Uitslagen zondaghoofdklasse
| Afgelopen weekend stond de tiende speeldag in de zondaghoofdklasse op het programma. Hieronder de uitslagen. |
Uitslagen hoofdklasse A:
FC Chabab | VVSB | 1-3 |
FC Hilversum | ADO '20 | 0-2 |
FC Omniworld | Westlandia | 2-0 |
Haaglandia / Sir Winston | HBS | 2-1 |
Hollandia | Argon | 1-1 |
SC Feyenoord | Elinkwijk | 2-3 |
TONEGIDO | AFC | 1-3 |
Stand
1. | AFC | 10 | 22 | 23-12 |
2. | Argon | 10 | 17 | 14-10 |
3. | Elinkwijk | 10 | 16 | 19-13 |
4. | Hollandia | 10 | 16 | 17-13 |
5. | FC Hilversum | 10 | 16 | 16-14 |
6. | HBS | 9 | 15 | 15-11 |
7. | VVSB | 10 | 14 | 15-12 |
8. | Haaglandia / Sir Winston | 10 | 14 | 12-13 |
9. | Westlandia | 10 | 13 | 14-16 |
10. | SC Feyenoord | 9 | 12 | 14-16 |
11. | ADO '20 | 10 | 12 | 11-12 |
12. | FC Omniworld | 10 | 10 | 14-19 |
13. | TONEGIDO | 10 | 7 | 12-27 |
14. | FC Chabab | 10 | 6 | 9-17 |
Uitslagen hoofdklasse B:
Dijkse Boys | UNA | 2-2 |
JVC Cuijk | DESK | 5-0 |
OSS '20 | EVV | 1-1 |
Schijndel / VITAM | sv Venray | 0-3 |
UDI '19 / Beter Bed | Gemert | 0-1 |
Baronie | sv Meerssen | afg |
OJC Rosmalen | Papendrecht | uit |
Stand
1. | Gemert | 10 | 22 | 20-9 |
2. | Baronie | 9 | 21 | 15-3 |
3. | Dijkse Boys | 10 | 21 | 24-13 |
4. | sv Venray | 10 | 18 | 22-13 |
5. | EVV | 9 | 16 | 18-13 |
6. | JVC Cuijk | 10 | 16 | 22-15 |
7. | Schijndel / VITAM | 10 | 14 | 16-13 |
8. | UDI '19 / Beter Bed | 10 | 13 | 13-12 |
9. | sv Meerssen | 9 | 12 | 14-22 |
10. | DESK | 9 | 11 | 11-22 |
11. | UNA | 10 | 10 | 13-13 |
12. | OSS '20 | 10 | 6 | 12-20 |
13. | OJC Rosmalen | 9 | 4 | 4-18 |
14. | Papendrecht | 9 | 3 | 11-29 |
Uitslagen hoofdklasse C:
Achilles '29 | FC Lienden | 2-1 |
Be Quick 1887 | De Treffers | 3-0 |
HSC '21 / Carparc | SC Joure | 7-0 |
Juliana '31 | ROHDA Raalte | 0-0 |
Quick '20 | Nieuw Buinen | 1-1 |
Sneek Wit-Zwart | sv Babberich | 2-1 |
WKE | Alcides | 2-1 |
Stand
1. | Achilles '29 | 10 | 24 | 26-10 |
2. | WKE | 10 | 20 | 20-10 |
3. | De Treffers | 9 | 18 | 23-7 |
4. | FC Lienden | 10 | 16 | 16-8 |
5. | Quick '20 | 10 | 16 | 18-12 |
6. | Be Quick 1887 | 10 | 16 | 17-16 |
7. | Alcides | 10 | 13 | 12-18 |
8. | Sneek Wit-Zwart | 10 | 13 | 9-15 |
9. | Juliana '31 | 9 | 12 | 13-11 |
10. | HSC '21 / Carparc | 10 | 11 | 17-15 |
11. | ROHDA Raalte | 10 | 11 | 11-13 |
12. | Nieuw Buinen | 10 | 8 | 19-21 |
13. | sv Babberich | 10 | 7 | 11-21 |
14. | SC Joure | 10 | 2 | 4-39 |