Nieuws
Vrouw wist dat kanovaarder nog leefde

Britse kranten confronteerden Anne Darwin met de foto. Voor haar bleef niets anders over dan toegeven dat ze wist dat haar man in leven was. Eerder deze week deed ze alsof ze verrast was toen ze kreeg te horen dat haar man zich zaterdag op een Brits politiebureau had gemeld.
Anne Darwin beweert nu dat ze pas enkele jaren na de vermissing in 2002 ontdekte dat haar man nog leefde. Haar zonen liet ze in de waan dat hun vader dood was.
De Britse politie beschuldigt de 57-jarige John Darwin inmiddels van fraude en heeft hem vastgezet. Zijn vrouw had zich met het verzekeringsgeld voor haar 'overleden' echtgenoot in Panama gevestigd. Op de foto is het echtpaar met een makelaar in het Midden-Amerikaanse land te zien.
Fix je inbox
das pas een dieptriest verhaal zeg foto
zo je eigen kids en familie bedotten foto
goed hoor zulke verhalen, leer je van foto
In Mekka
Dat is pas leuk
ten tweede, familie is medeplichtig.
je hoeft jezelf niet te beschuldigen, maar dat geld alleen voor je eigen individu foto
helaas, terugstorten dat geld! foto
live op de 97.15 fm
Beetje dom om jezelf met je "overleden" echtgenoot op de foto te zetten...
http://img.thesun.co.uk/m(...)SNN0605A_400207a.jpg
-From Belgium
Ik moet er ook idd niet zo over zaniken. Sorry :P
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken