Belgische politie vindt twee diepvrieslijken

De doodsoorzaak van de twee is nog niet bekend, maar vermoedelijk zijn de twee met messteken om het leven gebracht. Autopsie moet uitsluitsel geven. De politie heeft de 42-jarige echtgenoot van de vrouw aangehouden voor verhoor.
De politie werd gisteren getipt door een gast van de echtgenoot van de vrouw. Zij wilde na een etentje bij de man wat restjes in de vriezer leggen en trof daar in diepgevroren toestand de vrouw des huizes aan.
Buurtonderzoek wijst in eerste instantie uit dat de slachtoffers al een paar maanden niet meer gezien zijn. De man en zijn vrouw waren geen onbekenden voor justitie. Politiediensten hadden al meerdere keren een oproep gekregen om tussenbeide te komen vanwege huiselijk geweld.
Met dank aan Misantrophia, Fredo55 en Fresco voor de submit.