Uitslagen dag 13 - avond
Vanwege het grote programma op de Olympische Spelen zul je op FOK!sport een paar keer per dag een overzicht vinden van alle belangrijke gebeurtenissen. Hieronder vind je de uitslagen van de finales van dag 13 vanaf een uur of twee Nederlandse tijd tot nu. |
Atletiek, mannen
Tienkamp, stand na vijf onderdelen
1. Bryan Clay (VS) 4.521 pnt
2. Andrej Krautsjanka (WRu) 4.433 pnt
3. Trey Hardee (VS) 4.428 pnt
4. Oleksij Kasjanov (Oek) 4.408 pnt
5. Roman Sebrle (Tsj) 4.312 pnt
19. Eugene Martineu 4.002 pnt
400 meter
1. LaShawn Merritt (VS) 43,75
2. Jeremy Wariner (VS) 44,74
3. David Neville (VS) 44,80
4. Chris Brown (Bah) 44,84
5. Leslie Djhone (Fra) 45,11
6. Martyn Rooney (GB) 45,12
7. Renny Quow (Tri) 45,22
8. Johan Wissman (Zwe) 45,39
110 meter horden
1. Dayron Robles (Cub) 12,93
2. David Payne (VS) 13,17
3. David Oliver (VS) 13,18
4. Ladji Doucouré (Fra) 13,24
5. Artur Noga (Pol) 13,36
6. Maurice Wignall (Jam) 13,46
7. Richard Phillips (Jam) 13,60
8. Jackson Quiñónez (Spa) 13,69
Hinkstapspringen
1. Nelson Évora (Por) 17,67 m
2. Phillips Idowu (Eng) 17,62 m
3. Leevan Sands (Bah) 17,59 m
4. David Giralt (Cub) 17,52 m
5. Marian Oprea (Roe) 17,22 m
6. Jadel Gregório (Bra) 17,20 m
7. Larry Achike (Eng) 17,17 m
8. Viktor Kuznetsov (Oek) 16,87 m
Atletiek, vrouwen
200 meter
1. Veronica Campbell-Brown (Jam) 21,74
2. Allyson Felix (VS) 21,93
3. Kerron Stewart (Jam) 22,00
4. Muna Lee (VS) 22,01
5. Marshevet Hooker (VS) 22,34
6. Sherone Simpson (Jam) 22,36
7. Debbie Ferguson (Bah) 22,61
8. Cydonie Mothersill (Cay) 22,68
Speerwerpen
1. Barbora potáková (Tsj) 71,42 m
2. Marija Abakoemova (Rus) 70,78 m
3. Christina Obergföll (Dui) 66,13 m
4. Goldie Sayers (Eng) 65,75 m
5. Steffi Nerius (Dui) 65,29 m
6. Osleidys Menéndez (Cub) 63,35 m
7. Barbara Madejczyk (Pol) 62,02 m
8. Kathrina Molitor (Dui) 59,64 m
Basketbal, vrouwen
Halve finale
China - Australie 56-90
Verenigde Staten - Rusland 67-52
Handbal, vrouwen
Halve finale
Noorwegen - Zuid-Korea 29-28
Hongarije - Rusland 20-22
Hippische sport,springen
Eindstand
1. Eric Lamaze,Can,Hickstead
2. Rolf-G.Bengtsson,Zwe,Ninja
3. Beezie Madden,VS,Authentic
4. Mer.Michaels,Dui,Shutterfly
5. Rodrigo Pessoa,Bra,Rufus
6. McLain Ward,VS,Sapphire
7. Ludger Beerbaum,Dui,All In.
8. Marc Houtzager,Opium
9. Angelique Hoorn, O'Brien
Hockey, heren
Halve finale
Nederland - Duitsland 1-1
Duitsland wint na strafballen
Spanje - Australie 3-2
Moderne vijfkamp, mannen
1. Andrej Moisejev (Rus) 5.632 pnt
2. Edvinas Krungolcas (Lit) 5.548
3. Andrej.Zadneprovskis,Lit 5.524
4. Qian Zhenhua (Chi) 5.516
5. Steffen Gebhardt (Dui) 5.480
6. Michal Michalik (Tsj) 5.460
7. Pavlo Timosjtsjenko (Oek) 5.436
8. Oscar Soto (Mex) 5.420
Softbal
Finale
Japan - Verenigde Staten 3-1
Taekwondo, mannen
Klasse tot 68 kg
1. Son Tae-Jin (ZKo)
2. Mark Lopez (USA)
3. Servet Tazegui (Tur) Sung Yu-Chi (Tai)
Taekwondo, vrouwen
Klasse tot 57 kg
1. Lim Zujeong (ZKo)
2. Azize Tantikulu (Tur)
3. Martina Zubcic (Kro), Diana Lopez (USA)
Tafeltennis, vrouwen
Zhang Yining (Chi) - Feng Tianwei (Sin) 4-1
Li Lia Wei (Sin) - Wang Chen (Chi) 4-1
Wang Nan (Chi) - Tie Yana (HKo) 4-1
Gao Jun (USA) - Wu Xue (Dom) 4-0
Tafeltennis, mannen
Achtste finales
Wang Hao (Chi) - Kan Yo (Jpn ) 4-1
Ko Lai-chak (HKo) - Dim.Ovtsjarov (Dui) 4-1
Zoran Primorac (Kro) - Yang Zi (Sin) 4-2
Jörgen Persson (Zwe) - Bl.Samsonov (WRu) 4-3
Wang Liqin (Chi) W.Schläger (Oos) 4-0
Tan Ruiwu (Kro) - Li Ching (HKo) 4-2
Oh Sang-eun (ZKo) - Timo Boll (Dui) 4-1
Ma Lin (Chi) - Ka.Kreanga (Gri) 4-0
Voetbal, vrouwen
Finale
Brazilie - Verenigde Staten 0-1
Duel om brons
Duitsland - Japan 2-0
Volleybal, vrouwen
Halve finales
Brazilie - China 3-0 (27-25 25-22 25-14)
Waterpolo, vrouwen
Finale
Nederland - Verenigde Staten 9-8 (4-2 1-3 2-1 2-2)
Worstelen, mannen
Vrije stijl -120 kg
1. Artoer Tajmazov (Oez)
2. Bachtijar Achmedov (Rus)
3. Marid Mutalimov (Kaz) David Nusulbes (Slw)
Schoonspringen, vrouwen
Toren
1. Chen Ruolin (Chi) 447,70
2. Emilie Heymans (Can) 437,05
3. Wang Xin (Chi) 429,90
4. Paola Espinosa (Mex) 380,95
5. Tatiana Ortiz (Mex) 343,60
6. Melissa Wu (Aus) 338,15
7. Marie=Eve Marleau (Can) 332,10
8. Tonio Couch (GB) 328,70