Grey's Anatomy verder zonder Izzy en O'Malley
Katherine Heigl en T.R. Knight, beter bekend als Dr. Isobel ‘Izzie’ Stevens en Dr. George O’Malley, verlaten binnenkort de populaire tv-serie Grey’s Anatomy. Dat meldt het Amerikaanse tijdschrift US Weekly op zijn website.
Acteur James Pickens Jr., in de serie Dr. Rihard Webber, bevestigde de hardnekkige geruchten rond het vertrek van Heigl (30) en Knight (35). Van ‘Dr. O’Malley’ was al bekend dat hij zich uit de serie wilde laten schrijven. De acteur zou ontevreden zijn met de aandacht die hij krijgt in de ziekenhuissoap.
De Amerikaanse zender ABC liet weten nog niet te reageren op het vertrek van de prominente acteurs. Heigl en Knight zijn allebei vanaf het begin in 2005 betrokken bij de tv-hit. Heigl won in 2007 een Emmy voor haar rol in de veelvuldig bekroonde serie.

Grey's Anatomy verder zonder Izzy en O'Malley (foto: DAG)
foto
Serie nog nooit gezien maar als die blonde mokkel er niet in zit heeft het nog maar weinig kijkwaarde...
dan ben je wel heel wanhopig op zoek naar de zin des levens
Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
last.fm
Ik moet er ook idd niet zo over zaniken. Sorry :P
Je kunt ook Ajaxied zijn, of glazenwasser, of PVV-er, of gitarist... Allemaal dingen die niet uisluiten dat je gewoon mens bent, maar die een specifieke eigenschap duiden.
Je wordt niet als gitarist of PVV-er geboren, je komt op aarde als mens.
En hoezeer ik ook atheïst ben en wars ben van geloof: het is echt niet zo dat voor iedereen die gelooft geldt dat anderen bepalen wat je moet geloven. Sommige mensen kiezen daar zelf bewust voor.
Ikzelf heb er bijvoorbeeld voor gekozne nergens in te geloven. Dat is door niemand anders bepaald.
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Jammer, vond het een top-serie.
Grey Anatomy is wel eens leuk. Maar ik kijk toch echt wel liever "How i met your mother". Niet zoveel drama
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken