Nieuws
Advocaat moet getuigen tegen cliënt

Deze Van E. zit vast op verdenking van handel in vertrouwelijke politieinformatie. Naast de Amsterdamse rechercheur is ook een rechercheur van de Nationale Recherche, Jacques K., verdachte in deze zaak. De politieinfo zou zijn doorgespeeld naar onder meer de Amsterdamse onderwereld.
Meijering noemt de oproep een vorm van ''intimidatie''. Hij zegt niet te zullen gaan: ''Ze komen me maar halen''.
De reden dat het Openbaar Ministerie de advocaat als getuige wil horen, staat vermeld in dit FOK!-nieuwsbericht: Rechercheur tipte Hells Angels.
Maar het OM is dus ook zeer benieuwd, getuige dat de vertrouwelijke band tussen advocaat en cliënt eraan moet geloven. Die dan wel niet meer zal zijn dan een ongeschreven regel.
Als die rechercheur dus een andere advocaat had genomen was er "niks" aan de hand geweest.
Zet die reden er dan gewoon in het nieuwsbericht bij ofzo foto
OT: sterkte voor de nabestaanden foto
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
Dáár moet je je zorgen over maken.
The fear that somewhere, somehow, a duck is watching you.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken