'Borat' schokt christelijk Amerika
Acteur Sacha Baron Cohen, die bekend werd met typetjes als Ali G en Borat, heeft voor opschudding gezorgd onder christelijke Amerikanen. In de nieuwe film gaat het om Bruno, een homoseksuele modegoeroe. In een passage gebruikt hij een Afrikaans model om Jezus te spelen, slechts gehuld in een doornekrans en een lendendoek.
'Bruno: Delicious Journeys Through America For The Purpose Of Making Heterosexual Males Visibly Uncomfortable In The Presence Of A Gay Foreigner In A Mesh T-Shirt', zo heet de film voluit. De testvoorstelling is door enkele christelijke kijkers voortijdig verlaten door het controversiële stuk dat erin zit.
Het is niet de eerste keer dat Cohen als Bruno voor opschudding zorgt. Tijdens opnames van de film verstoorde hij al enkele modeshows in Milaan en Parijs. Ook werd hij aangehouden op het vliegveld van Kansas, hij filmde daar achter de douane. De film gaat in mei 2009 in première.
What?!
It's an inanimate fucking object.
You're an inanimate fucking object!!!
ps: ik denk dat ze expres hebben gekeken hoeveel christenen er weg zouden lopen. Minder dan 10? slechte film! Meer dan 20? mooi zo !
orgineel is ie niet..
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
Helaas vindt ik de humor van Sacha Baron Cohen zo tenenkrommend dat ik het slechts in doses van 5 minuten aankan. Plaatsvervangende schaamte en zo. Maar chapeau voor de uitvoering!
Een wereld zonder religie is hemel op aarde, alleen zien ze dat zelf nog niet in.
weet niet of je de film borat hebt gezien
maar daar komen joden er echt niet makkelijk van af
Never break character!
Al is het jammer dat er geen Borat 2 komt...
Eli: And you can still like her with your penis inside her.
myspace: www.myspace.com/perfect_situation1987
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken