Nieuws
Bankovervaller gijzelt vrouw in Eindhoven
Bij een overval op een ABN-AMRO kantoor aan de Vestdijk in Eindhoven is aan het eind van de middag een medewerkster van de bank gegijzeld. De overvaller sloeg met zijn gijzelaar te voet op de vlucht. De vrouw bleef verder ongedeerd. De politie heeft de omgeving van de bank inmiddels afgezet. Het gebouw wordt onderzocht op explosieven. De overvaller zou gezegd hebben dat hij die had achtergelaten.
De dader heeft zijn slachtoffer bij het station van Eindhoven vrijgelaten. De vrouw is voor verhoor meegenomen naar het politiebureau. Van de bankovervaller ontbreekt nog ieder spoor.
Het gaat om een Engels sprekende man van ongeveer 50 jaar oud en ongeveer 1.80 meter lang. Hij richtte een pistool op het hoofd van de medewerkster van het filiaal aan de Vestdijk en eiste geld. Het is niet bekend of hij geld heeft meegekregen.
Hij heeft haar trouwens achtergelaten.
[ Dit bericht is gewijzigd door Jaded ]
niets....
ALAAAAAF!
wel kut voor het personeel trouwens
Dus hij heeft haar ergens losgelaten? Redelijk belangrijke info. En hij was te voet: waarom pakken ze m dan niet?
Of er klopt niks van het bericht, of de politie heeft geblunderd, maar dit snap ik zo niet.
quote:
Jezus het wordt steeds ruiger hier in Nederland... begint amerika hier te lijken
waarschijnlijk tijdelijk geimporteerde ruigheid hoor foto hij sprak engels dus misschien was het een amerikaan foto
Wel tragisch foto
http://logs.groenelimonade.nl <-- de beste weblogs onder elkaar
Dus ze hoeven hem alleen maar bij zijn eindstation op te wachten lijkt me foto
teletekst
<edit>Link</edit>
[ Dit bericht is gewijzigd door Marnvin ]
quote:
Door squEEKer - maandag 28 april 2003 @ 22:58 (Unmodded)
Ik heb gewoon bijna Heel de dag in Eindhoven rond gelopen en geshopt .. maar gewoon niks gemerkt
Wel tragisch foto
Wat raar, als ik ga shoppen zwermen de bankovervallers om mij heen.
Serieus: waarom zou je iets gemerkt moeten hebben dan?
Verder is dit gewoon weer een kansloos misdrijf, wel erg zielig voor die gegijzelde.
Trouble spelling diarrhoea? There's always the Ronseal standby of 'dire-rear'.
Zelfs overvallers nemen tegenwoordig het openbaar vervoer. Die files worden te erg ik zweer het je foto
[Moraalridder zeikmodus]
Op mijn werk komt ook vaak de vader van de eigenaar. Die stond vandaag te vertellen dat je vroeger nooit je fiets op slot hoefde te zetten en de deur gewoon open laten staan. Mijn brommer staat in de steigers en mijn huis is een vesting.
[/Moraalridder zeikmodus]
Als ik op fok lees dat er iemand gegijzeld is denk ik 'O, alweer' en een uur later lees je wel weer een ander niet eens meer schokkend bericht.
zie hier1
zie hier2
[ Dit bericht is gewijzigd door psv ]
De overvaller liet de vrouw na enkele uren vrij op het NS-station van Eindhoven. Zij kreeg instructies de politie pas te bellen nadat hij weg was. De politie heeft de vrouw inmiddels gehoord."
Bron: http://www.rtl.nl/(/actueel/rtlnieuws/)/components/actueel/rtlnieuws/2003/04_april/28/binnenland/0428-bankoverval-gijzeling.xml
"Hij richte een pistool op het hoofd van de medewerkster filiaal aan de Vestdijk en eiste geld"
"Hij richte een pistool op het hoofd van de medewerkerkster VAN HET filiaal aan de Vestdijk en eiste geld".
foto
Succes met verwerken mevrouw de bankmedewerkster.
[offtopic]Ik mag leijen dat die overvaller nu zeik nat is geregent foto[/offtopic]
[ Dit bericht is gewijzigd door Quackje ]
quote:
Hij had kort blond krulhaar
Vuile blonde mensen ook altijd.....
quote:
quote:
Hij had kort blond krulhaar
Vuile blonde mensen ook altijd.....
De kans dat het dan een albino is, is best wel groot (volgens de statistieken foto)
En het is alleen maar een generalisatie grapje, humorloze admin die dit nu leest foto
Ons antiterreurteam kon em zeker niet bijhouden? Jezusmina waar gaat het heen met Nederland...
quote:
Door DynamicDreams - maandag 28 april 2003 @ 23:14 (+1 - Normaal)
Niet lopende zin:
"Hij richte een pistool op het hoofd van de medewerkster filiaal aan de Vestdijk en eiste geld"
"Hij richte een pistool op het hoofd van de medewerkerkster VAN HET filiaal aan de Vestdijk en eiste geld".
Blabla : "Hij richTTe een pistool... " foto
Wel : Erg triest ja, die overvaller moet echt n vreemd leven hebben..hij krijgt het zelfs voor elkaar om zo weg te komen -> meer blauw op straat?
wetten veranderen dan komen we ergens micchien.!!!!
Opsporen.... sniper kogel door de dader zijn hoofd
Motto: Raak een vrouw of kind aan en je bent dood!
Kan ik rekenen op aanhangers?
(KUT ERRORS ALS JE VERSTUUR DRUKT)
quote:
(KUT ERRORS ALS JE VERSTUUR DRUKT)
--> extra --> internet opties --> Geavanceerd --> 'fout opsporing in scripts uitschakelen' aanvinken foto
Me foks wonen binnenkort in duitsland net over grens. vraag me af of ze daar in deutschland ook zo'n waardeloze politie hebben.. ander ga ik emigreren. vroeger was je nog trots op nederland foto
> De overvaller is op de trein gestapt en heeft de > vrouw op het station achtergelaten.
hm, wel toevallig: heb net van de week op ned3 een australische film gezien waarin zoiets gebeurde, maar dan omgedraaid. engelssprekend kan ook aussie zijn foto
http://www.eindhovensdagblad.nl/gfx/gfx_nieuw/kranten/ED/artikelvisuals/1571916-153452.jpg
vrouw>>>succes!
quote:
Ik heb gewoon bijna Heel de dag in Eindhoven rond gelopen en geshopt .. maar gewoon niks gemerkt
Wel tragisch
Toen ik gister in Eindhoven was, had ik wel gezien dat de boel was afgesloten. Toen ik in de bus zat, moest de bus ook omrijden omdat de weg waar we langs moesten was afgesloten.
[ Dit bericht is gewijzigd door Plankje ]
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken