Nieuws
Treinverkeer rond A'dam blijft ontregeld
Door de ontsporing kunnen er helemaal geen treinen meer rijden tussen Amsterdam CS en Amsterdam Bijlmer. De komende tijd is er ook minder treinverkeer tussen CS en Amersfoort, Lelystad en Utrecht. Tussen Amsterdam en Schiphol rijden helemaal geen internationale treinen meer. Reizigers moeten gemiddeld rekening houden met een vertraging van ongeveer een half uur.
De trein kantelde gisteren op een rangeerterrein. Het duurt nog zeker tot maandag voordat het 315 meter lange en 2138 ton wegende gevaarte is verwijderd. Spoorbeheerder ProRail denkt dinsdag te kunnen zeggen wanneer het spoor weer is gerepareerd.

Het blijft de komende dagen dringen rondom Amsterdam CS (foto: ANP)
"De Trein is zo gek nog niet"
I still hesitate to use spaces
in file names.
Lege trein zo te zien.
Anyway, balen voor de mensen die daar last van hebben.
Disturbed from time to time
Lost within himself
In his solitary shell
De 5e vrijdag op rij:
Vrijdag moest ik 3,5 uren omreizen omdat er een bovenleiding gebroken was tussen Utrecht en Amersfoort, in Utrecht al 15 minuten gewacht omdat de trein wegreed toen wij onze trein uitstapten.. en dan rijden de treinen die je moet hebben voor het omreizen voor je neus weg, jij komt binnen: Foetsie trein.. Omdat onze trein vertraging had!
Weer een halfuur wachten op de volgende in Arnhem. Dan heb je eindelijk je trein, alleen al aan wachttijd nu 45 minuten verspild. Dan nog eens naar Zwolle, kom je in Zwolle.. Rijd de trein weer weg toen wij binnenkwamen.. Wat een ASOOS bij de NS..
Weer een halfuur wachten op de trein naar Leeuwarden.
Totale wachttijden(op zijn minst):1uur 15 minuten, en nog eens 2 uren omreistijd..
Zoiets word weer niet in het nieuws vermeld.. Tip: Ga met de auto, hoef je minder vaak om te reizen, en je trein mis je niet!
Vanwege de sneeuw zal er kilometers file op de wegen zijn.
Dan is er maar 1 optie en dat is morgen thuisblijven!!
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
weetje...hou gewoon je mond dicht over het vervoer. Het is eenmaal klote om van a naar b te komen, en soms zit het heel hard tegen. Ik heb diezelfde dag als jij (vrijdag was 't geloof ik, met die boom op de rails) ook hard staan balen op utrecht cs. Ik ben via a'dam gegaan waar ik uiteindelijk zo'n 5 uur later thuis was dan ik wilde. So be it...leer er mee leven. Alsof iedereen rekening gaat houden met jou. Men houdt nu eenmaal rekening met wat het beste is, niet met wat de zeikende klojo 1 trein verderop aan te merken heeft.
Als je er echt zo om moet huilen, schrijf dan een brief naar de NS. zoiets heet een klacht. Ik hoop dat ik de rest niet meer hoef uit te leggen.
Greece
Disturbed from time to time
Lost within himself
In his solitary shell
ik was na 12 uur thuis...12 uur in de auto...
zei je iets?
Gewoon aan de kant flikkeren, wat er nog staat kan je beide zijden wegslepen, repareer het spoor en karren maar weer.
denk je dat zij blij zijn met een boom op de rails? het zijn gewoon omstandigheden waar je niks aan kan doen. zij hebben hun best gedaan, wij moeten er mee leven. die conducteurs hebben echt wel wat beters te doen dan naar ons gezeik te luisteren over hoe kut het is dat ze nooit op tijd rijden.
sommige mensen weten dat gewoon niet
Nét nu ik 4 dagen achter elkaar in A'dam moet wezen voor 't IDFA.
Half uur vertraging is bij de NS tegenwoordig al redelijk standaard, dus dat wordt nu al gauw een uur, vrees ik.
Zuur en na een half uur likken smakeloos ???
Ik heb er tussen Eindhoven en Amsterdam CS 3 uur over gedaan. Ik ben 's ochtends heengegaan en 's avonds laat terug. 's ochtends stond op teletekst dat er geen treinen tussen Adam CS en Utrecht reden, maar niet dat er ook geen treinen tussen Utrecht CS en Adam reden (de andere richting) De reisplanner gaf ook geen melding.
Op de borden in het station stond dit ook niet. Uiteindelijk moest ik via schiphol omreizen, omdat de trein ineens niet verder reed in Utrecht. Te laat op werk.
's avonds blijkt er alleen een trein vanaf Bijlmer naar Utrecht te vertrekken, die ook nog niet verder rijdt. In Utrecht eerst 15min wachten om daarna in een overvolle oncomfortabele krakkemikkige stoptrein die als intercity fungeerde naar EHV te vertrekken. Echt te erg en veel klagende mensen.. vindt je het gek als het 23:30 is...
Als je dan ook nog eens 15min voor EHV stilstaat, omdat de wissels bevroren zijn wordt je helemaal scjachie. In eerste instantie riep die gast om dat ie niet wist hoe lang het zou gaan duren. ROTFL. Iedereen vreesde echt de nacht in de trein te moeten doorbrengen.
NS
Ik heb vorig collegejaar 7 maanden op en neer gereisd tussen ehv en adam. Uiteindelijk ben ik van ellende in A'dam gaan wonen, omdat het qua vertragingen gewoon niet meer te doen was.
In september ben ik een maand lang op en neer gereisd van EHV naar Tilburg en elke week was er wel weer iets. Mijn ervaring is echt compleet anders.
Treinen reden allemaal met vertraging vanaf Utrecht CS en om via Hilversum naar Amsterdam. Helaas stopt geen enkele trein momenteel op Amstel...en daar moet ik zijn.
Nu 2 maanden aan het op en neer reizen en dit is voor het eerst dat ik vertraging had. Weinig reden tot klagen dus...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken