sport
Indrukwekkend afscheid van Di Tommaso

Ook de familie van "DiTo", de voltallige selectie van FC Utrecht en alle jeugdteams van de club waren aanwezig bij het afscheid. Er werden toespraken gehouden door onder meer voorzitter Jan Willem van Dop, coach Foeke Booy en aanvoerder Jean-Paul de Jong. De club meldde dat het rugnummer 4, waar Di Tommaso mee speelde, nooit meer gebruikt zal worden; een besluit dat door de supporters met gejuich werd ontvangen. Booy overhandigde het shirt vervolgens aan de vrouw van Di Tommaso. Eerder maakte de Franse voetbalclub Sedan, waar DiTo enkele jaren speelde, bekend het rugnummer 29 nooit meer te gebruiken.

Utrecht neemt afscheid van David di Tommaso
Foto met dank aan blup.
Canon 500n | 300D | 30D | 1DmkIII | 24-105mm F/4 L | 70-200mm F/2.8 L | 50mm F/1.8 | 8mm Peleng Fish | 580EX-II | Metz44 | + de rest van de kitlensjes
Zijn er al filmpjes van?
nogmaals sterkte aan iedereen daar
Di Tommaso R.I.P foto
Ja, jammer, jonge kerel, balt leuk mee in een Nederlands clubje bla bla. Maar om nu zo'n ophef te maken over die vent? Ergaan wel meer mensen van 26 dood.
Ik zal wel weer een botte boerenlul zijn, maar ik vind het allemaal net té.
Het is natuurlijk altijd triest als zo'n jong iemand overlijdt, maar dat supporters nu niet gaan werken omdat 'ze het emotioneel niet aankunnen' vind ik wel heel erg overdreven. Bij ons is pas geleden ook een collega overleden, maar daar is (m.u.v. de dag van de begrafenis) geen dag minder om gewerkt.
Alfa Romeo GT 1600 Junior
Disegno di Bertone
Erg jammer hoor als je zo vroeg heen moet gaan maar hij is ook maar een mens net als wij. Niet meer niet minder.
En wat betreft de ophef, ik denk dat het komt omdat het een erg jong iemand is die zomaar niet meer wakker wordt, en ja, het is een bekende voetballer dus dan krijgt het wat meer aandacht, maar het is vooral dat besef dat het ook voor jonge mensen zomaar in een keer patsboem over kan zijn wat het voor mij zo emotioneel maakt. Die jongen was nog geen jaar ouder dan ik. daar denk je dan wel even over na. Hoorde een tijdje geleden het verhaal van een meisje van 18 die op de achterbank van de auto zomaar in een keer stierf, dat vond ik net zo heftig.
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
Als er een koninklijk lid overlijd of iemand anders die bekend is/was. Dan was dit ook altijd zo geweest.
foto
grote versie: www.trancevibez.com/dito.jpg
www.trancevibez.com/ditojean.jpg
filmpjes..
Toen de familie weer weg ging..
You never walk alone met alle fakkels..
Dito zn eigen lied..
Toen de familie weg ging onder luid gezang..
Kweet niet of je t hierop ziet maar 1 gast van die familie hield het compleet niet meer.
Mooi afscheid van een prachtvoetballer.... :'(
:'(
Daarbij vind ik dat je per definitie niet de reacties van anderen op een sterfgeval moet veroordelen, ook al zou het nooit de jouwe zijn. Let wel, ik heb het over de reacties op het sterfgeval zelf. "Bepaalde gedragingen" bij bijvoorbeeld een uitvaartstoet... die vind ik dan weer minder begrijpelijk. foto
foto
© FC-Utrecht.nl
Dit zegt echt heel erg veel. Die emoties...
Waar maakt iedereen zich nou druk om? Lekker belangrijk... Het gaat om het feit dat zo'n jong iemand door een hartstilstand is overleden en hij wordt herdacht door zijn team/trainer etc...en de utrecht fans. LAAT ZE!
dat vind ik veel tragischer dan deze voetballer, goed 26 jaar is erg jong maar er overlijden dagelijks heel veel jonge mensen aan dit soort aandoeningen.
deze ophef hierover is eerder smakeloos dan respectvol tegenover zijn familie.
een mooie melkkoe voor de media die hier weer bakken geld aan verdienen.
laat die mensen gewoon rouwen om een verloren vriend, zonder die hele mediahype eromheen.
Nee, zijn dood is niet erger dan van dat meisje of van wie dan ook maar het gaat om een voetballer die op tv kwam en dus "bekend" is onder voetballiefhebbers. Dat is nou eenmaal met zulke mensen.
Deal with it...
Jeetje, wat een gezeur zeg...
Dit is iets om niet meer te vergeten. Een triest moment voor de familie, de voetbal wereld en de voetbal fans :'(
Kippenvel vanvond toen ik vlagen zag op het nieuws.
En voor de mensen die de aandacht teveel vinden: Je ontvangt de boodschap zelf, dat doet niemand voor je..... in alle dagen dat die aandacht er is geweest, heb ik vanavond voor het eerst 2 minuten op de tv gezien en ik heb 1 klein stukje in de krant gelezen.
Dus ga nu niet lopen zeiken dat de aandacht teveel is...... dat bepaal je altijd nog zelf wat je er van mee wilt krijgen.
Parkour
Hell no to J.Lo
Bovendien, zoals iemand hierboven al zei, is dit alles met instemming van de familie gebeurd, dus niks geen gezeik over het uitmelken van een sterfgeval terwijl de familie lijdend achterblijft.
Maar daarom is dit gedoe evenzogoed echt zwaar bespottelijk. Supporters die menen niet te kunnen werken omdat ze het emotioneel niet aankunnen zijn gewoon klaplopers die een vrije dag willen.
Hou toch op zeg. De ploeg waar hij speelde, zijn directe collega's, natuurlijk zullen die zich het lazerus geschrokken zijn. Maar dat is geen nationale hysterie waard. Ik wed dat 99% van de Nederlanders vorige week niet eens 1,2,3 wist te benoemen bij welke club die jongen speelde.
Dit doet gewoon pijn in de voetbalwereld. En vooral bij de FC Utrecht supporters. Dus respect.
=edit: doe maar niet foto=
UTREG IN ROUW, RIP DAVID
Ik snap niet waarom mensen gaan zeueren over dat het overdreven is e.d. als je dat vind reageer hier dan gewoon niet .
Nee ze kennen hem waarschijnlijk niet ECHT, maar wel meer dan "zomaar iemand".
en ik had niet gedacht dat het zo'n indruk zal maken op mij ,
en kan iemand misschien een plaatje neerzetten van "die spartaan met die traan " want die was ook erg indrukwekkend
au revoir
maar het zag er zeker indrukwekkend uit foto
Dus gewoon omdat er een man dood is leef ik niet mee natuurlijk, maar omdat er een voetballer minder is wel.
Juist.
R.I.P, jammer dat ie zo vroeg heengegaan is. Het kan natuurlijk nooit overdreven genoeg zijn, een afscheid... hoewel ik mezelf er ook wel op betrap dat het een beetje ver gaat met dode dieren/mensen de laatste tijd foto
DiTo, YNWA!
Sterkte uit Kerkrade
Planning:
-
maar ja zoals vele hier die zeuren alleen terwijl ze van niks weten
Hoe dan ook, een overlijden is meestal vreselijk, hoe jong of oud, bekend of onbekend iemand ook is. Bij bekende mensen treft het alleen een groter gebied, waardoor de reactie ook massaler is. Helemaal als iemand, die zeer geliefd is onder de Utrecht-supporters, op zo'n jonge leeftijd overlijdt terwijl hij 2 dagen ervoor nog de sterren van de hemel speelde. Het confronteert je ook met het feit dat je ongeacht je leeftijd sterfelijk bent. Ik zie hier geen enkele vorm van massahysterie en je kan niet alle supporters beoordelen op een enkele supporter die schijnbaar niet is gaan werken afgelopen week.
Bovendien lijkt het me genoeg zeggen dat bekende en minder bekende voetballers hun steun hebben betuigd aan FC Utrecht en de familie. Voor degenen die DiTo kenden, die beroepsmatig met hem te maken hadden of die hem elke week zagen spelen heeft dit overlijden een groot impact. Wie ben jij om dat te vergelijken met andere sterfgevallen?! Elk sterfgeval staat op zich, de één zijn dood is niet tragischer dan de ander zijn dood!
DiTo heeft, voor mij, verdiend een prachtig afscheid gekregen, RIP
Het was erg mooi gisteren.
En nee ik ben dus niet enthousiaste supporter als ik hierboven omschrijf, maar dat neemt niet weg dat ik ook toch wel een raar gevoel kreeg toen ik het bericht van zijn overlijden las en dat hij door zijn werkgever en de supporters van de club op zo'n manier wordt geeerd vind ik alleen maar getuigen van diep respect.
(='.'=)
(")_(") http://www.whoopsiedaisy.nl
~ My room is not messy; It's an obstacle course designed to keep me fit!
Zo eer je een voetballer die zo veel talent had, zoveel vreugde bracht op het veld, de tribunes en buiten het stadion. DiTo was een speler (zelfs voor geharde Ajax-supporters) waar je van kon genieten.
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
DiTo R.I.P.
Ik vind het wel zwaar overdreven dat mensen thuis bleven van hun werk als je de goede man niet eens echt gekend hebt. Voor de mensen die dan weer roepen Utrecht zit in je hart, dat klopt ben zelf ook een trouwe supporter van Ado Den Haag, maar als een speler daarvan overlijdt dan is dat erg spijtig, maar ik zal het zeker niet als excuus gebruiken om thuis te blijven.
Ik zeg maar zo: ik zeg maar niets! Want als ik toch wat zeg, zeg je toch: wat zeg je?
RiP dito
foto
foto Mooi afscheid voor DiTo. Jammer dat zo'n topverdediger op zo'n jonge leeftijd is gestorven. Had hem volgend seizoen al eerder getipt voor een top 3 club. Helaas, het heeft niet zo mogen zijn :'(
Het gaat niet om Di Tomasso maar om het feit dat er een lid van de familie (de voetbal competitie dus ) op te jonge leeftijd is overleden.
Schitterend gebaar om nummer 4 met pensioen te laten gaan foto
Blasphemy is bliss
===
Ik zag vanmorgen de herhaling...wat moet dit erg zijn voor de familie.
Voor elk familielid is het moeilijk om iemand te verliezen... maar dit was wel een mooi gebaar voor FC Utrecht.
RIP
edit: Ow ik zie het al. Jeugdteams waren er ook. :$
Gaan ze nu trouwens bij elk team het rugnummer 4 verbieden of alleen in het hoofdteam?
Zwaar overdreven dit. En niet gaan werken hierom vind ik al helemaal triest. foto
We hebben Sjorsduels. Saaie wedstrijden waarin niets gebeurt en die ellendig lang duren :P
Tuurlijk zijn die knoppartijen niet goed te praten maar vallen in het niets vergeleken bij de rest. Clubliefde is ook meer dan alleen maar het idee wat jij hebt. Een europeesche uitwedstrijd bezoeken is niet eenvoudig voor sommige mensen, kost bij elkaar al gouw een paar honderd euro. Die de mensen dan toch maar neerleggen om achter je club te staan.
Elke uitwedstrijd moet ik me een crimineel vinden als ik met mijn club naar een uitwedstrijd ga. Terwijl dit echt in de meeste gevallen echt niet nodig is.
En ja niet kunnen werken is misschien een beetje overdreven maar echt als het je gebeurd is daar niets raars aan. Emoties kan ik niet zomaar oproepen maar de emoties die ik bij het verlies van dito had, had ik niet op deze manier verwacht. Gewerkt heb ik heb er alleen wel afentoe een traan moeten laten.
DiTo we zullen je nooit vergeten....
Of reageer gewoon niet foto
(Fabio Capello)
Het gaat in de eerste plaats om een mooi en waardig afscheid van een voetballer die geliefd was bij zijn supporters en zijn club en die regelmatig de beste speler van het veld was... Ik ben geen fc utrecht supporter maar ik vind dit een mooi gebaar (moest gisteren bij de beelden van de herdenking ook een traantje laten, NOU EN!!!!!), waarom doen mensen er nou zo moeilijk over?
Er staat hier toch nergens dat het erger is dan als iemand anders plotseling overlijdt? Het gaat om een "bekende" voetballer onder voetballiefhebbers en die krijgen nou eenmaal wat meer aandacht (in de media) dan onbekende mensen.
foto
Een beetje voetbal liefhebber heeft kent het spelersmateriaal in de GGD..... en ik denk dat dat er ietsje meer zijn dan 160.000.
En als de man echt 2e rangs was, speelde hij vast niet in de hoogste competitie van nederland, waar hij een basisplaats heeft bij een sub-toppers.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken