Nieuws
Politie Tilburg stuurt burgers sms'jes
De proef start in de 30.000 inwoners tellende wijk De Reeshof. Het idee voor het project komt van een Tilburgse wijkagent. Hij bedacht het project toen een kind zoek was.
Burgers moeten zich eerst opgeven voor de service van de politie. Dat eerste sms-je betaalt de verzender zelf. De berichten die de politie stuurt, zijn voor rekening van de politie.
Of wordt men dan opeens weer politiek correct foto
maareh, ff iets anders, stel dak in mn eigen wijk ga roven, dan weet ik wel mooi dat ze weten dat ik aan het werk ben (als ik inbreker zou zijn)
Politie: Ogenblik, we sturen zo snel mogelijk een sms. foto
Wanneer gaan ze weer eens boeven vangen i.p.v. de techno kiddies uithangen met sms (en vooral ook die laser-shit).
Sturen ze er ook achter aan wat de kosten zijn als je zelf de inbreker pakt en per ongeluk zijn neus breekt? Domme actie. foto
Als de politie dan toch weet dat er een inbreker in een wijk aktief is, dan pakken ze die gast toch op? of gaan ze m stalken of whatever!
Over een tijdje trouwens groot ziekte verzuim onder de agenten wegens chronische sms-duimen! foto
En t kost niks foto
ik hou niet van dat massahysterie-gedoe, 'wat niet weet wat niet deert' komt niet zomaar uit de lucht vallen..het is echt waar
De buurt vangt de inbreker waarbij die enigzins beschadigd raakt
Zullen we nu de politie bellen dat ze ´m kunnen komen halen of........
"verdwijnt" die inbreker in een diepe kuil in een van de achtertuinen.
Een goed initiatief dus.
Er is een inbreker gesignaleert in uw regio
Doe net als de politie en onderneem geen actie, want voor u het weet heeft uw een letselschade-zaak aan uw broek hangen,
en bent u als bij toverslag ineens de crimineel geworden.
Met vr. groet
Uw wijkagent
foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken