Nieuws
'AIVD-informant leverde granaat Hofstadgroep'

De AIVD wil niet op het bericht - dat ook aan NRC Handelsblad door bronnen werd gemeld - reageren. De conclusie van Netwerk is gebaseerd op een onderzoek van de redactie van KRO's Reporter. Informant B. zou in diverse terreuronderzoeken in beeld zijn geweest, maar de man is nooit als verdachte aangemerkt. Duidelijk is wel dat B. bij veel leden van de Hofstadgroep over de vloer kwam.
Terreurverdachte Samir A. heeft de afgelopen maanden in gesprekken met Reporter laten weten er ''stellig van overtuigd te zijn'' dat B. voor de AIVD werkt en hem in 2004 heeft verraden. B. was volgens Samir namelijk de enige die zaken wist die de AIVD ineens ook wist over hem. Verder is deze B. volgens Samir tevens degene geweest die een roofoverval pleegde op de supermarkt waar hij zelf als vakkenvuller werkte. Samir A. werd er door justitie van verdacht het magazijn van binnenuit te hebben geopend om de daders binnen te laten. A. werd daarvan vrijgesproken. Maandag dient het hoger beroep dat het OM instelde tegen de vrijspraak in deze zaak.
Update 19:06
Vanmiddag heeft de Nationale Recherche in Rotterdam een 28-jarige man van Marokkaanse komaf opgepakt die verdacht wordt van banden met de Hofstadgroep.
Hoogstwaarschijnlijk gaat het om de in het bovenstaande bericht vermelde B. De arrestatie volgt namelijk op de onthulling van Netwerk en het NRC dat hij een AIVD-informant zou zijn die een granaat heeft geleverd aan de Hofstadgroep en banden onderhield met Samir A.
A glorious future we long to embrace
[Rage] (PAIN!) All the time, I have waited with rage
All the time, I was promised my salvation
naja goeie journalistiek weer. weer 1tje de cel in.
▒
Ik heb van je gedroomd vannacht
I think im onto something... foto
"I don't know what your problem is, but I bet it's hard to pronounce.''
Dan krijg je situaties als dit. Lekker fris als zo n dubbelganger gelijk even met Bin Laden belt over jou.
Voor de zekerheid kun je dan beter ook gelijk de Duitse Inlichtingendienst informeren.
Ik vind Nederland een naief en eng land geworden.
Ik bedoel ze (AIVD)crieeren een soort terreurgroep waardoor die "zonder" te weten allerlei dingen gaan plegen terwijl ze niet weten dat ze achtervolgt worden door de AIVD en waardoor ook aanslagen worden gepleegt...en zo kan de nederlandse Regering allerlei wetten aannemen tegen "Terreur" waar ze vroeger nooit konden aannemen....! foto
Zoals het Big Game Al qaida - USA
Ik hoor deze redenatie vaker op extreem rechtse Islamsites die zo de schuld van Islamitische terrueraanslagen in de schoenen van het westen proberen te schuiven om hun 'tolerante' houding te behouden.
Dus iedereen die een ander mening heeft dan jou is een extreem rechtse moslim...Right!!!!
Tjah je bent zeker Bin Ladin vergeten...Weetje nog wie hem getraint heeft en gefinanceert heeft?
Of ben je de Irak - Iran oorlog vergeten toen Amerika Irak chemische wapens Had gegeven om tegen iran te gebruiken...
Ik denk dat het westen degelijk iets mee te maken heeft !
AIVD heeft er zelf voor gezorgd dat er dus meer reden was om die groep op te pakken..
Tja...politiek spel allemaal.
http://www.meervrijheid.nl/index.html?politiestaatnederland.htm
En lekker huilen wanneer iedereen verkracht en vermoord wordt... en dan ook zeker lekker met je vingertje naar de rechtse tak wijzen... zielig hoor foto
of anders lees je het bericht even. het was niet de bedoeling van de aivd die granaat te planten, er staat dat hij een dubbelrol had.
En je begrijpt misschien de zorgwekkende implicaties.
Denk dat je het zelf nog niet echt snapt... komt nog wel over een paar jaartjes
Want oeps de "Terroristjes" werden via de (semi) overheid gesponsort met de "terroristische wapens".
Kortom misschien moet "Toneel Regisseur" Donner maar eens de waarheid beginnen te vertellen over de Nederlandse remake's van "Tony's Terror in the City" ...
Deze informant zou ene B. zijn, een 28-jarige Rotterdammer van Marokkaanse komaf. Hij lijkt een dubbelspel gespeeld te hebben.
foto
Zoals het bericht er staat is de AIVD man geinfiltreerd in de "hofstadgroep" staat nergens dat die al een crimineel was.
Lijkt erop, als het verhaal klopt, dat die informant ervoor wilde zorgen dat Samir A en anderen op criminele pad gingen.
Het is in ieder geval wel opvallend dat die persoon juist vandaag en niet eerder is aangehouden. Sterker nog het lijkt er op dat ze die B. bewust hebben laten lopen terwijl anderen wel werden aangehouden.
Anders kom je ook gewoon met wat (normale) argumenten in plaats van iedereen met een andere mening af te zeiken. Dat is echt heel kinderachtig.
Hij had natuurlijk óók een hart van goud... Voor de Islam
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken