Nieuws
Namen zwartrijders op affiches op stations
De maatregel volgt nadat de conducteurs van Central Trains in vier weken tijd 88 zwartrijders hadden betrapt. Hun namen en adressen staan op de eerste posters, aldus commercieel directeur Richard Brooks. "Binnen een paar maanden zullen er nog veel namen volgen."
Volgens het bedrijf rijdt zes procent van de mensen in de omgeving van Birmingham zonder een geldig plaatsbewijs. Met de affiches hoopt het bedrijf dit aantal met de helft te verminderen.
Wie de namen wil weten, kan deze hier bekijken.
wachten is op een rechtzaak i.v.m. privecy van de zwartrijders.
Laten we wel zijn zwart rijden is gewoon diefstal
Van mij mogen ze dat hard aanpakken.
Het gaat té ver deze actie. Ik denk dat boetes wel genoeg afschrikken. Sterkte voor die dieven. foto
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Ohja en grappig dat die gozer de zelfde naam heeft als die creep van een schrijver.
* Indonesië
* Jóuw website voor tickets in Indonesië!
* Doe mee met FOK! Whatpulse en typ FOK! naar de 1e plaats!!
Huis in brand steken? Wat een reactie.. je zou dan toch zelf zwart hebben gereden?! Dat is geen verplichting ofzo.
Vraag me altijd bij dit soort dingen af, dat als ze het helemaal uitleggen of dat het effect niet een beetje wegneemt
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Meneer fucking kontlikker !
OH heer Laat me AUB van deze kankersite gebanned worden !
Tokkie Out !
Net zo'n goeie aktie als de diefjes in de etalage plakken...
Alleen mensen die iets te verbergen hebben zijn daar op tegen...
Gewoonik
Duhhhhhh foto
Anyway... die boetes zijn niet misselijk zeg foto
Wat ben ik blij dat ik alweer enkele jaren geen trein meer vanbinnen heb gezien, heb genoeg gezien bij de NS. Heerlijk, kom je 's morgens / 's middags langs het station afgereden, treinen en bussen helemaal volgepakt, ik kijk een keertje, geef gas en ben lekker op tijd thuis foto
What's your dysfunction?
(misschien een grap maar op fok weet je het maar nooit foto )
Het dunkt me dat als de boetes 5x de prijs van een kaartje zijn en de kans op controle 50% is dat zwartrijden vanzelf wel stopt.
Waar komt die wil tot die fascistische straffen als het 'aan de schandpaal nagelen' van mensen toch vandaan, een normale straf is hier gewoon mogelijk.
Hooguit als een 'boefje'. foto
ontopic: Zelf heb ik nog nooit zwartgereden, zal ik ook nooit doen. Maar ik vind dat ze niet verder moeten gaan dan dit. Foto's en adressen erbij bijvoorbeeld, zou belachelijk zijn... Toch? foto
Ten tweede rijdt Central Trains niet in Londen. (lezen??).
Ten derde zou ik zo iemand hard uitlachen als ie voor meer dan 200 pond aan boetes heeft moeten betalen. (Ik vind boetes betalen namelijk niet stoer...)
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken