Nieuws
Verdonk wellicht toch VVD-lijsttrekker

Komende woensdag maakt Verdonk bekend of ze de strijd zal aangaan met staatssecretaris Mark Rutte van Onderwijs en Tweede Kamerlid Jelleke Veenendaal. Ze gaat daar dit weekeinde met haar gezin en met mensen uit de partij over praten. In het radioprogramma De Ochtenden van de EO, waar de minister vanochtend een uur te gast was, zei Verdonk dat vanuit haar partij zoveel druk is uitgeoefend om zich toch verkiesbaar te stellen, dat ze het toch wil overwegen. Vooral vanuit de rechterflank van de partij hopen veel liberalen op Verdonk, omdat ze Rutte iets teveel 'D66' vinden. De andere kandidaat Veenendaal, zegt de meeste mensen niets.
Met dank aan Detroit en POLITIEK_IS_MOORDEND voor de submit.
Ik niet!
Grappig als je bedenkt dat de allochtone kiezer de overwinning bepaald tegenwoordig. Dat betekend dat dit wel eens de domste zet van de VVD uit de geschiedenis kan worden. foto
En ik denk ook dat de VVD hiermee veel stemmen erbij krijgt!!
fotofotofotofotofoto
heeft verdonk een gezin??? fotofoto
Op zich wel jammer, alle goede ministers hebben naar mijn inzien verkeerde standpunten en alle ministers die wel goede standpunten hebben vind ik persoonlijk maar weer niks (Bos bv)
Maar bij de raadsverkiezingen stemde 1 (één) procent van de allochtonen op de VVD. Wat heb je te verliezen als je Verdonk inzet? Volgens mij kan de VVD meer winnen door zich hard op te stellen in het immigratiedebat. Dat trekt meer autochtone stemmers, en allochtonen die het ook hebben gehad met de problemen van de multicultuur.
Wat dat betreft was het ook grappig van de week om te zien hoe allochtonen op straat in NOVA reageerden op die schietpartij in Amersfoort. Flikker die criminele Antillianen eruit, riepen ze. Mensen die hierheen komen om rotzooi te schoppen moeten wegwezen, riep een ander. Laat dat nou net een Verdonk-maatregel zijn foto
Goede zet dit foto
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Het totale aantal allochtone Nederlanders is vele malen hoger. Vergis je niet, dat is belangrijk nu bij verkiezingen, daar moet je als partij rekening mee houden.
Immigratie moeilijker maken is dus onverstandig.
Onder de hier nu al lang wonende allochtonen is een steeds grotere groep die zich radicaal afkeert tegen de slecht integrerende allochtonen.
Zie het een beetje zoals in frankrijk met Le Pen, zijn grootste groep aanhangers waren ouderen en allochtonen die de situaties in de buitenwijken en zeker in Marseille spuug en spuug zat waren.
Dus dat alle van "arabische" achtergrond niet op haar gaan stemmen is echt pure kul.
De slecht geintegreerden zullen zeker (zoals gewoonlijk) op een knuffelpartij stemmen.
Dit gevoel en mening zal alleen maar groter worden omdat er genoeg media aandacht is voor deze moeilijke gevallen, en ik zie de knuffelpartijen nog niet 123 overgaan op een hardere lijn inzake allochtonen beleid.
So Go Rita Go !
Go Rita ! foto Rita voor Premier!!! foto
Zoutzuur is dus de oplossing!
Rita "de tank in plooirok" Verdonk; mijn zege heb je! foto
Je krijgt dan het VVD ideaal erbij, denk daar goed aan, als t zover is... foto
*gaat armen trainen voor het zwaaien naar links en 26000 gezichtjes...*
(='.'=) Bunny Became a Hooker
(.Y.)
(")_(")
Daarvoor moet je zo'n slijmerd hebben als Wouter Bos. Iemand dus die alles goed kan voorliegen en er omheen draaien... Maar ja waar vind je zo iemand ?
Als het aan de VVD ligt wordt er binnenkort trouwens een tax gelegd op zuurstof, en CDA heeft gisteren aangegeven een grote telescoop te willen bouwen die tot in de hemel reikt, zodat ze God kunnen zien.
foto
Overigens vind ik Verdonk sterker dan Rutte. Ik weet zeker dat Verdonk meer stemmen voor haar partij zal trekken. Wilders en Pastors kunnen wel fluiten naar hun zetels (Jeuh! foto )
Doet er niet aan af dat ze haar werk goed doet, persoonlijk vind ik haar wat te streng maar misschien is dat wel de enige oplossing om het probleem de kop in te drukken.
Verdonk is geen slimme zet. Je wint op rechts naar raakt kwijt op links tov de cda. En dan weet je zeker dat je vast zit aan maximaal 25 zetels (de stabiele basis van de VVD). Wil je meer zetels dan 25, zul je rechts binnen moeten houden, maar dan ook een stukje richting links moeten gaan winnen.
Verdonk is geen juiste daarvoor. Ze is tegenwoordig zo rechts als mogelijk (was ze vroeger niet) maar ze heeft nog de linkse zurigheid en onflexibiliteit erbij. Geen lekker combinatie.
Wordt een moeilijke keuze op deze manier. Als Wilders of Verdonk ook nog een puntopneemt dat de mensen die na vijf jaar procederen hier nog steeds zitten en niet productief bijdragen tot op heden eruit gaan en de productieve allochtonen na vijf jaar de verblijfsvergunning krijgen, dan heeft die partij/persoon mijn stem foto
Churchill zei ooit : “The best argument against democracy is a five minute conversation with the average voter.”
En jij bevestigt hier zijn standpunt...
Je zou D66 dus de meest onafhankelijke partij van Nederland kunnen noemen.
Premier worden geleverd door de PvdA of CDA. VVD krijgt nooit voldoende stemmen om de premier te leveren. Daarvoor zit ze te ver van het midden af. (Net als GL/SP/wilders/Pastors).
De VVD was al niet erg menselijk maar dan wordt het dus echt een "slachtpartij".
De enige minister die woord houdt als lijsttrekker aanwijzen zou een geniale zet zijn !
Zo krijgt een mens weer vertrouwen in de politiek.
Links treehuggers pas op vooor roaring rita!
Mijn stem heeft ze !
foto
We gaan niet in de regering.. .oops toch maar wel
Maar we hebben veel binnen gehaald.. zoals onze gekozen burger.. Oops dus niet.
Dan laten we het kabinet vallen.. .. of toch niet
Dan gaan we niet naar afghanistan.. of toch wel?
ect, ect, ect, ect....
Ik weet dus niet als kiezer het stemgedrag van de D66 2 jaar nadat ik voor ze gestemd heb. Het is dan nog maar de vraag wie fractieleider is en schijnbaar is dat bijna bepalend of het clubbie links of rechts stemt...
Komt het toch nog goed met Nederland foto
Dat is een eitje voor Wilders.
Wilders is op zich ok alleen is ie af en toe wat (te) extreem. En Pastors... die heeft het gewoon niet.
Go Rita foto
De PVDA wil toch zo graag meer vrouwen, nou hier hebben ze er eentje.
Ik ben om als zij de lijsttrekker van de VVD wordt. foto
foto
Negatief voor Wilders en Pastors
Want volgens mij zullen de meer linksere kiezers van de VVD nu meer naar D'66 gaan of zelfs naar de PvdA.
Daarnaast zullen volgens mij kiezers die op Wilders of op Pastors zouden stemmen nu weer overwegen om toch weer op de VVD te stemmen.
Ik weet niet of de VVD er zelf wat mee opschiet qua zetels als Verdonk lijsttrekker wordt. Door Verdonk zullen ze waarschijnlijk meer naar rechts opschuiven waardoor ze minder kans krijgen om in de regering te komen. En premier zal ze nooit worden omdat de VVD zeker niet de grootste zal worden, ondanks de vurige wensen hierop bij van veel reageerders hierboven.
De VVD zal met Verdonk veel kiezers aanspreken welke nu domweg nergens op kunnen stemmen, omdat het lood om oud ijzer is foto
Maar ik wil er nog aan toe voegen dat rita een uitstekende lijstduwer zou zijn, als de inzet dus zou zijn om haar weer op zo'n portefeuille te krijgen.
Persoonlijk stem ik, dat staat al vast, op het CDA... die verrichten goed werk
Lekker gezin dan foto
Heeft dat mens dan geen greintje respect in haar lichaam?
Je zult er maar mee getrouwd zijn.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
Ze kan wel flink doen door Taida proberen tegen te houden, maar als het aan haar partij de VVD ligt mag heel het Oostblok volgend jaar deze kant opkomen.
De vergelijking met Tatcher gaat helemaal niet op, want dankzij Tatcher heeft Engeland nog steeds de Pond in de knip. Dankzij de VVD van Rita Verdonk zitten wij met de Euro opgescheept.
Dit is toch raar? Stel voor dat ze het niet gaat doen. Dan is dit toch non-nieuws? Of is dit al onderdeel van de campagne? Probeert ze misschien zo te merken hoeveel steun er is? Het is me nu al te politiek, te bedacht.
Maar goed, stel dat ze het doet; dat verandert toch niet direct de ideeen van de VVD? Wanneer zij het wordt en niet Rutte, wordt de VVD dan in zijn geheel een stuk rechtser? Dat zou niet pleiten voor de standvastigheid van de VVD als partij en de duidelijkheid van de boodschap die ze uitdragen. Ze is het uithangbord. Wel een behoorlijk populair bord zo te merken op dit forum.
Ze wordt geloofd om haar standvastigheid. Ik vind het starheid.
In feite veranderd er dus niks in het politieke landschap.
Gelukkig mogen mensen zonder NL paspoort niet landelijk stemmen. Houden zo dus en de vereisten voor het NL paspoort hoger maken. Tuurlijk, in plaats van het huidige dweilen met de kraan open, laten we het schip maar zinken. foto
Moeilijk kiezen, maar mooi dat ze dit wil doen.
Een vrouw met ballen, niet dubbel bedoeld hoor foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken