Nieuws
Petitie zangverbod Ashlee Simpson succes

De petitie zal worden gestuurd naar Simpsons platenlabel Geffen en JT Simpson Entertainment, het management van haar en zus Jessica, dat wordt gerund door hun vader. In de tekst staat: ’Wij, de ondergetekenden, verafschuwen Ashlee Simpsons verschrikkelijke zangprestaties en vragen haar hierbij daarmee direct te stoppen. Ze kan live niet tippen aan de kwaliteit van haar stem op haar cd’s. Ze schreeuwt de woorden gewoonweg – soms zelfs de verkeerde – in de microfoon’.
Of aan de petitie ook gehoor wordt gegeven, moet worden afgewacht. Wie overigens zijn stem wil laten horen om dat van Ashlee te stoppen kan een bezoekje brengen aan StopAshlee. Er is inmiddels ook merchandise te koop.

Ashlee mag niet meer live zingen.
Iemand foto
Beide topics op het forum van beide afgangen:
Ashlee simpsom gaat af op SNL
Ashlee Simpson opnieuw door het slijk.
edit: das snel foto
vreemd waarom de studio apparatuur niet gebruikt wordt bij haar live optredens.
filmpje staat dus op het forum
Xbox 360 Live: EN4 360
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
it just means that a million people are stupid as fuck
Alleen het einde: http://www.k12storage.com(...)_bowl_2005_short.avi
en nu al:
247735 Signatures Total
foto
Whiskyplankje
Commerciele troep-rotzooi-rommel-muziek!! foto
Als je het niet goed vind, luister dan niet!
Er zijn genoeg anderen die er wel in trappen en het goed vinden, zo blijkt maar.
Je hebt zelf de keuze in de hand om haar muziek wel of niet te luisteren.
Ook al zingt ze niet zo goed, er valt wel veel geld uit haar te halen...
ze zingt idd ernstig slecht foto
Desnoods prop ik wel een bos peterselie in m'n oren.
Edit: Net even geluisterd foto. Ik heb de peterselie maar vast op het boodschappenlijstje gezet... foto
(denkt aan britney christina enz enz...)
De Simpson zusjes zijn alleen goed voor een Playboy fotoshoot en verder niks! ...... Alhoewel... fotofotofotofoto Een keer flink rampetampen fotofoto
Bible or koran: Pathetic book of lies!
The blood of god on my skin
The blood of allah on my hands!
:') dat kan ik beter! foto
248547 Signatures Total =]
R.I.P Jolanda my big sister 09-09-1969 - 13-05-2005
Naaktreportages laten maken voor playboy misschien?
maar of je het gevondene waardeeert?
Is er ergens waar je kan stemmen voor de meest laffe website?
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
teknival! muhahaaa
pm block :,-)
Kun je wel even uitleggen waarom ik een moraalridder ben in jouw ogen?
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
zeg dat dan meteen...
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Ik weet dat ze wel goed kan zingen, heb haar al meerdere keren live gehoord en ze heeft een onwijs goede stem, veel beter dan haar zus. Dit was gewoon onwijs balen, dat je tijdens zo'n groot evenement te maken krijgt met slechte techniek!
edit: ze wilden het haar waarschijnlijk besparen
249442 Signatures Total foto
En dat die platenmaatschappijen es doorkrijgen dat ze met wat beters op de proppen moeten komen dan van dit soort kunstmatig samengestelde pulp producten. Ze blijven hun hele budget in enkele van dit soort nitwits stoppen en laten echt talent links liggen omdat die nu eenmaal nadenken en eisen stellen.
Dat niemand hier geld voor over heeft, en al zeker geen 25 euro, zou er ook wel eens mee te maken kunnen hebben dat de CD verkoop terugloopt.
Kom op, een beetje zelfkritiek kan geen kwaad jongens !
foto
kan ook slecht tegen artiesten die niet lve kunnen zingen of spelen...
zijn gewoon prutsers, bij dat soort artiesten gaat alle eer naar de producers vind ik, die maken die track en maken nog iets van die stem...
P.A.
foto
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
IK weet niet of het de halve show echt vals is hoor.....het lijkt er meer op dat ze gewoon haar stem kwijt is. En dat ze bepaalde tonen niet meer haalt.....want geen 1 toon is zuiver....ze happert een beetje erg. Op het laatst is echt super vals!
Ik begrijp dat ze boe roepen foto.....maar meteen zo'n petitie! Dat meisje durft de eerste 3 jaar niet meer live op te treden!
Ik ben daar na 2 nummers met m'n vingers in m'n oren hard weggerend
( / me werkt niet goed meer, de nickname staat er niet bij foto)[/me]
De muziek van dr zus vind ik drie keer niks, maar ze krijst tenminste niet als een gebarsten fluitketel.
No keyboard found, press F1 to continue
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
Maar live kan ze idd écht niet zingen. Maar ze heeft wel leuke muziek opzich foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken