Nieuws
Voorbereidingen in gang om Bush af te zetten
Er worden voorbereidingen getroffen om de Amerikaanse President George W. Bush af te kunnen zetten als er een oorlog in Irak komt. Volgens Roll Call van de krant van Capitol Hill worden er op dit moment juridische stappen ondernomen om het afzettingsproces (impeach) te starten als er een preventieve oorlog tegen Irak komt. Bush zou een oorlogsmisdaad plegen als hij een dergelijke oorlog zou beginnen.
Meer dan twintig vooraanstaande advocaten en juristen woonden afgelopen dinsdag een vergadering bij georganiseerd door activisten, over een afzettingsprocedure van Bush.
Inmiddels schijnt een officiele klacht tegen Bush te zijn ingediend. De aanklacht is hier te lezen.
quote:
dat was Gore...Gore had ook meet stemmen dan Bush...
Die ja, hij mag Bush wel opvolgen
maar hij heeft z'n eigen ruiten al ingegooid: na Irak komt NK, en dan Iran, Syrië, en ga zo maar door....
nee, Bush wordt écht niet meer herkozen...
ik bedoel, z'n vader wint! een oorlog en word nog niet eens herkozen... foto
quote:
ExTec, soms is oorlog inderdaad nodig...
Die wapeninspecties zijn maar 1 gedeelte.
En Blix en El-Baradei denken er helemaal niet anders over.
We konden al vernemen dat menig inspecteur moe wordt van het verstoppertje spelen. En vanzelfsprekend zullen ze hun rapporten zo objectief, neutraal mogelijk opstellen.
Ze realiseren zich echt wel dat een rapport van hun het verschil tussen oorlog en vrede kan zijn.
En dat gaat voorbij aan het feit dat SH, met de middelen van de Irakese staat tot z'n beschikking tot in het oneindige verstoppertje kan spelen met die gasten.
En de wapeninspecties doen niets af aan het feit dat'ie een dictator is, die het op z'n zachts gezegd niet altijd goed voor heeft met z'n eigen bevolking.
Maar nu je je toch aanbied, kun je ons ens niet mee laten genieten van je oneindige wijsheid, en hier simpel de oplossing melden?
Je lijkt het zo goed te weten...
Enneh... Amerika doet ook niets aan dictators, het Saudische koningshuis, Pinochet, Soeharto kregen zelfs steun van Amerika.
Oplossing: meer inspecteurs en democratie afwachten.
Laten we hopen dat ik ongelijk heb, en dat de pro-Amerikanen hier gelijk krijgen, en Irak een democratie wordt, waarna Amerika de steun aan alle dictaturen stopzet, geen massavernietigingswapens meer levert aan dictators en terroristen. Iedereen in deze wereld heeft recht op democratie.
Maar het gaat Amerika heus niet om de mensenlevens. Dagelijks overlijden er tienduizenden mensen door een gebrek aan voedsel. Maar daar doet Amerika niets aan, terwijl het hele probleem met 10% van het Amerikaanse defensiebudget kan worden opgelost. Humaan? Nee hoor.
en dan nieuwe president electie starten...
jammer dat een president maar 8 jaar mag zitten
anders: clinton powah!fotofoto
[ Dit bericht is gewijzigd door Minbari ]
quote:
ExTec, de inspecteurs hebben zelf gezegd dat ze er heel anders over denken.
Ik heb andere dingen gelezen.
quote:
Enneh... Amerika doet ook niets aan dictators, het Saudische koningshuis, Pinochet, Soeharto kregen zelfs steun van Amerika.
Ja, Farzin blijft Farzin...
De vuile handen van amerika zijn genoegzaam bekend.
Wat zeg je hier nou concreet mee?
Dat amerika kapt met internationale politie agent spelen?
Wie doet het dan?
Gaarne hierop antwoord.
quote:
Oplossing: meer inspecteurs en democratie afwachten.
Dus de Iraqi's mogen het gewoon uitzoeken van jou? Da's netjes.
Da's ook lekker 'humaan'.
quote:
Maar het gaat Amerika heus niet om de mensenlevens. Dagelijks overlijden er tienduizenden mensen door een gebrek aan voedsel.
Domme opmerking. Dit argument geld net zo goed voor frankrijk en Duitsland en de rest van de wereld, waarom ga je daar niet lekker tegen ageren?
quote:
Ik heb andere dingen gelezen.
Minder selectief lezen zou dan kunnen helpen.
quote:
De vuile handen van amerika zijn genoegzaam bekend.
Tsja, waarom heb jij dan nog vertrouwen in een land met zulke vuile handen?
quote:
Dat amerika kapt met internationale politie agent spelen?
Wie doet het dan?
Een politieagent moet streng maar rechtvaardig zijn, rechtlijnig en consequent. Als je de ene dictatuur wel steunt (Musharraf, Pinochet, Soeharto), en het andere land gaat aanvallen, zogenaamd omdat het een dictator heeft, ben je erg verkeerd bezig.
quote:
Dus de Iraqi's mogen het gewoon uitzoeken van jou? Da's netjes.
Nee hoor, ik ben niet van plan om ze eerst om te brengen, en vervolgens een pro-Amerikaanse dictator te installeren. Jij waarschijnlijk ook niet, maar je steunt Bush, en die is dat van plan.
quote:
Domme opmerking. Dit argument geld net zo goed voor frankrijk en Duitsland en de rest van de wereld, waarom ga je daar niet lekker tegen ageren?
Omdat zij niet claimen op te komen voor mensenrechten en democratie. Omdat zij een land niet willen aanvallen omdat het land olie heeft.
het is gewoon een kwestie van eerherstel en patriotisme.. ik keur deze oorlog niet goed foto(voordat ik het linkse vuur over mij heen krijg) en ook een aanklacht neemt veel te veel tijd in beslag als die gereed is, is Bush allang weer klaar in Irak.....
[ Dit bericht is gewijzigd door Vuur ]
quote:
En door wie werden beide heren ook alweer gesteund en tot de tanden bewapend? Opnieuw is het antwoord: het begint met een A en eindigt op merika. Die vonden het dus allemaal wel best waarmee ze bezig waren, anders steun en bewapen je ze niet hé, maar pak je ze aan, vanaf het begin
Dus mag er nooit meer iets aan Saddam en Bin Laden gedaan worden?
Kijk eens na aan hoeveel en welke landen Rusland wapens heeft geleverd, die hebben toch ook dan geen recht van spreken?
En Frankrijk
En China
Duitsland is trouwens toch ook erg fout geweest.
Waar bemoeien die zich dan mee?
quote:
Door Farzin - zaterdag 15 maart 2003 @ 15:04 (Unmodded)
quote:
Dus de Iraqi's mogen het gewoon uitzoeken van jou? Da's netjes.
Nee hoor, ik ben niet van plan om ze eerst om te brengen, en vervolgens een pro-Amerikaanse dictator te installeren. Jij waarschijnlijk ook niet, maar je steunt Bush, en die is dat van plan.
Wat zou je wel doen?
Want dat lees ik nergens.
quote:
Dismissal of the complaint is affirmed.
Lijkt me belangrijk foto
[ Dit bericht is gewijzigd door The_T ]
[ Dit bericht is gewijzigd door RRRobert ]
quote:
quote:
Hij is al 12 jaar officieel een crimineel dus ga me niet vertellen dat het preventief is! Het enige wat men kan voorkomen is het leveren van chemische wapens aan terroristen.
Al langer. En toch leverde dat menslievende Amerika massavernietigingswapens aan hem, zelfs nadat hij de Koerden had vergast.
wat jij zegt, farzin, kan in correct Nederlands NOOIT een weerlegging zijn van wat die ander beweerde. Je smijt weer met een willekeurig feitje. Jouw feitje is op zich waar, maar doet NIETS af aan het feit dat gesteld werd. En dat is niet de eerste keer!!!
quote:
Door Farzin - zaterdag 15 maart 2003 @ 14:23 (Unmodded)
ExTec, soms is oorlog inderdaad nodig, bijvoorbeeld als je zelf wordt aangevallen. Maar nu is daar nog geen sprake van, het enige 'probleem' is dat Irak volgens Amerika niet genoeg meewerkt met de inspecteurs. Blix en El-Baradei denken daar heel anders over. Als Irak in de toekomst de inspecteurs tegen gaat werken, is er nog altijd een optie om het land aan te vallen. Voorlopig is daar nog geen sprake van. Ook is een tweede resolutie nodig, anders is een aanval in strijd met het Handvest van de VN.
wat amerika denkt, wat blix denkt, wat irak denkt, het is allemaal niet aan de orde als tastbare zaken als mensenrechten voor de Irakezen nog niet op orde zijn. Ook de geloofwaardigheid van de VN is weliswaar belangrijk maar niet zo belangrijk als de mensenrechten voor Irakezen.
quote:
Tsja, waarom heb jij dan nog vertrouwen in een land met zulke vuile handen?
Lijkt me simpel, is er een alternatief dan?
En tegen beterweten in, probeer een realistisch antwoord te geven.
Dus niet de europese praatclub ofzo, die samen nog geen deuk in een pakje boter kan slaan.
quote:
quote:
De vuile handen van amerika zijn genoegzaam bekend.
Tsja, waarom heb jij dan nog vertrouwen in een land met zulke vuile handen?
het gaat niet om vertrouwen in de VS, het gaat om mensenrechten van irakezen. Wat zit je er toch ver naast man, met je subjectieve begrippen als: vertrouwen, motieven, gedachten, ideeen.
wat is de tastbare waarde daarvan als je physiek geen vrijheid hebt??
Ik kan het niet vinden... :`(
krijg je weer van die reddingacties van de US navy, maar die kunnen we hebben dankzij de zandzakken die ze er hebben neergelegd....
generalisatie is OK
we zijn zelf ook thuis in het klompenlopende, tulp(wiet)telende, XTC producerende stipje op de landkaart...
Like trump...
En daarna PREVENTIEF veroordelen.
En daarna PREVENTIEF op de electro-stoel foto
(En als we dan toch bezig zijn, doe rumsveld en die andere 2 dan ook gelijk)
Vraag me af of dr met een nieuwe prezident wel wat gaat veranderen daar...... foto
there are options to choose, i call it social progress, progress to not be abused! -Anti flag
Is namelijk geen aanklacht, het is een UITSPRAAK.
quote:
Dismissal of the complaint is affirmed.
Er is in eerste aanleg al besloten op deze (belachelijke) aanklacht, waar hij afgewezen is. Dit is het appeal court, hoger beroep dus, waarin de afwijzing bevestigd wordt. En dus weer wordt afgewezen.
Overigens, die John Doe's zijn (staat ook allemaal in de uitspraak hoor...) militair personeel en ouders van militair personeel die onder pseudoniem deze aanklacht indienen uit angst voor repercussies.
[ Dit bericht is gewijzigd door RRRobert ]
quote:
Er is in eerste aanleg al besloten op deze (belachelijke) aanklacht, waar hij afgewezen is. Dit is het appeal court, hoger beroep dus, waarin de afwijzing bevestigd wordt. En dus weer wordt afgewezen.
Voordat er een uitspraak is moet er eerst een anklacht zijn neem ik aan, tenzij dat in america anders is foto
Trouwes wat is er belachelijk aan een oorlogszachtige gek diplomatiek af te laten treden?
Kunnen hem ook preventief aanvallen foto
quote:
Overigens, die John Doe's zijn (staat ook allemaal in de uitspraak hoor...) militair personeel en ouders van militair personeel die onder pseudoniem deze aanklacht indienen uit angst voor repercussies.
Uit angst voor repercussies van wie, het volk is voor de meerderheid ook tegen de oorlog, welke schaduwige CIA/FBI weetikwat organisatie moeten ze dan voor uitkijken fotofoto
Ofja dat noemen ze hoogveraad geloof ik fotofoto
there are options to choose, i call it social progress, progress to not be abused! -Anti flag
quote:
ExTec, de inspecteurs hebben zelf gezegd dat ze er heel anders over denken. Ook willen Frankrijk, Duitsland en China nog altijd meer inspecteurs naar Irak sturen.
Logisch! Zij willen niet dat hun olie-contracten vrolijk vergeven worden.. Wie heeft olie dan als motivatie?
quote:
En Saddam Hoessein speelt nu zeker geen verstoppertje, de inspecties gaan veel beter dan in de jaren negentig. Nu geeft Irak informatie af, als de inspecteurs erom vragen, nu vernietigt Irak zelf de raketten.
Dat doen ze nu een maandje of twee. Noem je dat nou overtuigend na 12 jaar tegenwerken?
quote:
Enneh... Amerika doet ook niets aan dictators, het Saudische koningshuis, Pinochet, Soeharto kregen zelfs steun van Amerika.
En van de Russen, Fransen, Chinezen en ga zo maar door. Dit is eerder een algemeen fenomeen dan iets wat je kan toeschrijven aan de Amerikanen
quote:
Oplossing: meer inspecteurs en democratie afwachten.
Met wachten kom je meestal niet zo ver.
quote:
Laten we hopen dat ik ongelijk heb, en dat de pro-Amerikanen hier gelijk krijgen, en Irak een democratie wordt, waarna Amerika de steun aan alle dictaturen stopzet, geen massavernietigingswapens meer levert aan dictators en terroristen. Iedereen in deze wereld heeft recht op democratie.
Kan het nog cynischer? Er zijn zoveel landen die precies hetzelfde doen maar toch blijf je maar zeuren over Amerika.
quote:
Maar het gaat Amerika heus niet om de mensenlevens. Dagelijks overlijden er tienduizenden mensen door een gebrek aan voedsel. Maar daar doet Amerika niets aan, terwijl het hele probleem met 10% van het Amerikaanse defensiebudget kan worden opgelost. Humaan? Nee hoor.
Alle Japanse bedrijfsuitjes bij mekaar kosten net zoveel als het verzorgen van basale voorzieningen voor iedereen op deze aarde. En? Als je alle Afrikanen eten geeft zijn er over 10 jaar twee keer zoveel. Dan mag je twee keer zoveel Afrikanen eten gaan geven want dan is er echt niet ineens meer voedsel ontstaan. Eerder nog minder zelfs.
[/zeikmode]
[ Dit bericht is gewijzigd door RRRobert ]
Er blijkt altijd wel ergens iets groters aan de hand te zijn.
Verder heb hier voorlopig geen mening over.
Reden: ik moet mijn monitor schoonmaken van het proesten van bier bij het lezen van dit bericht.
foto
quote:
De Linkse intelligentsia (BLAAT BLAAT BLAAT)
Stommeling. Is links intelligent volgens jou dan ? Of probeer je gewoon weer duur te doen zonder dat je enig inzicht in de realiteit hebt ?
Goed dat Bush onder druk staat. Ik houd persoonlijk niet van de man en z'n kornuiten, alhoewel ik niet echt fel gekant ben tegen een oorlog tegen Irak.
Toch vrees ik dat dit initiatief weinig kans van slagen heeft foto
quote:
Stommeling. Is links intelligent volgens jou dan ?
statistisch gezien, JA, sorry het is zo
verder ben ik het met je eens
Straks hoort Femke H. dit verhaal nog en begint ze een aanklacht tegen Balkenende
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken