Nieuws
Amerikaanse giet kokende olie over haar man

Met de pan ging ze vervolgens naar haar slapende echtgenoot. Ze goot het kokende goedje over de vader van haar twee kinderen heen. Daarbij liep hij derdegraads brandwonden op aan zijn hoofd, gezicht, borst en armen.
Een politieman zegt zoiets afschuwelijks in zijn carrière nog nooit te hebben meegemaakt: ''zijn huid droop gewoon van zijn lichaam af.'' De man ligt nu in een brandwondenziekenhuis.
De vrouw is er met haar twee kinderen vandoor. Onbekend is waar ze naar toe is gevlucht. Ook weet de politie nog niet wat de reden is van haar daad.
“I'm not your executioner. I'm not your devil and I'm not your God. I'm Charles Manson.”
(='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into
(")_(") your signature to help him gain world domination.
Manlief zal wel niet zo in vuur en vlam zijn van zijn vurige vrouw.
Ze heeft dikke billen, maar ze zit er niet mee.
Beroepskeuzeadvies: Word bokser, meer kans op slagen.
Hier zie ik het ze nog niet zo snel bedenken..
vraag me af wat voor olie...
misschien wou ze 'm wel een warme massage geven met massage olie alleen bleek 't toch wat te warm foto
moge ze nog vele jaren bij elkaar blijven foto
“I'm not your executioner. I'm not your devil and I'm not your God. I'm Charles Manson.”
Misschien misbruikte hij de kinderen wel en werd zij iedere dag in elkaar getrapt.
Maar ze kan ook compleet geschift zijn geweest.
Maar wat de reden ook moge zijn vind ik het wel laf om te doen als ie slaapt.
En zelfs al zou hij de kinderen misbruikt hebben dan nog kan ze weglopen met de kinderen en een aanklacht indienen. Nu is ze voortvluchtig en zouden haar kinderen haar afgepakt moeten worden, zoiets leer je je kind niet. Ze moet het goede voorbeeld geven.
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Vrouw giet kokende olie over neefje (Nigeria)
Vijftien jaar cel voor in brand steken ex (Nederland)
fotofoto
Lul toch niet uit je nek, dombo. Vreemde mensen heb je overal.
Overigens vraag ik me af wat het motief van de vrouw was. Misschien dat dat nog bekend wordt.
lekker krokant
doorbrengen. Die vent is in zijn slaap voor de rest van zijn leven getekend.
Wat een ontiechelijke laffe kuthoer die zoiets doet! foto
Winnaar Butragueño en Harry Been-awards 2007, 2008 en 2009
Wat een vieze tyfushoer, van mij mogen ze hetzelfde bij haar doen, weet ze ook eens hoe extreem pijnlijk brandwonden zijn. foto
*auw*
ten eerst is het nooit goed te praten....
MAAAAAAAAAAR als de vent haar nou meerdere malen met de dood heeft bedreigt & haar kinderen wat zou aandoen (of al heeft gedaan)
Misschien heeft ie wel gezegt...
weet je wat K*Twijf ik ga lekker slapen, als ik morgen wakker ben gaan jullie eraan...
Dan was t een ACT OF SELFDEFENCE ! foto
foto
Niet hetzelfde, wel schokkend... foto
Man kruipt letterlijk in huid van moeder
◄█▓▒░talon.punt.nl]░▒▓█►
Gruwelijk...brrrr
- ontopic -
Dat zo iets zieks kan gebeuren. Sluit dat wijf op voor altijd!
Ik keur het niet goed, maar kan het me wel voorstellen.
De reacties zijn weer van zeer hoor testosteronniveau vandaag mannen!
http://www.darwinawards.com
dus dan maar bakken in bed
Ik weet niet wat de reden is waarom ze dit gedaan heeft maar ze zal het niet voor niks gedaan hebben... foto
dan gooi je eerst kokende olie over hem heen en dan pas ga je weg?
wat is er mis met gewoon weggaan?
deze daad is niet goed te praten.
je bent dan zelf ook geweldpleger.
en niet te zuinig ook.
vuiligheid van de bovenste plank is het
draai het eens om.
als een man altijd in de zeik gezet word.getreiterd.etc
dat gebeurt ook.
is het dan begrijpelijk dat hij bv haar schaamlippen eraf snijd?(bobbit penis)
lijkt wel of vrouwen genieten van dit soort dingen.
1 ding ! je bent dan zelf nog smeriger..
zie je wel vaker bij vrouwen
als ze verkracht zijn dan moet die man zn lul eraf of weet ik wat.
maar andersom gebeurt net zo he.
alleen vrouwen zijn gluiperiger die doen het met kleine jongens.
moet bij hun dan hun vagina eruit gesneden worden?
het getuigd van agressieve dominantie dat deze vrouw tot deze daad is overgegaan.
ze wilde wraak want alleen weglopen was haar niet genoeg.
vals kreng.
moge haar leve kort en vol lijden zijn
Kentucky Fried Cruelty
als het een man was kan hij dat net zo zeggen.
en dat gebeurt ook zo
maar vluchten kan men altijd(deed ze daarna dus ook.daarna...).
en iemand verbranden is gewoon geen optie..
daar is geen excuus voor
http://www.blikopnieuws.nl/bericht/20212
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
dat hij zich als een zwijn gedroeg is nog geen reden om zelf nog een trede lager de hel in te dalen door nog zieker gedrag.
gebeurde ook terwijl ie sliep....
dus, als je je vrouw niet vertrouwd (of als je iets op je kerfstok hebt en voor je vrouw verborgen probeert te houden) deur op slot!!!
(laggen foto .. Lachen dus foto )
Hij zal wel hebben gekookt van woede foto
fotofotofoto
Dan knuppel, schiet of steek je hem neer. maar niet zo gruwelijk toetakelen. (want dat is imho nog erger dan vermoorden)
VS: 300 miljoen inwoners
NL: 16 miljoen inwoners.
Dus, zoiets gebeurt per definitie al bijna 20 keer vaker in de VS dan hier.
Maar als het echt zo is dat ze onderdrukt werd en dus volgens jou het recht had tot zo een laffe daad, is het dus ook voor moslims gerechtvaardigd in libanon en palestina aangezien ook zij onderdrukt worden door de Israeli's nu. Maar dan kan het natuurlijk opeens niet he Plum foto
In andere woorden, onderdrukt of niet, zulke zieke dingen doe je niet!
Ps. sorry voor dat beetje offtopic!
Niet zo stoer doen.
Verder ben ik het met je eens.. het is een zeer laffe actie. Maar ik heb geen idee wat die vrouw gedreven heeft tot deze actie.. hierboven werd al gesuggereerd dat ze er misschien achtergekomen is dat hij de kinderen misbruikte.. misschien was zij wel slachtoffer, misschien heeft die man wel andere gruwelijkheden op zijn geweten.. misschien ook absoluut niet en is zij gewoon gek. Als hij inderdaad iets dergelijks op zijn geweten heeft.. dan hoop ik dat ze hem dusdanig beschonken heeft dat hij de delen mist om dit ooit weer te kunnen doen.. is de man onschuldig in alle mogelijkheden van het woord, dan wens ik hem veel sterkte toe en hoop ik dat ze die vrouw kunnen arresteren voor ze de kinderen ook iets aandoet..
Albert Einstein: "Reality is merely an illusion, albeit a very persistent one"
Neil deGrasse Tyson
Komt vaker voor, vrouwen die hete olie over hun man gieten. Wat heb je liever, hete olie over je heen of dat ze je pik eraf snijt foto
Zelfde in films. Het is "grappig" als een vrouw een man slaat of pijn doet, maar andersom is het meteen het einde van de wereld.
Deze vrouw is gewoon een enorm zieke zeug, die in de hel een gloeiende pook in d'r doos verdient. Hier op aarde mag wat mij betreft ook al.
check it out: http://www.nu.nl/news/795(...)_gezicht_vriend.html
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken