Nieuws
Staking openbaar vervoer

In mei wezen de bonden het bod van de gemeenten namens de 190.000 ambtenaren af. Sinds juni ligt het overleg stil. Ook staakt een deel van het brandweer- en ambulancepersoneel vandaag. Het openbaar vervoer in Den Haag werkt gewoon door omdat het vervoersbedrijf HTM niet onder de CAO valt.
Het is voorlopig de laatste actie, maar als de gemeenten niet met een beter cao-voorstel komen, waarschuwen de bonden voor nieuwe acties na de zomer.
Ik woon 1 km. van mijn werk af foto
Rijden de treinen normaal (nou ja, wat normaal is te noemen in Nederland) ?
Prive: http://pixels.ontheweb.nl
Ambtenaren hebben het het beste voor elkaar in Nederland,
vooral omdat ze om het minste of geringste gaan staken.
Laat ze maar eens een andere baan zoeken voor dezelfde
voorwaarden en salaris, dan komen ze er wel achter wat "marktconform"
echt betekent. foto
Abbott: We are the United States Government. We don't do that sort of thing.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Maak je maar geen zorgen, je kunt vandaag met de trein doen wat je wil en vanaf vanacht rijden de bussen, trams en metro's ook weer gewoon. foto
Ga maar eens naar Italië. Ik was er laatst en daar vond niemand het raar dat de trein naar Florence na anderhalf uur - zonder bericht of zo - er nog steeds niet was. En de stakingen in Frankrijk zijn ook niet echt normaal meer... Doe mij maar gewoon Nederland.
Als ze nou eens wat minder staakte waren er misschien voldoende inkomsten om de CAO-eisen in te willigen... foto
Waarom zou je heel nederland ermee lastig vallen dat jij een conflict met je werkgever hebt?
Dat lijkt me hoogst onverantwoordelijk.....
MIJ IS HET ALTIJD GOED BEVALLEN"
Bij de (gemeentelijke) overheid ofwel het ambtenarenapparaat
heeft men hier nog niet van gehoord. Vandaar dat de lasten voor de burger tot recordhoogte zijn opgelopen. Laten ze de ambtenaren die nu staken
ontslaan dan kunnen de lasten weer naar beneden. Ze werken vandaag niet en we missen ze niet eens!!
Oh, and The Net is Dead too...
Mensen zijn afhankelijk van bepaalde zaken en op deze manier kun je onredelijke salarissen afdwingen.
Volgensmij krijgen al die vaksbondleiders een harde plasser als ze al die mensen de Nederlandse economie naar klote zien helpen.
Die stakingen kosten de Nederlandse samenleving bakken met geld, alleen maar omdat er een paar overbetaalde ambtenaartjes zijn die vinden dat ze te hard moeten werken voor hun geld.
Maar goed, laat ze maar lekker staken, die stakingskas is toch een keer leeg en dan zal je zien dat als de ambtenaren een dag staken uit eigen zak moeten betalen, de actiebereidheid opeens een stuk lager is.
Ga publieksvriendelijke acties doen, daarmee creeer je goodwill ten opzichte van de reizigers, degene die je salaris betalen!
Auto is veel beter man foto
Maar je slaat de spijker wel op zijn kop!
of we gaan massaal OV medewerkers boycotten op onze werkplek door hen ook niet meer te helpen foto
anders verzinnen ze iets waardoor wij er ook niet onder lijden.....
DAn gaat alles weer goed komen.
Denken die gasten dat iederen maar wil inleveren omdat zij gewoon te gierig zijn hun mensen tegen en normaal loon te laten werken.
De regeringheeft een maximum llonsverhoging voor geschreven van 1.25%
VNG wil geven 0.6%
Afschaffen van DE FLO en FPU.
Regeling van ziektekosten vergoeding niet geregeld dus 100 den euro's verlies.
Ouderschaps verklof afschafen.
Leuk voor jongere mensen met kinderen die ze willen motiveren weer aan het werk te gaan
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken