Nieuws
Amsterdammer gewond bij liquidatiepoging
thr- had ons via de nieuws-submit te melden:
In Amsterdam is zondagavond een 42-jarige man gewond geraakt toen hij in een café werd beschoten. Het slachtoffer zat rond 21.00 uur met drie anderen te kaarten, toen voor het raam een bromfiets met twee personen stopte. De passagier stapte af en schoot door het raam naar binnen.
Het slachtoffer werd vervoerd naar het ziekenhuis, maar kon na behandeling weer naar huis. Of hij daadwerkelijk het mikpunt was, is niet duidelijk. De schutter en de bestuurder zijn gevlucht. De bromfiets werd onderweg gedumpt, waarna de mannen overstapten in een donkerkleurige auto.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
(Zo blijft er geen aflevering van Baantjer meer over foto )
Mijn (inte)r(e)views!
handelswijze lijkt weer het zelfde als in een aantal eerdere liquidiaties (2 man op een scooter/brommer/motor)
toch?
ontopic: tja, zoveelste liquidatiepoging he foto
foto
o.t.: Ben wel eens benieuwd of hij nou het doelwit was of zomaar een toevallige cafébezoeker.
Ruikt naar afrekening. foto
Of woont ie niet meer in Amsterdam...
Maar wie is het dan wel...
Waarvoor dan, en een bron is ook wel handig...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken