Een Maleisiër is er in geslaagd om met vervalste en gestolen creditcards vliegtickets te kopen en op die manier 68 keer met het vliegtuig te reizen. De man werd vlak voor zijn 69ste vlucht opgepakt door de politie.
Op het moment van arrestatie zat de 21-jarige man al in het vliegtuig met zijn veiligheidsgordel. De man zijn truc was simpel, maar effectief: Het afgelopen jaar boekte hij zijn vluchten op het laatste moment via internet en vloog meestal met budgetmaatschappijen van het noorden van Maleisië, waar hij werkte, naar Borneo om zijn vrouw te bezoeken.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Heb je een leuk of interessant bericht gevonden dat je graag op FOK! terug ziet? Tip ons dan via de submit!
Sow respect voor die gozer foto Het is natuurlijk niet goed wat ie doet, maar het feit dat ie het voor mekaar krijgt vind ik echt geniaal foto Maarja, van te voren weet je gewoon dat het een keer fout moet gaan.
Op donderdag 21 april 2005 11:24 schreef Thomas B. het volgende: Sow respect voor die gozer foto Het is natuurlijk niet goed wat ie doet, maar het feit dat ie het voor mekaar krijgt vind ik echt geniaal foto Maarja, van te voren weet je gewoon dat het een keer fout moet gaan.
sta je ook zo te juichen als jouw credtcard daarvoor gebruikt wordt?
Op donderdag 21 april 2005 12:06 schreef DarkBlue het volgende: Mahahaha, great! dat dat soort dingen zo te vervalsen zijn. Die man verdient geen boete of straf... gewoon een forse onderscheiding!
quote:
vervalste en gestolen creditcards vliegtickets
Hij had ze niet alleen vervalsd maar ook nog eens gestolen, en ik denk dat je wel anders praat als ze die van jou jatten of perongeluk jou nummertje in de vervalsde creditcard gebruiken.... maar dat zien we dan wel he foto
De man zijn truc was simpel, maar effectief: Het afgelopen jaar boekte hij zijn vluchten op het laatste moment via internet en vloog meestal met budgetmaatschappijen van het noorden van Maleisië, waar hij werkte, naar Borneo om zijn vrouw te bezoeken.
Op donderdag 21 april 2005 13:50 schreef Bardo het volgende:
[..]
[..]
Hij had ze niet alleen vervalsd maar ook nog eens gestolen, en ik denk dat je wel anders praat als ze die van jou jatten of perongeluk jou nummertje in de vervalsde creditcard gebruiken.... maar dat zien we dan wel he foto
Iemands ander nummer gebruiken is echt niet zo makkelijk aangezien de twee series wel van dezelfde kaart moeten zijn. En daarbij wie laat nou ook zn creditcard stelen? En vervolgens niet blokkeren...dan vraag je er ook wel om hoor! Knap van de man dat hij het 68 keer heeft volgehouden. foto
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
Hopelijk voor hem dat ie niet alles moet terug betalen foto
Echt te stom dat die man gewoon 68x het is gelukt!!! Of te slim foto
het_ismij
Het verschil tussen een bloem en onkruid is een oordeel
(prononcez le numéro en Français s.v.p.)
Het is natuurlijk niet goed wat ie doet, maar het feit dat ie het voor mekaar krijgt vind ik echt geniaal foto
Maarja, van te voren weet je gewoon dat het een keer fout moet gaan.
gaat toch heen, tis een gore dief.
Knap van de man dat hij het 68 keer heeft volgehouden. foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken