weblog
Psychedelica als redmiddel bij psychische problematiek?
'Tripmiddelen' als LSD, MDMA en ketamine worden als veelbelovend gezien om mentale problemen te verhelpen. NOSop3 laat zien hoe deze psychedelica werken, en wat er moet voor nodig is voordat psychiaters ze op grote schaal kunnen voorschrijven.
Op deze plek staat externe inhoud die niet van FOK! afkomstig is. Het tonen van deze inhoud kan ertoe leiden dat de externe partij (waar de inhoud vandaan komt) cookies op jouw computer of device zet. Hiervoor moet je eerst expliciet toestemming geven.Ik begrijp het. Toon deze inhoud; ik accepteer externe cookies.
Als ik ergens Zen van ben geworden is het dat wel.
Wat mij betreft verplicht voorschrijven aan iedereen dan is morgen elke oorlog voorbij want alles wordt super relatief en onbelangrijk
LSD kan gevaarlijk zijn, kameraad van me zei 'het opent deurtjes die niet meer dicht gaan'. Soort van flash-backs had die. Denk dat niet iedereen zomaar lsd moet gaan gebruiken.
Geloof is voor in de kerk, niet voor een merk!
Ik heb óók mentale problemen en krijg dus Olanzapine en Mirtazapine voorgeschreven omdat ik weer terug in de samenleving moet komen, om fatsoenlijk te kunnen functioneren. Als (internationaal) zakenman.
Mensen die zich hebben verloren in LSD, MDMA en ketamine heb ik nog nóóit -noch privé noch zakelijk- zien herstellen naar een sociaal-maatschappelijke of zakelijke functie.
Dit soort mensen zijn voor altijd verloren.
Like trump...
Uitermate leuk voor de werkeloze hippies.
Maar niet voor de werkende man die het geld voor zijn gezin en de gehele maatschappij moet verdienen.
Iets wat je je niet kan voorstellen als je nuchter bent. En als je weer nuchter wordt heb je niet zoiets van 'wat heb ik nu weer gezegd' in tegenstelling tot wanneer je zo'n gesprek had wanneer je bijvoorbeeld dronken was.
Ook een verantwoordelijke vader met een goede baan kan terecht komen in een zware depressie. En als zo'n behandel methode met behulp van LSD dan effectief blijkt te zijn. Waarom niet?
Dan zal je begrijpen hoe, en waarom dit soort middelen worden gebruikt in een medische omgeving, en wat de resultaten zijn voor mensen.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/How_to_Change_Your_Mind
Jouska, kerel, nooit gedacht dat wij het ZO eens zouden zijn
Ter nagedachtenis voor overleden Debian Linux Ontwikkelaars: https://tinet.nl
Opnieuw, het gaat om waardoor je omringt wordt.
Ter nagedachtenis voor overleden Debian Linux Ontwikkelaars: https://tinet.nl
Ter nagedachtenis voor overleden Debian Linux Ontwikkelaars: https://tinet.nl
Ook huisdieren kunnen medicijnen krijgen tegen psychologische aandoeningen.
Ter nagedachtenis voor overleden Debian Linux Ontwikkelaars: https://tinet.nl
Ik heb óók mentale problemen en krijg dus Olanzapine en Mirtazapine voorgeschreven omdat ik weer terug in de samenleving moet komen, om fatsoenlijk te kunnen functioneren. Als (internationaal) zakenman.
Mensen die zich hebben verloren in LSD, MDMA en ketamine heb ik nog nóóit -noch privé noch zakelijk- zien herstellen naar een sociaal-maatschappelijke of zakelijke functie.
Dit soort mensen zijn voor altijd verloren.
;(
Zelf zeg ik dat ik bij een blindedarm ontsteking dan maar Ketamine zal moeten krijgen in plaats van een overdadige anesthesie.
Ketamine zou veel ziekte kunnen voorkomen die gerelateerd is aan volledige anesthesie. Bij Ketamine worden mensen gewoon open gemaakt, en geopereerd zonder dat ze het doorhebben, ze zijn gewoon bij een nauwelijks bewustzijn, veilig, zonder anesthesie.
Met name bij oudere mensen is een ruggenprik de voorkeur, maar op Ketamine heerst een taboe, toch zijn het vooral ouderen die er baat bij kunnen hebben om geen algehele anesthesie te hebben.
Er zijn heel veel mensen die nooit herstelden van algehele anesthesie, daar zou ketamine zoveel kunnen doen in theorie.
Heb teveel oudere mensen ontmoet die na volledige narcose nooit meer hetzelfde waren. Ketamine zou beteken dat dit niet meer zou hoeven volgens de theorie.
Ter nagedachtenis voor overleden Debian Linux Ontwikkelaars: https://tinet.nl
Dus vóórdat je weer eens met een Wiki-artikeltje komt...
Elektroshocks werden in Nederland tot 1984 vooral toegepast op mensen die werden verdacht van homoseksuele activiteiten, waar een potentiële lesbi ook toebehoord. Het stond duidelijk omschreven als geestesziekte in de DSM bijbel.
Terwijl de katholieken duiveluitdrijvingen gebruikten, gebruikten psychiaters elektroschocks.
Soms zit de ziekte bij de mensen die de DSM bijbel hanteren. Het is de eerste levensfilosofie en ideologie die zowel door wetgevende macht, uitvoerende macht als controlerende macht wordt uitgeoefend. Een voorbeeld is Dr Hans Asperger die al zijn patienten een dodelijke injectie gaf in het hart en bekend is bij autisten vanwege in het DSM naar hem genoemd syndroom, het Asperger Syndroom. Zijn conclusie was, 'Niet waard om te leven'.
In principe heeft iedereen wel een aandoening volgens het DSM, in Nederland had in 2022 meer dan 1 op de 4 een geestesaandoening. ( Bureau statistiek. )
Ter nagedachtenis voor overleden Debian Linux Ontwikkelaars: https://tinet.nl
Wat LSD bij mij deed was het mezelf gewaar worden van het systeem.
Het is nu continu alsof ik buiten mijn geest en lichaam ben en continu van een afstandje kijk naar de mensen.
Een soort observeerder van ratten in een doolhof.
En af en toe verval ik weer naar die rat in dat systeem, dat doolhof...
Dan verval ik weer naar de stress. Naar het gevoel van continu gevaar.
Gevaar dat ik mijn baan verlies. En dat ik dan geen geld meer heb. En geen eten meer. En geen zekerheid meer. En geen leven meer. Angsten, verlies van controle. Mijn eigen leven niet in mijn eigen hand hebben.
Maar ik heb mijn gevoelens en ervaring tijdens de handjevol LSD trips opgeschreven in en als ik me getsressed voel hoef ik alleen maar te denken aan wat ik toen schreef om dat gevoel van rust terug te krijgen.
Die totale ontspannenheid.
En met dat gevoel van totale ontspannenheid komt het gevoel van controle.
Eigenlijk een continu gevoel van: het zal wel.
En DAT maakt het heel makkelijk voor me om niet aan dit hele debiele systeem mee te hoeven doen.
Ik ben 'er uit'. En ik zit te kijken hoe velen van jullie als ratten door dat doolhof lopen.
Of als robots. Of als slaven van het systeem.
Olanzapine en Mitarzapine vergeleken met LSD. Geen idee hoe vaak en hoe lang je het slikt maar waarom niet heel die behandeling vervangen door 3x een microdosis LSD?
Ola en Mita stellen je weer in staat om terug dat doolhof in te gaan en er niet depressief van te worden omdat het je volledig verdoofd.
Een beetje alsof je de sensoren uit een robot trekt omdat ie zich anders bewust is wat voor verschrikkelijk 'leven' hij heeft.
Je zegt eigenlijk dat je de stress en shit van (internationaal)zakenman niet aan kan... maar door de pillen wel.
Is dat serieus een overwinning voor je? Is dat werkelijk wat je wil als je de keus had?
Voor mij als 'buitenstaander' is het alsof ik een rat zie spartelen om weer terug dat doolhof in te kunnen. Om weer een productief lid te zijn van de race.
Of is het ECHT iets wat je wil en wordt je er ECHT blij van?
(in dat geval snap ik niet dat je er depressief kunt raken)
Die ken ik een beetje en die kon niet eens meer het licht aan doen zonder kapot te gaan van de koppijn. En hij weet dat LSD stickertjes helpen maar er is bijna niet aan te komen.
[edit]
[ Bericht gewijzigd door Bushmaster op zaterdag 7 januari 2023 @ 23:29 ]
Zo'n perspectief bedoel je? Ja fijn spul was dat.
Verder on topic, trouwens: Gecontroleerd door een dokter geen enkel probleem mee.
[ Bericht gewijzigd door DuvalBrood op zaterdag 7 januari 2023 @ 23:06 ]
Like trump...
Geloof is voor in de kerk, niet voor een merk!
Als je dit soort spul gaat gebruiken met je wel zeer goed voorbereid zijn en open staan voor wat er gaat gebeuren.
Sterker nog ik zou eigenlijk zeggen: mensen die verantwoordelijk zijn voor de maatschappij zouden minstens één keer in hun leven een stevige trip moeten hebben gehad.
Ik ben voorstander van alles legaliseren, maar je geeft NIET voor de lol drugs aan iemand die het niet wil of weet. Het kan grote impact maken op iemand, het is geen speelgoed.
Deze artsen gebruiken LSD of MDMA als hulp middel bij patiënten. Mensen reageren of beleven dingen totaal anders onder invloed van die middelen. Daarmee zijn die artsen (specialisten ) vaak instaat om het onderste bij iemand naar boven te halen wat hen kan helpen in hun herstel.
Het is niet dat zij een paar pillen meegeven aan een patiënt en zoek het maar uit. ?
Zij zitten daar bovenop als iemand die drugs gebruikt. Ze houden alles in de gaten en hopen dat de patiënt bepaalde gevoelens of herinnering wel bespreekbaar maken zonder dat zij daar van overstuur raken.
Alcohol is tenminste voorspelbaar, en MDMA volgens mij ook wel (heb het nooit gebruikt, maar dat lijkt me in een andere categorie vallen dan LSD in de zin dat je er niet compleet door gaat hallucineren, maar alleen het bestaande wordt versterkt).
Niet een trip tijdens een feestje.
Ik gebruik wel eens MDMA maar als ik slecht in mijn vel zit blijf ik er juist mijlenver vanaf.
Het is leuk om dat beetje extra te geven als je je al goed voelt. Maar niet om je goed te voelen als je je eigenlijk helemaal niet goed voelt, dat maakt de kater alleen maar groter.
Het wiki artikel gaat over een boek, dat boek is geschreven door een van de meest vooraanstaande journalisten in de wetenschappelijke wereld.
Succes met je struisvogelmentaliteit, het zal je niet verder helpen in het leven,.
Alle boeken van Pollan, Vandana Shiva, en Wendell Berry zouden verplichte kost moeten zijn voor iedereen met een hogere opleiding, en zeker voor de TK.
Je moet een relatie hebben opgebouwd met je psycholoog, psychiater, en psychotherapeut.
De middelen worden in microdoses gebruikt, we hebben het voor een fractie van 1/100 of minder dan bij recreationeel gebruik.
De middelen kunnen er voor zorgen dat bepaalde wegstopte herinneringen geopened kunnen worden, en dat mensen de mogelijkheid hebben en bereid zijn om open te staan voor zichzelf.
Dit gebeurt tijdens een intensieve praatsessie, pas op het moment dat de twee artsen er vanuit gaan dat je er uberhaupt klaar voor bent en meegeholpen kan worden.
Onderzoek heeft aangetoond dat voor veel mensen met chronische problemen na een behandeling van veel van hun problemen zijn verlost, daardoor veel dure en schadelijke medicatie niet meer hoeven in te nemen, en de mogelijkheid krijgen om weet normaal te leven.
De methode geeft een patiënt een ander inzicht, iets waar de patiënt met reguliere methodes niet aan toe komt.
dus 100micro lsd is prima te doen voor de eerste keer, boven de 450 en je weet niet meer wat boven en onder is. Kwestie van ervaring cq tolerantie opdoen.
Meeste mensen hebben wel is last van depressie of zo en grijpen ook niet aan.
Als je leven zo shit is doe er wat aan. Je hebt je zelf er in gekregen en je moet zelf ook uit trekken en gaat verdovende middelen niet bij helpen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken