Diergaarde Blijdorp heeft gisteren gemeld dat Bokito en zijn familie vanaf vandaag weer naar buiten mogen. Het eiland is nu ‘Bokito-proof’ aldus de diergaarde. Onder meer is de gracht verdiept naar vijf meter, en is de afstand tussen Bokito en zijn bezoekers nu zes meter in plaats van vier meter en er komt geen water meer in de greppel te staan. Het verblijf, waarvan de verbouwing al in juni begon, is nog niet af, maar is veilig genoeg om de gorilla familie de rest van de zomer buiten door te laten brengen. De diergaarde gaat na de vakantie verder met de werkzaamheden.
Bokito ontsnapte twee en een halve maand geleden, waarbij hij een 57-jarige vrouw ernstig verwondde. Het slachtoffer werd meer dan 100 keer gebeten door de losgeslagen gorilla. De klacht van een Rotterdams gezin dat de diergaarde te weinig maatregelen genomen zou hebben om te voorkomen dat een gevaarlijk dier kon ontsnappen werd in eerste instantie verworpen wegens gebrek aan bewijs. Dit gezin stapte daarop naar Den Haag om een herziening van de uitspraak. Blijdorp moet de 57-jarige vrouw wel een schadevergoeding betalen.
Goedzo, net doen alsof het allemaal de schuld is van die Bokito. De vrouw zat zelf ook te provoceren als je het filmpje bekeken had. En onthoud, wat je ook doet: het blijven dieren!
ben idd benieuwd of die vrouw alweer aan het hek staat te rammelen. idd merkwaardig dat het dier hiervoor gestraft wordt met verplicht binnen zitten... vooral in de zomer.
Blijft onbegrijpelijk dat iemand die maandenlang een aap terroriseert een schadevergoeding krijgt.
By the way, aangezien er nu aanpassingen gedaan zijn, heeft Bokito er niet zo veel aan dat ie weet hoe ie vroeger kon ontsnappen he, gegeven dat ie daarvoor moest oversteken wat nu niet meer kan.
Op dinsdag 7 augustus 2007 @ 10:28 schreef offspring het volgende: Goedzo, net doen alsof het allemaal de schuld is van die Bokito. De vrouw zat zelf ook te provoceren als je het filmpje bekeken had. En onthoud, wat je ook doet: het blijven dieren!
vind ik ook! dieren blijven onvoorspelbaar.. veel dieren mag je eigenlijk niet in de ogen kijken omdat ze dat als bedreigend ervaren..
maar goed dat bokito weer lekker naar buiten mag..
Don\'t live to just die, Live to die and be remembered!
Inslapen? Tuurlijk, er zijn gorilla's genoeg niet? En als we dan toch bezig zijn, laten we dan ook maar meteen ALLE dieren in de dierentuin die een bedreiging voor mensen kunnen zijn in laten slapen... foto
Op dinsdag 7 augustus 2007 @ 10:24 schreef SithWarrior het volgende: Ja dat buiten verblijf was toch niet veilig, als zo een aap eenmaal weet hoe die er uit komt, belet niks hem om het nog een keer te doen,
Wel weer goed voor de dieren dat ze weer naar buiten kunnen. Binnen zal niet al te ruim geweest zijn.
foto
De vrouw zat zelf ook te provoceren als je het filmpje bekeken had.
En onthoud, wat je ook doet: het blijven dieren!
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
idd merkwaardig dat het dier hiervoor gestraft wordt met verplicht binnen zitten... vooral in de zomer.
By the way, aangezien er nu aanpassingen gedaan zijn, heeft Bokito er niet zo veel aan dat ie weet hoe ie vroeger kon ontsnappen he, gegeven dat ie daarvoor moest oversteken wat nu niet meer kan.
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Bokito fotofotofoto maar dan wel met foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
http://www.clipstijl.nl/clip.php/FreeBokito/Free+Bokito+song
"Mammy, is dat Bokito?"
"Dat weet ik niet, Keesje, maakt ie een aanloop om een sprong te maken?"
foto
dieren blijven onvoorspelbaar..
veel dieren mag je eigenlijk niet in de ogen kijken omdat ze dat als bedreigend ervaren..
maar goed dat bokito weer lekker naar buiten mag..
Live to die and be remembered!
foto
Grote zucht... foto
http://nl.youtube.com/watch?v=YoXqSlUdg-g
Bokito rules!! foto Ik heb nog wel een spelletje voor hem liggen, mocht ie zich weer es "niet gedragen" en verplicht naar binnen moeten:
foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken