Nieuws
'De Hofstadgroep is een sekte'

De sociaal-psycholoog vergelijkt in Netwerk het proces van radicalisering met een trappenhuis. De eerste verdieping is het niveau waar alle moslims zich bevinden, terwijl op de tweede verdieping de radicale moslims en geestelijke leiders zouden zitten. Om radicalisering tegen te gaan moet er voorkomen worden dat moslims van de eerste naar de tweede verdieping gaan. Via indoctrinatie zouden de verdiepingen daarboven naar geweld leiden.
De Hofstadgroep is een groep van 14 mannen die een terroristisch netwerk zouden vormen. Het proces tegen de leden ervan is in december vorig jaar begonnen en duurt tot eind februari. De uitspraken staan gepland voor 24 februari.
Maar wat was die man een vreselijke kwal zeg gadverdamme!
"De slimste van FOK!", dat is net zoiets als 'de minst stinkende drol op de mesthoop'.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Laten we er nou voor zorgen dat moslims (gewoon iedereen eigenlijk) geen reden hebben om lid te worden van zo'n sekte! Niet knuffelen, geen geld toeschuiven, maar accepteren en helpen als ze proberen een baan te krijgen. Daarbij precies hetzelfde behandelen als westerlingen: criminaliteit zo effectief mogelijk aanpakken en sowieso geen onderscheid maken tussen nationaliteit.
Ik denk dat de hele Islamitische eenheid enkel uit angst bestaat. Angst bij de buurlanden uit de gratie te raken omdat ze niet 'Islamitisch'genoeg zijn. Iran heeft bijvoorbeeld (net als Syrie) een sterk leger voor een MO land (uitgezonderd Israel) en laten beide landen nu net tamelijk dubieus zijn en ook mensen exporteren die elders groepen zoals de Hofstadgroep maken. Volgens mij is de VS het verkeerde land binnen gevallen...
With bells to tell the king the news
A thousand misty riders climb up
Higher once upon a time Last.fm
Drekfiguren.
en wij, domme schapen , kiezen op iemand anders, en de uitslag is
allang bekend.
Ik mag hopen dat er goede uitspraken komen. Dit soort groeperingen zijn niet gewenst in ons land! Wég met die lui!
de uitwas van de Islam, is net zo slecht als de uitwas van de katholieken, of van de hervormde kerk.
ieder geloof betekend oorlog, onzinnig. en die oorlogen duren t langst.
dit is juist een voorbeeld van een sekte. maar wel een zeer kwalijke sekte...
foto
Ga nu niet heel zielig ineens de Amerikanen de schuld geven. Nep-hippie..
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
Een aantal mensen is van mening dat facisme hetzelfde is als de Islam.
Dit is echter niet het geval.
De Koran stelt bij herhaling dat mensen vrij zijn te geloven wat ze willen.
"Zeg: "O ongelovigen. Ik zal niet dienen wat jullie dienen. En jullie dienen niet wat ik dien. En ik dien niet wat jullie dienen. En jullie dienen niet wat ik dien. Jullie hebben jullie godsdienst en ik heb mijn godsdienst." (109:1-6)
Daarbij hoort ook de keuze ongelovig te zijn.
"Wie het wil, die moet dan geloven en wie het wil, die moet maar ongelovig zijn." (Koran 18:29)
Er is dus niet alleen de vrijheid om de profeten te volgen, maar er is ook de vrijheid God de rug toe te keren of te geloven dat God helemaal niet bestaat.
Om het belang ervan ondubbelzinnig te vestigen wordt door de Koran ook het omgekeerde van godsdienstvrijheid, nl. dwang, verboden.
"In de godsdienst is er geen dwang." (Koran, 2:256)
Moslims zijn immers slechts waarschuwers, overbrengers van de Boodschap. Zij mogen niemand dwingen.
Waarschuw de mensen, want jij bent slechts een waarschuwer. Je hebt niet de autoriteit om iemand te dwingen."(Koran 88:22-23)
Zij mogen mensen wel vriendelijk "uitnodigen" (Dawah) tot de Islam, maar daar eindigt het.
"en als iemand dwaalt zeg dan: "Ik behoor slechts tot de waarschuwers". (Koran 27:91)
De misvatting dat Islam met dwang en geweld verspreid zou moeten worden, wordt dan ook helemaal tegengesproken door de Koran.
Er dient overigens op gewezen te worden dat Islam - het zich onderwerpen aan God - alleen maar mogelijk is wanneer men vrij is om dat te doen. Vandaar ook dat Muslims er moeten voor zorgen dat dit soort vrijheid gegarandeerd is in hun samenlevingen. Het garanderen van godsdienstvrijheid behoort tot de kern van de Islamitische regelgeving.
Moet men de ongelovigen dan niet doden?
Staat er dan niet in de Koran dat ongelovigen gedood moeten worden?
"En wanneer jullie hen die ongelovig zijn [in de strijd] ontmoeten, slaat hen dan dood..." (Koran, 47:4)
Dit vers handelt niet over geloof of ongeloof, maar vestigt principes van de krijgswet. Uit de Sunnah blijkt dat het vers geopenbaard werd naar aanleiding van de strijd om Badr, en dat dit vers alleen van toepassing is op de vijand in een oorlog ("in de strijd"), een vijand die in de slag om Badr uit ongelovigen bleek te bestaan.
De hoofdregel in de Islam is dat alle leven heilig en onschendbaar is. De Koran stelt dat wie iemand doodt, "het is alsof hij de hele mensheid heeft gedood" (5:32). Het vers 47:4 vormt daarop een uitzondering: in een oorlogssituatie kan het doden van de vijand onder bepaalde omstandigheden in het heetst van de strijd toegestaan zijn als men om logistieke en militaire redenen niet in staat is gevangenen te nemen. Dit is dus ook weer geen algemene oorlogsregel, want in andere oorlogsomstandigheden, als de militaire mogelijkheden het toestaan, beveelt de Koran aan de vijand krijgsgevangen te nemen om hem later weer vrij te laten, zoals blijkt uit het vervolg van hetzelfde vers:
"... maar wanneer jullie dan de overhand over hen gekregen hebben boeit hen dan stevig vast, hetzij om hen later als gunst vrij te laten hetzij om hen lost te laten kopen, wanneer de lasten van de oorlog zijn afgelegd. " (Koran 47:4)
Het is nu duidelijk dat vers 47:4 de krijgswet tot voorwerp heeft, en niets te maken heeft met geloof of ongeloof. Het vers spreekt de algemene regel van godsdienstvrijheid dus helemaal niet tegen, en is al zeker geen algemene regel die stelt dat ongelovigen moeten gedood worden. Het vers handelt uitsluitend over respectievelijk doden of krijgsgevangen nemen van de vijand in een oorlogssituatie.
apparaat. Moet er niet aan denken dat er een Moslimland zou zijn met
een onovertroffen leger.
Hopelijk komt dat er ook nooit. Islam en vrede. foto
De meeste mensen die zich bij een sekte aansluiten zijn sowieso
de weg kwijt. Proberen te helpen anders opsluiten. heel lang.
foto
[/cynisch off] wat een bull shit dit verhaal zeg
Dit komt nooit meer goed foto
Ik denk zelfs dat zonder de positieve acties uit de begin jaren 90 er helemaal geen allochtone Nederlanders aan het werk zouden zijn nu.
kortom: tis maar net welke manipulatie het beste werkt, maar mij krijgen ze er niet mee! De Hofstadgroep zou zo maar eens gecreëerd kunnen zijn, in ieder geval is de groep tot dat het te gevaarlijk werd geen echte hinder ondervond van het aftappen door de AIVD... Fijne wereld anno 2006 foto
Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
Want ze verzinnen zelf geen dingen, daar zijn ze te dom voor, ze halen inspiratie uit de koran.
Wie wel eens de koran heeft gelezen weet wat ik bedoel foto
Waar houdt sekte op en begint religie?
op het moment dat ze subsidie krijgen?
Als ze meer dan 50.000 leden werven?
Ben zowieso niet voor een realiteits verklaring uit 1 bron.
Overigens schijnen er in werkelijkheid jaarlijks slechts een enkele duizenden in heel Europa zich te bekeren tot de islam: dus de resultaten van het zendingswerk vallen nogal tegen.
Dat de Hofstadgroep een sekte is, is nou niet echt een openbaring. Dit soort religieuze/ideologische splintergroepen gaan zich binnen de kortste keren gedragen als een sekte, levend in een eigen wereld.
Wat Meerten wel opvallend genoeg vergeet te vermelden is dat voor islamieten sektarisch denken al veelal vanaf de geboorte wordt meegegeven. De stam voor alles, meer zijn dan anderen omdat je het enige ware opperwezen aanhangt, eigen relijargontaal, geen ruimte voor afwijkende meningen, geen zelfkritiek, hangen aan dogma's, mensen die eruit stappen als afvalligen beschouwen die je mag vervolgen, etc. etc. Dan is de overstap naar de volgende sektarische verdieping al een stuk kleiner geworden.
In Irak hebben Soenitische moslims (Arabieren) meer moslims vermoord dan Bush en Sharon bij elkaar en daarmee alle geloofwaardigheid verloren.
Ook in Europa zal het islamitisch geweld toenemen zolang we blijven toestaan dat jongeren met de Koran worden opgevoed.
Wat ik wil zeggen, het maakt bniet uit wat er in de bijbel of koran staat, aangezien diegenen die dit moeten handhaven bniet Allah/God zelf zijn maar gewone mensen die wel doen alsof ze alles weten maar, in weze gewoon hetzelfde zijn als jij en ik, een verzameling moleculen en atomen en het dus net zo goed bij het verkeerde eind kunnen hebben.
Dus, tot de dag komt dat God zelf naar mij toe komt om me uit te leggen hoe het allemaal zit, ga ik liever uit van alles wat ik in mijn leven hierover gehoord en gelezen heb en, trek daar mijn eigen conclusies uit.
De meest duidelijke was wel de David Goresh sekte in Texas, of die van Jim Jones.
Beide geschoend op christelijke leer.
Wat je zegt is dat het onze eigen schuld is, heerlijk voor de betreffende moslims want zo kunnen ze zich weer wentelen in hun slachtofferrol.
Btw van Gogh (Theo) is echt dood en Hirsi Ali wordt echt bedreigd!!
blij van worden.
Je weet wat er kan gebeuren als je kinderen hun speelgoed afneemt..
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken