Nieuws
Biden wil zich kandidaat stellen voor presidentsverkiezingen 2024
De Amerikaanse president Biden heeft bevestigd dat hij volgend jaar opnieuw wil deelnemen aan de verkiezingen.
In een interview met het televisienetwerk NBC zei Biden dat hij van plan was om opnieuw deel te nemen – maar dat hij nog niet klaar was voor een officiële aankondiging.
Een paar weken geleden benadrukte Biden dat hij nog het een en ander moest doen voordat hij zich volledig kon toeleggen op de presidentiële campagne. Volgens enquêtes zijn veel kiezers kritisch over de hernieuwde kandidatuur van Biden. Hij is 80 jaar oud en nu al de oudste president in de Amerikaanse geschiedenis.
Biden doet dit alleen voor mevr Harris.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
Of omdat hij De Verenigde Staten helemaal naar de klote geholpen heeft.
Maar goed ouwe zakken die vast zitten in hun glorie tijd.
Dan ben je nog lager dan laag
[ Bericht gewijzigd door harry64 op dinsdag 11 april 2023 @ 00:45 ]
Althans, volgens hemzelf.
Zet hem desnoods in een bejaardentehuis (gesloten afdeling) en elke ochtend als de zuster binnenkomt om zijn luier te verschonen begroet ze hem met "Good morning mister President". Hou je ouwe gek weer vier jaar tevreden en kan hij verder geen schade aanrichten.
1841: William Henry Harrison.
1850: Zachary Taylor.
1865: Abraham Lincoln.
1881: James A. Garfield.
1901: William McKinley.
1923: Warren G. Harding.
1945: Franklin D. Roosevelt.
1963: John F. Kennedy.
Sterker nog, als hij straks in 2024 aan de voorverkiezingen voor de Republikeinse nominatie meedoet, is hij vier maanden ouder dan toen Biden in 2020. Wat destijds door Trump werd beschimpt, want 'te oud'.
Geloof is voor in de kerk, niet voor een merk!
4 jaar geleden zei Trump nog dat Biden te oud was om president te worden, nu is Trump net zo oud als Biden toen en gaat ie t zelf nog een keer proberen (de criminele ophitser)
max 45 lijkt mee een betere leeftijd voor een president, misschien 50 ivm de werkervaring die een persoon heeft, maar veel ouder en dan loopt zon persoon toch ook niet meer in pas met een bevolking.
[ Bericht gewijzigd door Wally17 op maandag 10 april 2023 @ 22:19 ]
Oekraïne trump door zich uit Europa terug te trekken
De woke en gender uitingen trump omdat hi speciaal die groepen nogal schofferende
Staatsschuld door trump zijn nalatigheid van onderhoud van de infrastructuur Die biden nu weer opknapt
Maar door trump komt er wel minder belasting binnen want die heeft zijn vriendjes grote belastingvoordelen gegeven
Dus eigenlijk is twee keer genaaid door trump
Dus alles door de voorganger van biden is dit allemaal gecreëerd En jij geeft biden de schuld hoer van apart
Dat het in de VS zo is dat het grotendeels wel over geld gaat geeft dus al aan dat het proces is te beïnvloeden met geld en dus corrupt is.
Laat gaan joh, laat die amerikanen zichzelf compleet naar de klote helpen.
BRICS
De VS is niks meer en dit zorg alleen maar dat ze nog sneller het ravijn in duiken.
Goed nieuws!
Het heeft niet eens met de standpunten te maken. Maar Trump heeft nog steeds de uitstraling van een ondernemer die morgen een $300M wolkenkrabber laat bouwen onder zijn supervisie. Biden heeft de uitstraling van een ouwe opa die in z'n stoel zit, met een dekentje over z'n benen, met een beker warme melk naast 'm, kijkend naar Omroep Max.
De uitstraling van Biden is te beschrijven in één woord: het is amadendwtrhtrzqtzzzzz.
De terugtrekking uit Afghanistan is uitgevoerd door Biden en valt compleet op zijn schouders.
Oekraïne net zoals Georgië heeft niets te maken met het terugtrekken van troepen.
Woke en gender onzin heeft niets te maken met Trump maar het radicaliseren van links.
Staatsschuld gaat onder elke president fors omhoog, onderhoud aan infrastructuur verwaarlozen is normaal in de Verenigde Staten en heeft weinig met Trump te maken. Maar dit is wel een valide punt van kritiek op Trump. Een gedeelte van de verhoging in staatsschuld kwam gedeeltelijke door het afschaffen van belastingen op bedrijven en middeninkomen.
In de eerste maanden onder Trump is de staatsschuld daadwerkelijk gekrompen, totdat de Corona pandemie begon en de overheid opeen enorm geld moest lenen. Dit had ook onder elke andere president het geval geweest. Hetzelfde zag je onder Obama waarbij de staatsschuld met ongeveer hetzelfde steeg als onder Trump door de financiële crisis.
Belastingvoordeel voor middeninkomens was fantastisch onder Trump maar zonder tweede termijn heeft hij geen kans gekregen om de staatsschuld weer te verminderen.
Biden heeft op ontelbare manier de Verenigde Staten verziekt, door zijn desastreuze terugtrekking uit Afghanistan en het bewapenen van de Taliban, het niet tegenhouden van massale immigratie aan de grens en het onderdrukken van Amerikaanse lonen, het verkopen van reserveolie aan het buitenland en het tegengaan van de energieonafhankelijkheid, het weggeven van Biljoenen belastinggeld aan buitenlandse landen en bedrijven, de samenwerking van justitie en grote tech bedrijven om burgers te bespioneren en censureren, opsluiten van politieke dissidenten en de bewapening van justitie, et cetera, et cetera.
Trump was niet perfect, maar Biden is een regelrechte ramp gebleken.
Nogmaals: veel van die zaken speelde ook al tijdens Trump. De hele woke cultuur, oplopen van de staatsschuld (waarvan het ook algemeen bekend is dat die enkelejaren achter loopt op het beleid), Afghanistan. Allemaal zaken die al lang voor Biden speelden.
Ik zeg niet dat ze Trumps schuld waren. Sommige komen wellicht uit de Obama of zelfs al uit de Bush tijd. De invloed van een presidentieel beleid is vaak iets dat pas na enige tijd zichtbaar wordt.
Daarnaast is de vraag of onzin als woke met presidentieel beleid te maken heeft of met tijdsgeest. Je ziet dat namelijk in de hele westerse wereld plaatsvinden dus het lijkt niet direct met het beleid van een natie of president te maken te hebben.
The person most likely stopping you, is you.
Gelukkig komt Trump eraan. Die gaat de wereld redden...
https://www.youtube.com/watch?v=o-YBDTqX_ZU
De echte bejaardenkermis is pas de laatste 8 jaar op gang gekomen hoor.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken