Nieuws
Slaapt Britney met de vijand?

De 35-jarige Ghalib wordt betaald om Spears overal te volgen en te fotograferen, maar hij lijkt nu deel van haar privéleven te zijn geworden. Zijn collega's hebben de eerste plaatjes van de twee samen al geschoten, ondanks pogingen van Ghalib om uit het zicht te blijven. De paparazzo wil geen commentaar geven op zijn relatie met de artieste, aldus het Amerikaanse showbizztijdschrift People vandaag, maar noemt haar wel "geweldig''.
Wat ben je ook een klier :D
Mijn dag is weer goed.. foto
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UGtKGX8B9hU&eurl=http%3A%2F%2Fwww.flabber.nl%2Flinkdump%2Fanimatie%2Ffransen-en-koffie-dat-gaat-niet-goed-2511&feature=player_embedded[/youtube]
Geldgroei eurozone op historisch record
oops hij is weg
foto
foto
Het is triest gesteld met de journalistiek...
Niet dat een kruis om je nek je meteen een godvrezend christen maakt. Er zijn zat mensen die met een kruis rond hun nek rondloopen puur als sieraad.
Er is geen God.
Het zijn allemaal verzinsels...
Maar als je toch je leven op een fictief boek wilt baseren, doe dat dan op:
Pluk van de Petteflet.
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Dus we zijn geovolueerd uit apen.
Maar ik sta open voor elke aantoonbare theorie.
(religies zijn dus geen aantoonbare theoriën)
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Voorbeeld: Vroeger dacht men ook dat ziektes een straf van god waren, dat er engelen des doods rondwaarden die mensen neersabelden in hun slaap als straf van god. Nu weten we dat bacterien en virussen de oorzaak zijn.
Personal spam: http://www.kenya2ndhand.com
Wordt wakker!!! Sex is normaal en daar is heeeeeeeeeelemaal niets mis mee. Dat jij nou zon bekrompen sexueel gefrustreerd mannetje bent.
Zou me niets verbazen als we nog eens een artikel op fok lezen over een leraar geschiedenis die jongetjes misbruikt heeft omdat hij zich 30 jaar onthouden heeft....
Oh jeah en kappen nu met fotofoto heeft namelijk geen toegevoegde waarde
Ok en ga nu maar weer lekker bidden!
Jij bent waarschijnlijk zon figuur die de eerste de beste vrouw trouwt die hij in zijn leven komt. Niet omdat hij haar leuk vind maar omdat hij niet beter weet en uit drang om zekerheid te hebben in zijn leven. Met andere woorden iemand die bang is om alleen te zijn en zich daarom vast klampt aan de eerste de beste vrouw die hij tegen komt uit naam van GOD zeker.
Grappenmaker. Lang leven de vrijheid waarheid je maakt mij niets wijs en ondanks dat je pretendeerd geschiedenis leeraar te zijn valt me je kennis op dit gebied zwaar tegen.
voor de twijfelaars onder ons... foto
Afwachten wanneer de volgende illegale porno op internet verschijnt..... foto
Verklaar nou eens zonder met Bijbelteksten te smijten en fotofotofoto - gedoe wat nou je punt is.
(Niet dat ik veel zinnigs van je verwacht hoor, het is maar een vraag....)
G5 vers1:en jesus zei tegen zijn apostelen "trek je broek uit dan gaan we worstelen".
G5 vers2: Jesus zei tegen z'n dienaren "drink geen bier maar ouwe klare"
foto
En blijkbaar heb je het goede voornemen om foto niet meer te gebruiken niet eens in overweging genomen!
maar of je het gevondene waardeeert?
Zoeits wat bij de TROS voorbijkomt......
Ik moet er ook idd niet zo over zaniken. Sorry :P
Ik moet er ook idd niet zo over zaniken. Sorry :P
foto
Je hebt het geld, geniet er van. foto.
wondered where this started and I think it goes back to the time I
went to the circus and a clown killed my dad.
andere wang toekeren misschien?
OT laat ze lekker, misschien hebben ze iets en werkt het visa versa?
time will tell
"ik zoek een autootje om boodschappen mee te doen in het dorp, is een bugatti veyron snel genoeg?"
*zoekt Harry Potter op*
doet me denken aan een dreigbrief in uitgeknipte letters uit kranten en tijdschriften.
"Waarom denkt elke religie een monopolie op de waarheid te hebben"
Jij bent echt gek...
"When does the hurting stops" fotofoto
WHAT? ARE YOU NUCKING FUTS???!!!
opzoute ! Ik denk niet zoals jij bent :(
IK BEN HOOGBEVAAGD!
Één ding beloof ik jullie mijn lieve fokkertjes, als er vettax komt dan ga ik mij aan het hek van het binnenhof vastketenen met een frituur naast me, dit mogen jullie quoten :W
Of was hij er wel opeens?
Ow wacht, de mensen hebben hem gemaakt/bedacht foto
Caught beneath a landslide
In a champagne supernova in the sky
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken