Nieuws
Spaarvarkentje te onrein voor Fortis

Varkens worden door joden en moslims als onreine dieren beschouwd. Daarom zijn ook de internetspelletjes en cartoons met de jaren terug al bedachte Knorbertje in de hoofdrol, beëindigd.
Reden voor het verwijderen van Knorbert is volgens een woordvoerster dat er ''een aantal reacties is geweest op het varken''. Er wordt er gewerkt aan een nieuw presentje dat wel door de multiculturele beugel kan. Als tussenoplossing biedt de bank nu een kinderencyclopedie aan.
Update 13.13 uur
Fortis laat naar aanleiding van de berichtgeving in een reactie weten dat Knorbert alleen maar weg moet omdat zijn houdbaarheid is verstreken. ''Knorbert is een premium die aan het eind van zijn lifecycle is.''
Volgens Fortis is er maar een handjevol klachten binnengekomen over het spaarvarken.
Wie of wat Knorbert gaat opvolgen, is nog niet bekend. Een ontwerpbureau werkt aan een opvolger. Duidelijk is wel dat het geen varkentje meer wordt. Want als je dan toch een nieuwe mascotte aan het verzinnen bent, dan maar een die breed gedragen wordt door alle religies.''Je wil natuurlijk zoveel mogelijk mensen tevreden stellen.''
Met dank aan Roel_Jewel voor de submit.
Wat vind jij van deze ontwikkeling? stem in de poll!
so we nailed him to a cross"
Ze zijn toch hopelijk niet vies van geld.
Joden wonen al ik weet niet hoe lang in Nederland, en nu zou een spaarvarkentje ineens te onrein zijn voor hen? Of ligt het toch aan andere klagers?
Zo zie je maar weer dat bedrijven tradities makkelijk overboord gooien als ze geld dreigen te verliezen... Met multikul heeft het niets te maken maar alles met geld.
Wie hoort zich nou aan te passen eigenlijk?
En dus gaat hij dat niet verstoppen in een varkentje fotofoto
Het liefst kijkt hij er de hele dag naar foto
Ik vind iedereen onrein, die een spaarvarken onrein vindt. Stoppen deze mensen nu ook met bestaan?
Een spaarvarken onrein? Rot op zeg.
trouwens, ze hoeven het varkentje ook niet op te eten (varkensvlees is niet altijd even gezond, vandaar de 'wet' uit oude tijden) het is een NEPvarken ffs.
broodje kebab spaarpot!
foto
Hier zie je hoe de inhoud wordt gestort bij de bank.. foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Deponeer hier je klachten. Ik heb het ook gedaan. Stelletje ruggegraatloze verraders. Dan maak je als bank zijnde maar een spaargeit LANGS het nederlandse varken. Flikker toch op met dat zielige gedoe dat een zelfs een spaarvarken onrein is. foto
Inderdaad, protest is altijd puur uit islamitische hoek..
Wanneer zien de politici het eens in, die religie is als kanker foto
Wilders for President!
Fortis losers!! foto
"Tegenwindjongere in elkaar geslagen met varkenslappen na poging tot straatroof".
Ik heb niets tegen moslims, maar we passen ons wel erg aan aan andere mensen. Ik ben genoeg in moslimlanden geweest en de mensen daar zeggen altijd tegen me dat we gek zijn in Nederland dat we dit soort dingen toelaten.
Negeren is ook een optie. WIJ hoeven ons niet aan te passsen. ZIJ zijn hier te "gast"
Wilders gaat te ver met dingen als koran verbieden, maar hij heeft ook wel een punt. En ik denk dat dit soort berichten hem steeds meer aanhangers gaan geven.
Weg met fundametalische en radicale miepende gelovigen. En daar bedoel ik niet alleen de moslims mee, maar iedereen met overgevoelige teentjes :S
zoon spaarvarken is toch het symbool der spaarpotten IMHO
foto
"FORTIS: KNETTERGEK!!" fotofoto
foto
Pis tegen een andere paal aan.....als het je niet bevalt......get the fuck out our country..
(expres engels....dan begrijpen ze me in ieder geval een beetje)
Sorry ..maar ik word niet goed van dit soort berichten
Beetje naar andere pijpen gaan dansen... fotofoto
Mijn opa had toen hij nog jong was al een spaarvarken gekregen bij de bank (indertijd nog een porceleinen) en er is nog nooit over geklaagd door de Joodse gemeenschap.
Die beschouwden een symbool zowiezo niet al onrein. Als het spaarvarken nu van varkensleer was gemaakt, zou het natuurlijk een andere zaak zijn. foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Nog even en het komt nog wel tot een uitbarsting en dan is het afgelopen met het droppen van traditionele dingen onder het mom van multiculturele maatschappij.
Ik zeg: iedereen weg bij de Fortis en neem een grote, dikke spaarvarken bij de Rabo foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Ik word een beetje ziek van de nieuwe medelanders die zich er druk over maken......Marokanen en Turken zijn er al sind's de jaren 60 en die generatie deed nooit moeilijk.........(ach laat ook maar).... fotofoto
Dan stop maar met alles... Hoofddoeken op, eigen mening opzij, en als makke schapen achteraan sluiten... Slechts wat er in dat laffe boekje staat wordt nog getolereert...
Multiculturele beugel fotofotofotofoto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Flauwe grap, maar Joden kunnen wel omgaan met stereotype-grappen.
Het is natuurlijk wel een hoop flauwekul om niets, maar als ik Fortis was zou ik ook rekening houden met de mening van een redelijk aandeel clienten.
Het is nou niet bepaald de rol van een bank of verzekeraar om de barricades op te gaan.
Als je zo iemand zie lopen lijkt het op een glascontainer foto
Maar het is toch van de zotte dat zoiets weer moet wijken voor dat soort lui foto
Dat is natuurlijk onzin.
Jeez, laat het aloude spaarvarkentje toch gewoon bestaan! foto Sjesus man, wat een gelul zeg foto
Maar wat doet men zo moeilijk, wat maakt het uit. Ik hoor een aantal mensen zelfs schreeuwen dat een stukje Nederlandse cultuur vergaat foto Als je dat wil aanhalen als een onderdeel van je cultuur ben je wel helemaal.... jah......... foto
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
het is goddomme toch geen varken van vleesch en bloet!! wat is er gebeurt dat mensen nu ookal bezwaren maken tegen presentjes die ze GRATIS krijgen. je HOEFT het niet aan te nemen, maar maak er ook geen stennis van. als iedereen zo gaat doen groeien we langzaam maar zeker naar een oersaaie grijze middle-of-the-road compromissensamenleving toe.
Een spaargeit foto (las ik net)
Zeker met de mededeling dat er "een aantal reacties op het varken zijn geweest", suggereert men dat men buigt. En dat is iets dat ze veel meer klanten kan gaan kosten dan dat het afschaffen van dat varkentje ze kan opleveren.
Als men slim was geweest, dan had men de kinderen (of de ouders) laten kiezen. Had men ook geen negatieve publiciteit gehad.
vaarwel NEDERLANDSE samenleving foto
Slouches towards Bethlehem to be born?
allemaal watjes in den haag. De directie van Fortis geeft al evenveel om de nederlandse cultuur, dat blijkt wel, omzet boven alles!
fortis zal van mij nooit een cent zien! huichelaars..
En ik kots op Fortis dat ze hiervoor overstag gaan. Ongelooflijk hoe kleingeestige minderheden zo'n invloed kunnen hebben. Ik heb door dit soort berichten toch een stuk minder vertrouwen in een vrije toekomst voor Nederland.
Wanneer leren ze nu eens dat multiculti niet bestaat. Je kunt namelijk nooit iedereen tevreden houden. Er is één bepalende, dominante cultuur en dat is de Nederlandse. Eigen cultuur uitleven is prima, maar dan alleen aan de zijlijn.
Stelletje slappelingen zijn het. Zeg dan ook gewoon wat de echte reden is dat hij weg wordt gebonjourd. De woordvoerster zei eerder al dat hij wegens de klachten eruit is gehaald. Heel flauw dat ze dat nu even proberen weg te moffelen..
Het mes snijdt aan twee kanten.
Frusti Reacties voor niets foto
http://www.otelecom.com/
(let op het muziekje, duurt ff om te laden)
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken