, SBT en nog een noob zender.
Thuiskomen terwijl America opstaat, leuk, ik moet nog eten. Daarna BBB5 grrrr. Allemaal programma's die zij per sé wilt zien.
Het word echt tijd hier voor een 2e TV met kabel TV. (hebben nu Vivax, voorheen Horizon).
BBB, of BB in NL, wat een doffe ellende. Zielige zooi.
Maar goed, nog even en ook BBB5 is weer afgelopen.
Dat was alleen omdat alles back to basic was, geen flauwe kutspelletjes of andere dingen. Ik hoop dat ze er geen flauwe extra's bij doen.
Kunnen ze niet een keer die reality-tv bullshit van de buis afhalen en weer normale goede tv maken!
BB1 was leuk, BB2 ook nog wel, maar daarna werd het hele format anders. Waarschijnlijk had een BB3 volgens hetzelfde format ook niet gewerkt, wat al aangeeft dat het idee het waarschijnlijk niet meer red foto
Het voordeel van de eerste BB was dat er nog relatief normale mensen in zaten. In de latere versies zaten mensen in BB om in BB gezeten te hebben. Dat maakt het allemaal enorm gemaakt foto
We blijven hopen.
wat realiteits tv betreft...dat is geen reality. ga op straat en beleef het ipc rotzooi op de tv te kijken. jammer genoeg is de slechte kwaliteit shows ook overgeslaan op films. die worden ook steeds rampzaliger om te kijken. kan me niet herinneren dat ik sinds 2000 een film gezien heb waarbij ik halverwege in slaap viel/of afzette omdat het zo bagger was
William James (1842 - 1910)
En voor alle haters fotofotofotofoto
Maar in die tijd gebeurde er veel meer in BB Hongarije de heetste BB ooit.
En daarom sluit ik mij volledig aan bij andere eerder genoemde reacties foto
* You're about as useful as a one-legged man at an arse kicking contest
* I can resist everything except temptation.
* If everything seems under control, you're just not going fast enough
maar aan de andere kant: verneuk het nu niet foto
Always look at the bright side of death
Petitie anyone ;p
foto
R.I.P Jolanda my big sister 09-09-1969 - 13-05-2005
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken