Nieuws
Verzetsbeweging tegen Wilders in de maak

Terpstra: ''Wilders is het kwaad en dat kwaad moet gestopt worden. De koude rillingen lopen me over mijn rug als ik hem hoor praten. Het is tijd dat het debat over integratie bij de politiek wordt weggehaald. Laten we niet langer lijdzaam zijn. Het is belangrijk dat ook autochtonen nu opstaan en Wilders een halt toeroepen.''
De voormalige voorzitter van vakcentrale CNV vindt het ''on-Nederlands wat Wilders aan ideeën verspreidt. Problemen met allochtonen moeten benoemd worden, maar het is zinloos mensen te schofferen en over de kling te jagen zoals hij doet.''
Sini
Mohamed Sini, voorzitter van stichting Islam en Burgerschap, gaat het oprichten van de anti-Wildersbeweging op zich nemen: ''Dit gaat er komen. Verder roep ik moslims op rustig te blijven en te accepteren dat ze beledigd worden.'' Sini is tevens directeur van roc Midden-Nederland en lid van de nationale Unesco-commissie.
Inmiddels hebben Stichting VluchtelingenWerk, verschillende gemeenteraadsleden, hoogleraren, antidiscriminatieorganisatie 'Nederland bekent Kleur' en de stichting Islam en Burgerschap hun steun aan de anti-Wildersbeweging reeds toegezegd.
Verder zal de organisatie Nederland bekent Kleur een demonstratie gaan organiseren tegen Wilders. Volgens woordvoerder René Danen is er heel veel animo om iets te doen. ''Het is tijd om de straat op te gaan.''
'Islamracist'
Eerder dit jaar werd er in de Universiteit van Amsterdam al een debat georganiseerd onder het motto 'Wat is het antwoord op Geert Wilders?' Daar werd de PVV-leider weggezet als islamracist.
Verder zijn er dit jaar bij het OM veel aangiften tegen Wilders binnengekomen inzake zijn uitlatingen over de islam en de Koran. Justitie beslist begin volgend jaar of ze de uitlatingen van de PVV-politicus strafbaar acht en vervolging instelt.

'Wilders is het kwaad en dat kwaad moet gestopt worden'
Met dank aan calvobbes voor de submit.
Waarom zou hij anders juist Pim Fortuyn hebben vermoord fotofotofoto
Imam predikte over afrekening Van Gogh
mam Fawaz van de as-Soennah-moskee in Den Haag hield twee maanden voor de moord op Theo van Gogh een opruiende preek, gericht tegen de filmmaker en de toenmalige VVD-politica Ayaan Hirsi Ali.
Mohammed B., de tot levenslang veroordeelde moordenaar van Van Gogh, woonde die preek bij.
Dit heeft Soumaya S. gisteren verklaard tijdens een zitting in het terreurproces waarbij ze samen met onder andere Samir A. en haar islamitische man Noureddine El F. terechtstaat wegens onder meer deelname aan een terroristische organisatie.
Soumaya S. citeerde, naar eigen zeggen, letterlijke citaten uit de preek van Fawaz. "O God, reken af met Ayaan Hirsi Ali. O God, reken af met Theo van Gogh. O God, stuur enge ziektes op hen af zodat ze liever de dood wensen." Volgens Soumaya bestaat een tape van de preek. Van Gogh werd op 2 november 2004 vermoord.
bron: http://www.nrc.nl/binnenland/article527654.ece
En luister hier naar de preek.....
http://www.volkskrant.com(...)renzien_content.html
Is dat dan geen goede manier?
Eerst onze softe regering vervangen door een consequente regering.
Net zoals uit = uit. Ik walg er van als er eindelijk eens mensen worden uitgezet maar dat dan op het jeugdjournaal een sentimentele actie komt van kindertjes die hun vriendje of vriendinnetje hier willen houden, en dat de regering ze dan ook vaak genoeg laat blijven.
Niet normaal toch?
Of die acties tegen scholieren ook, het is gewoon terrorisme en rellen wat dat tuig doet, en de politie en de regering treden er gewoon te soft tegenop uit angst van de reacties.
Er is veel geklaag hier dat sommige landen de wetten en rechten wel erg ver rekken, maar het probleem in nederland is dat we zover van die grenzen van de wet willen wegblijven dat we maar alles gedogen.
"Omdat Volkert ook helemaal gëindoctrineerd was door Links!!!"
Wat een giller!
Heb ik bewijs en dan reageer je niet....... beetje zielig. Maar goed, we zijn het gewend.
Niet meteen krokodillentranen opzetten als iemand niet snel genoeg op je reageert.
"They should agree to become Islamic in the course of time,
or else declare war on the Muslims" foto
Om in Pim's woorden te spreken:
Dat belooft nog wat te worden...
foto Dank u! foto
Jij vraagt om bewijs van een moslim volksvertegenwoordiger die andere geloven en groepen mensen beledigd?
En dan geef ik een voorbeeld en dan reageer je niet.......... er zit zelfs een geluidsfragment bij.
Enne die krokodillentranen zijn alleen van het lachen hoor..... hoe kan iemand zo naief zijn. Best zielig.
Als je wilt dat anderen jou met respect behandelen, behandel diegene dan ook met respect.
Maar om terug te komen op jouw stelling dat een moslim volksvertegenwoordiger andere groepen mensen beledigd. Jouw voorbeeld slaat de plank volledig mis. Iemand die preekt in een kerk of moskee is geen volksvertegenwoordiger. Tenminste niet volgens mij definitie. Ik vind een volksvertegenwoordiger iemand die ook echt door het volk gekozen is en zitting heeft in de kamer.
Vaders neergestoken Sinterklaasfeest
Een Sinterklaasfeest voor kleine kinderen in een Antwerps café is vandaag volledig uit de hand gelopen. Vier mensen zijn naar het ziekenhuis gebracht
.
Tijdens het feest gooide enkele twaalfjarige jongens wat rotjes naar binnen. Enkele vaders renden achter de kinderen aan en deelden een klap uit.
De criminelen kwamen daarna terug met versterking van oudere jongens. Die staken twee vaders neer en sloegen een andere vader met een verkeersbord op zijn hoofd.
http://www.nieuwnieuws.nl(...)oken_op_sinterk.html
Een imaam is idd geen volksvertegenwoordiger maar een vertegenwoordiger van de Islam....
Volgens Willem Wever is een Imam:
een islamitisch geestelijk leider, vergelijkbaar met een protestantse dominee of katholieke priester.
Een imam gaat voor in de gebeden in de moskee, geeft hij religieus onderwijs en leidt hij belangrijke rituelen bij geboorte, huwelijk en overlijden. Ook is hij het AANSPREEKPUNT VOOR ZIJN GEMEENTE over geloofszaken.
Een groot verschil met christelijke geestelijken is dat de imam geen speciale wijding hoeft te ondergaan. De enige voorwaarde is dat hij de Koran en de rituelen goed kent. In principe kan dus elke moslim ook imam zijn!
AANSPREEKPUNT, VOLKSVERTEGENWOORDIGER foto
Beperkt woordenboekje heb jij foto
Dat je dan met een of ander organisatorische politieke prietpraat aankomt dat maakt natuurlijk geen hol uit. IIn de praktijk (ken je dat? praktijk, in plaats van dingen lezen in de Volkskrant en linkse lectuur lezen?) is het natuurlijk wel gewoon zo.
Maar nee, blijf maar krampachtig vasthouden aan hoe goed en fantastisch het is op papier, en trek dat kussen nog maar iets verder over je hoofd.
Nu is wel duidelijk waar jij je wijsheid vandaan haalt.
En ik voel me niet beperkt in mijn vrijheid. Ik zie Wilders wel als een gevaar voor mijn vrijheid. Maar niet zodanig dat ik er echt voor moet gaan vechten.
foto
.....echter zonder resultaat.... 'Vechten' kan ook een non-fysieke betekenis hebben....
vech·ten (onov.ww.)
1 met lichamelijk geweld of met wapens tegen iem. tekeergaan => knokken
2 zich weren, zich inzetten => zich verzetten
3 wedijveren => wedijveren met
Wilders noemt zijn partij wel voor de vrijheid. Maar ondertussen probeert die allerlei vrijheden in te perken.
Lees dat topic eens door. Je lacht je rot om welke kamervragen ze stellen bij de PVV. En let ook vooral op de manier waarop en hoe haalbaar die voorstellen zijn.
Bij de meeste vragen kun je zelf ook wel bedenken dat zijn plannen amper tot niet haalbaar zijn.
Deel 1 t/m 4 zijn ook erg grappig.
http://upload.wikimedia.o(...)eerdam_-_Zuidwal.jpg
hij is is de stereotypische salon-socialist ala paul rossenmuller, marcel van dam etc.
dit soort mensen willen ook niet tussen de problemen leven waar Wilders het over heeft.
Op dit moment kunnen mensen al niet meer zeggen wat ze willen zonder dat ze beveiligd moeten worden. Cabaretiers en columnisten kunnen niet meer zeggen wat ze willen. Wilders heeft het lef om zich voor de vrijheid in te zetten, met gevaar voor zijn eigen leven. Zover zijn we al gezakt in dit land. En dat wordt alleen maar erger als we niets doen. De islam brengt ons geen vrijheid.
Ik ben opgegroeid in de jaren '70. De deur hoefde niet op slot, de auto stond gewoon open en de fiets zetten je gewoon neer zonder slot. 's Avonds ging je gewoon de stad in, ook ouderen mensen. Ik heb Nederland in een ghetto zien veranderen. Rotterdam is mijn stad niet meer. 80% buitenlanders in sommige wijken. De meerderheid daarvan zijn proficateurs die niet werken. En ik maar belasting betalen. foto
Ik vraag me wel eens af hoe b.v. Marokkanen zouden reageren als Cassablanca voor 80% uit buitenlanders zou bestaan? Of b.v. 80% van Paramaribo uit blanke Europeanen zou bestaan? Zouden ze dan ook niets doen en zeggen leuk dat jullie er zijn. Wij werken wel voor jullie.
Heb je die berekening gezien van de kosten van moslims in dit land per jaar?
Met deze beperkte gegevens wordt onderstaand een grove kostenberekening uitgevoerd welke is toegespitst op de moslimbevolking.
Aannames:
Aantal moslims 1.000.000
Gezinssamenstelling: Vijf personen. Echtpaar met gemiddeld drie kinderen. Eén kostwinner.
Werkloosheidspercentage kostwinners 50%
Uitkering per kostwinner ¤ 1.500 p/m inclusief (huur)subsidies
Kosten per jaar:
Inkomen:
Uitkering = 12 x ¤ 1.500 x 100.000 = ¤ 1,80 miljard
Huisvesting:
Kapitaalslasten, ¤ 1,00 miljard
Prachtwijken, ¤ 1 miljard over 4 jaar = ¤ 0,25 miljard
Gezondheidszorg:
Kosten gezondheidszorg, ¤ 75 miljard = ¤ 4.700 per inwoner.
50% van 1.000.000 x ¤ 4.700 = ¤ 2,35 miljard
Onderwijs:
We beperken ons tot het basisonderwijs van 2 kinderen per werkloze kostwinner
Kosten primair onderwijs ¤ 8,5 miljard
1,5 miljoen leerlingen > ¤ 5.700 per leerling
200.000 * ¤ 5.700 = ¤ 1,14 miljard
Integratie:
Inspanningen en subsidies ¤ 1,00 miljard
Gevangeniswezen:
Gedetineerd: 16.000 personen
Van de gedineerden is 60& van allochtone afkomst
Aantal gedetineerde allochtonen, 60% van 16.000 = 9.600
Kosten ¤ 150 per dag = 55.000 per jaar per gedetineerde
Totaal 9.600 x ¤ 55.000 = ¤ 0,53 miljard
Opvang:
Directe kosten gemoeid met vluchtelingenopvang
(Rijksbegroting 2008, cijfers 2007) ¤ 0,90 miljard
Zo komen we uit op totale jaarlijkse kosten van ongeveer ¤ 9 miljard.
Hoewel op de bovenstaande berekening wellicht nog wat is af te dingen -anderzijds zijn niet alle werkelijke kosten meegenomen-, geeft het wel een beeld van de ordegrootte waarin wij bijdragen (¤ 1.250 per huishouden per jaar) aan de financiering van een godsdienst en zijn aanhangers die wij hier eigenlijk niet willen.
"Een heel andere insteek zou zijn om eens te kijken naar de overheidsuitgaven van een land met een minimaal gelijk welzijnsniveau maar zonder de immigratie-ellende, zoals Zwitserland dat weliswaar veel immigranten binnen haar grenzen heeft maar strenge wetten kent die voorkomen dat immigranten er zich alleen maar vestigen om te profiteren. Zwitserland heeft 8 miljoen inwoners ofwel de helft van het aantal inwoners van Nederland. Kijken we hier dan zijn van Zwitserland helaas alleen cijfers tot 2004 beschikbaar, de overheidsuitgaven waren toen 29 miljard tegen 145 miljard voor Nederland. Als we aannemen dat de Zwitsers procentueel evenveel meer zijn gaan uitgeven in 2006 (dit is eerder te ruim dan te krap daar Zwitserland geen explosief groeiende geimporteerde onderklasse heeft) dan komen we in 2006 op 163 miljard voor Nederland tegen 33 miljard voor Zwitserland. Als we corrigeren voor de bevolkingsgrootte is dat dus 163 miljard tegen 66 miljard, ofwel Nederland geeft 97 miljard (bijna 150%) meer uit dan Zwitserland. Nu is een strenger immigratiebeleid natuurlijk niet het enige wat Zwitserland onderscheidt van Nederland, zo hebben de zwitsers tot nu toe met succes de EU goeddeels buiten de deur weten te houden en ook dat scheelt een hoop geld (en bemoeienis met onder andere weer het immigratiebeleid). Ik denk dan ook dat de 9 miljard van Henk Lomax een ondergrens is voor de kosten van de niet-westerse immigratie en de 97 miljard die we meer betalen dan de zwitsers een bovengrens, het werkelijke bedrag moet zich ergens tussen deze extremen bevinden."
http://www.hetvrijevolk.com/?pagina=4942&titel=Nog_even_uit_de_knip_...
Maar als een grote groep iets wil, moet het vanwege de democratie worden gedaan, anders ben je geen democratie.
En om de democratie het beste te beschermen moeten er ook strengere regels komen tegen zulke personen.
De enige manier om onze democratie te redden is door hem zelf te vernietigen.
En democratie is een som. 60% wil A, 30% wil B en 10% wil C.
Dus dan doen we A. Dat is democratie! En het is een klote systeem waarbij mensen te makkelijk beinvloed worden door reclame en campagnes en te weinig door serieus politieke standpunten.
Het is weer een weekendje voetballen geweest. Ik wil niet weten hoeveel politieinzet er weer nodig was om alles in de gaten te houden.
Ben ik even blij dat ik verder kan kijken dan m'n neus lang is.
Waar staat dat alle moslims een uitkering hebben? Trek alles maar weer uit zijn verband, want de waarheid moet stil gehouden worden.
Het wordt tijd dat er eens een commissie komt die uit gaat zoeken wat de immigratie ons allemaal kost.
Ik begin het een beetje zat te worden om voor proficateurs te betalen. En al helemaal voor mensen die tegen het Westen zijn. 3 maanden geen werk het land uit. Dat doen ze overal op deze wereld, maar als we dat hier willen discrimineren we. De linkse gemeente is bang voor zijn baantjes en de dat is de enige reden waarom er nog steeds elk jaar 20.000 nieuwe mensen binnenkomen. Dat is trouwens ook nog erg voor het milieu......... maar daar hoor je ze dan niet over. Plek zat in Nederland........... foto
GroenLinks wil aparte vrouwenwagons
Het plan, 'Voorrang voor vrouwen', is erop gericht allochtone vrouwen
GroenLinks wil aparte vrouwenwagons
foto
Ik denk niet dat iemand een dergelijke actie organiseert voor maar één 'foute' uitspraak.
foto
en om die vrouwen een gevoel van veiligheid te geven. Niet omdat ze een andere huidkleur hebben.
En dan heb ik het niet eens over die speciale zwemuurtjes voor moslimvrouwen...... of het voortrekken allochtonen bij sollicitatieprocedures van de overheid.
Mogen wij dan ook wagons, zwembaden, scholen, winkelcentra zonder Marokkanen die Nederlandse meisjes lastigvallen? Onze bejaarden voelen zich al jaren niet meer veilig en niemand die iets doet. Maar goed als Nederlander moet je niets zeggen en je gewoon maar aanpassen.
Niet zo simpel denken.
http://www.youtube.com/watch?v=0l2VGiq0McY&feature=related
RACISM IS ON THE INCREASE, THE PRESS ARE SILENT
http://nl.youtube.com/watch?v=qOBSFkTmo1Y
IS THIS RACIST ? RACIST RAPES AND MEDIA SILENCE.
http://nl.youtube.com/watch?v=sz2LesTESWs
Vind je het gek dat Wilders stemmen krijgt.
ik moet Wilders dat nog over moslims horen zeggen foto
foto
anders waren de hippies in de jaren 60 volgens jou ook extreem rechts
Tegen Life of Brian werd ook geprotesteerd wereldwijd. Net als bij de kruisigingsact van Madonna toen.
En omdat er geen verzetsbeweging voor het christendom zou zijn, mag niemand zeggen dat die Wilders zijn manier van doen niet oke vind?
kregen ze ook dagelijks bedreigingen en zeiden bepaalde christenen dat ze dood moesten ?
Hij is niet voor niets een kamerlid tweede garnituur geweest bij de VVD foto
Heb jij er moeite mee dat mensen kritiek uiten op Wilders?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken