Hond doodgeschoten na achtervolging
Een agent heeft vanochtend een hond doodgeschoten op de Willem de Zwijgerlaan in Amsterdam. Dat meldt AT5 op haar website. De politie had rond 8.30 uur een melding gekregen over twee ruziënde mannen op de Charlotte de Bourbonstraat.
Beide mannen hadden een hond bij zich en een van de honden had de andere hond aangevallen. Tijdens het gesprek met agenten ging de eigenaar van die agressieve hond er samen met zijn huisdier rennend vandoor.
Na een achtervolging kon hij op de Willem de Zwijgerlaan worden aangehouden door agenten. De hond viel de agenten daar volgens de politie echter aan. 'Een agent heeft drie keer geschoten op het beest', zegt een omstander tegen AT5.
De hond heeft de schoten niet overleefd. Een dierenambulance heeft de andere hond meegenomen. De wegrennende man is naar het politiebureau gebracht.
Altijd onschuldigen die weer de dupe zijn van al dat paupervolk dat hier rondloopt.
De liefste hond die ik ooit gehad heb. En nog steeds gelukkig.
Maar wel stevig onder controle houden. Wat bij deze honden verbazingwekkend makkelijk gaat. Maar wel discipline. Voor de hond en de baas. Maar dan heb je ook een heerlijke hond.
Dus fatsoenlijke tuin, niet altijd van huis, beter ook niet middenin de stad, etc. etc.
Voor de mensen die hem niet begrepen de eigenaar.
[ Bericht gewijzigd door Grasshoppa op dinsdag 24 juli 2018 @ 23:15 ]
Vertel eens, ben je bang voor Jack Russeltjes? Vlaamse Reuzen?
Die dingen horen niet in een huis.
Door dat soort tuig krijg je straks nog een muilkorfplicht voor alle honden.
In Mekka
Dat is pas leuk
Waarom heb je zelf gekozen voor een Stafford en bijv geen Jack Russel of een poedel? (Met jack Russels zijn overigens meer bijtincidenten per jaar maar da's ook omdat er meer van zijn, poedels zijn ook bijtertjes trouwens)
Want tokkies classificeren dat soort vechthonden altijd als "lief"
Hoeveel konijntjes zitten alleen maar in hun kooitje? Percentage vogels? Hoeveel honden worden hele dagen alleen gelaten omdat de 'baas' moet werken? Of honden die alleen soms in het weekend in de natuur komen en verder alleen in de stad? Weet je hoeveel herplaatsers er zijn? Gechipte katten (dus huisdieren) die aan hun lot over gelaten worden, want ja, ze willen zo graag buiten zijn.
Je mag je percentage een héél stuk omlaag brengen hoor. Sowieso willen veel mensen geen hond meer als dat gestoorde doorfokken eens verboden wordt, want dan zijn ze niet meer schattig klein met van die grote ogen enzo
Die is schuld aan de agressie van zijn hond.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken