Nieuws
Michael Jackson verschijnt niet op rechtszaak
Michael Jackson is niet op komen dagen bij de rechtbank voor het proces dat tegen hem loopt voor kindermisbruik. De rechter heeft nu dan ook een arrestatiebevel tegen de Amerikaanse popster uitgevaardigd. Volgens Jacksons advocaat Thomas Mesereau heeft zijn cliënt last van ernstige rugklachten. Rechter Rodney Melville gaf de popster een uur om in de rechtbank te verschijnen, anders verliest hij zijn borg.
Gisteren stond Jackson voor het eerst oog in oog met de jongen die hem heeft beschuldigd, de 15-jarige Gavin Arvizio. De tiener verklaarde dat Jackson hem tijdens een bezoek aan diens ranch pornografische sites op het internet heeft laten zien. Hij vertelde dat hij Michael Jackson ooit als "zijn beste vriend" en de "coolste persoon ter wereld" beschouwde.
Vandaag zou de tiener terugkeren in de rechtszaal om getuigenis af te leggen over het mogelijke misbruik. Zijn jongere broer Star Arvizio (14), de enige getuige, legde de afgelopen dagen verklaringen af. Volgens hem heeft Jackson zijn broer drie keer misbruikt op de Neverland-ranch.
als het waargebeurd zou zijn zou hij echt niet op TV komen ermee
ze verwachten gewoon geld zodat ze weg kunnen van daar dus maakt het niet uit of hij ze toekomst verneukt...
als het waar is mag ie van mij vastzitten
als het niet waar is komt de waarheid vanzelf wel boven water ! ! ! ! !
De ene dag foto de andere foto ahankelijk van hoe het nieuws gebracht wordt.
Heerlijk kneedbaar dus ,dat word straks mooi kanonnevoer voor volk en vaderland.
Ik niet!
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Of moet ik zeggen: Arnul?
foto
"Sand is overrated. It's just tiny, little rocks." - Joel
Het is moeilijk deze zaak vooraf in te schatten. Gegeven het aanklaagverleden van moeder Arvizo en het gedrag van de 'kroongetuige' daarin (meineed) zou het allemaal wel eens een grote leugen kunnen zijn, zoals Jackson beweert. Maar het gaat er uiteindelijk om in hoeverre de jury overtuigt raakt van de getuigenis van Gavin, die jongen waar het allemaal om draait.
Het feit dat Jackson een wat wereldvreemde gast is mag er niet toe doen, evenmin als het feit dat hij pornoboekjes in huis heeft. Toch zullen die zaken de jury beïnvloeden (een 'kindervriend' met pornoboekjes in huis kan nooit goed zijn). Jackson's wereldvreemdheid zorgt er ook voor dat een hoop lui hier hem bij voorbaat al schuldig achten.
Nou ja, de clowns (zogenaamde slachtoffers) zijn al geweest dus dan zullen zo de leeuwen (aanklagers) zo wel komen, is hij daar in ieder geval op tijd voor.
Wat een butrechtzaak is dat zeg, gaat echt weer nergens over.
Wat me erg sterk lijkt overigens..
Lekkere babes
"Je raad het nooit"
Hij mag zn lichaam dan verneukt hebben en per definitie een vaag persoon zijn, maar ik geloof eigenlijk niet dat hij schuldig is (maar goed dat zal de tijd ons nog wel leren) foto
en kreeg van de rechter een uur de tijd zo niet zou hij een boete van 3 miljoen
of een celstraf,hij kwam 3 minuten na de deadline bij de rechtzaak in zijn pyamabroek foto
De rechter geeft hem geen boete of celstraf.
Net 2 min. geleden gehoord op het nieuws foto
Volgens mij is die kerel infantiel als de pest en zie ie die jongetjes werkelijk als zijn vriendjes en is hij zelf gewoon geestelijk van die leeftijd.
Daarbij ben je als ouder op geld uit als je je kind na die zaak enkele jaren geleden nog steeds je kind daar laat slapen. Ik had mijn kind daar dus no weej laten overnachten zonder dat ik er zelf bij was.
Ik hou het op geld uit beruste ouders met een infantiele krankzinnig man cq jongen
Michael Jackson is gewoon getikt en geestelijk nog niet volwassen. In z'n korte huwelijk met de dochter van Presley schijnen ze niet eens seks gehad te hebben als je haar verhaal tenminste mag geloven. Volgens mij weet Jackson nog niet eens wat seks is en leeft hij gewoon in z'n eigen sprookjeswereld met z'n speelkameraadjes }:O
Maar goed, ik wacht braaf de uitspraak van de jury af foto
en niet eens de nieuwpost updaten? foto
Kinderen gek maken met geslachts ziekten stoere jongen.
Trouwens geef die kids nog wat wijn helpt ook.Hij is niet schuldig. Ken jij hem dan zeker van zijn kut muziek, verder weet je niks.
Het zou me niet verbazen als hij er een einde aan maakt als hij schuldig word verklaard.
[ Bericht gewijzigd door OnegaiNL op donderdag 24 maart 2022 @ 01:37 ]
[ Bericht gewijzigd door OnegaiNL op donderdag 24 maart 2022 @ 01:37 ]
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken