games
Ubisoft gaat dieper in op Assassin's Creed Valhalla
Ubisoft heeft een Deep Dive Trailer beschikbaar gemaakt voor Assassin's Creed Valhalla. De trailer gaat dieper in op de diverse aspecten van de game, zodat je precies weet wat je kunt verwachten.
Onder andere het groeien van settlements, aanpassen van je viking en het reizen naar nieuwe werelden komen aan bod. Daarnaast heeft Ubisoft de systeemvereisten voor pc beschikbaar gemaakt, die je ook hieronder kunt bekijken.
Assassin's Creed Valhalla komt uit op 10 november voor Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation 4 en pc. Met de lancering van PlayStation 5 komt het ook op die console beschikbaar.
Het was de bedoeling er een soort battle royal van te maken ala black flag stijl.
Ik gok dat de nadruk nu meer gaat liggen op SP maar ik heb daar verder geen bron voor, alleen een gevoel omdat het MP landschap ook zo veranderd is de laatste 2 jaar en ubisoft toch wat flops op zijn naam heeft staan qua "co op MP" spellen en de SP spellen juist als een tierelier verkopen. (Valhalla / legions maar denk ook aan Odyssey wat ze nog steeds updaten en bijwerken..)
Of Ubi Forward show.
Zag er idd leuk uit.
Battle royal op het water
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
AC3 was met die indiaan die was weer wat minder
Wat mij betreft zijn AC2 samen met AC:Blackflag de absolute uitschieters.
Al dat gezeur over welke AC beter is...
Heel vervelend voor je als je de oude beter vind, ze gaan de veranderingen echt niet zomaar terug draaien.
Probeer van de nieuwe te genieten, of koop ze gewoon niet en zoek een ander spel wat je wel kunt waarderen.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
Hoewel ik wel echt groot fan ben van de eerste games van de reeks.
Gewoon die historie die je veel meer voelt.
Niet al te veel poespas. Geweldige missies.
Storyline echt geweldig.
Met Origins dan ook de valk erbij. Storyline werd in mijn ogen minder, die sloeg eig nergens op vond ik in Origins.
Veel extra's ook ineens, miljoen wapens en effecten. Skill tree erbij.
Voelde niet meer als een AC game.
Maar ik snap dat de game zich ook moet aanpassen, met 10 games met hetzelfde idee gaat ook iedereen zeuren dat het eentonig is.
Toch blijft AC een geweldige game. Ziet er super uit. Werkt gewoon top.
En ik ben een echte campaign player.
Ik ben nooit fan geweest van multiplayer (vind ik te eentonig en te afhankelijk, kan mij gwn niet boeien) dus de AC reeks is daarin wel echt altijd perfect in mijn straatje.
Begrijp dat je nederzettingen kunt opbouwen?
Dat zou wel echt super zijn.
1 van de oudere games had je ook een klein stadje van jezelf waar je upgrades kon bouwen, weet even niet meer welke dat was. Italië in elk geval.
Was gwn leuk om dat stadje weer tot leven te brengen.
Moet wel historisch blijven vind ik en niet een strategie game gaan.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken