Nieuws
Onrust in Indonesië
Mocht Megawati geen gehoor geven aan dit ultimatum dan zal de FPI oproepen tot het opjagen en het vernielen van westerse bezittinggen.
De Amerikaanse en Britse ambassades hebben hun landgenoten ook geadviseerd om maandag thuis te blijven. Ook hebben de Indonesische overheid en de VS de evacuatieplannen al klaar liggen.
Beleggers lijken behoorlijk negatief te reageren op de oorlog. De Indonesische beurs daalde met maar liefst 15% en de roepia met 6% ten opzichte van de dollar.
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
quote:
De FPI, een moslimorganisatie, heeft van hun president Megawati geëist voor donderdag alle betrekkingen met de VS te verbreken.
En dan? Dan wordt de betrekking met europa ook verbroken en dan zakt indonesie weer weg in de spiraal van armoede. Sommige mensen zijn ZOOOH kortzichtig.
Mijn naam is .... en ik had graag de loempia\'s in de aanbieding want dan steunen we indonesie.
KONMAR MODUS UIT
quote:
En dan? Dan wordt de betrekking met europa ook verbroken en dan zakt indonesie weer weg in de spiraal van armoede. Sommige mensen zijn ZOOOH kortzichtig
ja, maar dat is misschien wat ze willen want armoede is de beste voedingsbodem voor fundamentalisme.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken