Nieuws
Felle kritiek vanuit politiek op Wilders

Wilders liet dit weekend in de Volkskrant onder meer weten dat de paus volkomen gelijk had toen die zei dat de islam een gewelddadige religie is. ''Islam betekent onderwerping en bekering van niet moslims.'' Er is ''absoluut'' een verband tussen de islam en criminaliteit, stelt hij verder. ''De cijfers tonen dat aan. Een op de vijf Marokkaanse jongeren staat als verdachte geregistreerd. Hun gedrag vloeit voort uit hun religie en cultuur.'' Verder zei Wilders een ''tsunami te vrezen van een ons wezensvreemde cultuur die hier steeds dominanter wordt.'' Volgens Wilders zullen moslims van de grote steden naar het platteland trekken. ''De islamisering raakt ons in ons hart, in onze identiteit, in onze cultuur. Daar moet een halt aan worden toegeroepen.''
Veel politici van links tot rechts vinden de uitspraken van Wilders te ver gaan. Jan Marijnissen (SP), Martijn van Dam (PvdA) en Alexander Pechtold (D66) denken dat Wilders de wanhoop nabij is, nu hij zijn toevlucht neemt tot dergelijke krachtige uitspraken. ''Hij hoopt misschien dat hij meer aandacht krijgt als hij zich overschreeuwt'', aldus Marijnissen die de uitlatingen van Wilders ''zeer onsmakelijk'' vindt. Pechtold noemde de vergelijking met een tsunami ''misselijkmakend''.
Ook islam- en immigratiecriticus Marco Pastors, lijsttrekker van EénNL, distantieerde zich van de uitlatingen van Wilders. Hij vreest spanningen die tot uitbarsting komen door de ''te scherpe uitspraken''.
Juridisch
Directeur Ilhan Akel van het Nederlands Centrum Buitenlanders (NCB) vindt dat Wilders ''doelbewust haat zaait'' onder bevolkingsgroepen. ''Ik vind het schokkend en zeer betreurenswaardig.'' Het NCB onderzoekt of Wilders juridisch kan worden aangepakt.
Aso's heb je jammer genoeg overal waar je armere wijken hebt. Natuurlijk wordt de manier waarop het geuit wordt wel beinvloed door de achtergrond... maar eerlijk gezegd vind ik vrouwen lastig vallen of bejaarden in elkaar rammen beide net zo erg.
Goed ook dat er iemand in de kamer zit die af en toe dit soort dingen roept: Kan straks niemand zeggen dat ze dat niet aan zagen komen.
Dat hier nou eenmaal 90 % aan blinde vinken lopen in dit land zegt nog niet dat die andere 10 % het verkeerd heeft. Bewijzen blijft altijd moielijk maar bewijzen dat hij het fout heeft kun je ook niet....
Er is een behoorlijk zieke groep onder de Marokkanen. En die moet medogenloos hard worden aangepakt, zowel door de Marokkaanse gemeenschap zelf als door justitie. Ik heb behoorlijk wat Marokkanen in mijn kennissenkring en daar zit geen enkel raar persoon tussen. En zij verafschuwen wat een aantal Marokkaanse jongeren allemaal flikken - het liefst zouden zij die jongeren op Marokkaanse wijze goed de les leren, maar dan draai je zelf de bak in vanwege mishandeling.
Het gedrag van de Marokkanen is dan misschien heel erg hier in Nederland, maar het is nog soft vergeleken met de criminaliteit in Polen. Daar deinzen de criminele jongeren echt nergens voor terug: word je beroofd, geef dan alsjeblieft direkt je portemonnee af want ze steken je dood om niets. Roof overvallen enz. Het gebeurt. En je moet behoorlijk op je hoede zijn en heel zeker overkomen, anders ben je in sommige wijken de lul (en ja, ik weet waar ik over praat, ik ben regelmatig in Polen).
laat Wilders eerst maar eens bewijzen dat hij geen Marokko-fobie heeft. Voor mij is hij het lachertje van Den Haag, de nieuwe Janmaat.
Moslimziekenhuizen, moskeeen, etc.? Waar zijn de molens, kerken en dergelijke die Nederland typeren? Waar blijft onze cultuur als we zo doorgaan.
We mochten vroeger nooit petjes aan in de klas. Tegenwoordig mogen Moslima's wel een hoofddoek om, omdat dat nu eenmaal bij hun geloofsovertuiging hoort.
Het gaat gewoon te ver. Als je hier te gast bent, dan moet je eten wat de pot schaft. Wat je thuis doet, dat moet je verder zelf weten. Maar in het openbaar passen we ons gewoon aan elkaar aan. Net zoals ik mij aanpas als ik in Turkije, Egypte, of weet ik veel wat voor Moslimland te gast ben.
Mijn stem heeft Wilders.
Het is een adolfje die vanuit zijn bunker zegt in mei 1945: "Dat de communisten verslagen worden."
Hopelijk zien we hem niet meer na 22 november, de dwaas!
Autochtonen zijnde Nederlanders.. vind je het hier wel plezierig wonen? Ik zie namelijk toch wat negatieve termen! Aangezien er meer autochtonen dan allochtonen zijn vooralsnog dus vaker vervelende aanvaringen moet hebben met autochtonen.
Verder vind ik het voor jou alleen maar prettig dat je geen vervelende zaken hebt meegemaakt in je omgeving met allochtonen of wat dan ook.
Duidelijk dat het jou beleving is.
Je maakt je betoog stukken krachtiger als je ook kan aantonen dat je empathie hebt. Dat je je kan voorstellen dat er mensen zijn die door keer op keer negatieve ervaringen mee te maken wél problemen hebben met bepaalde groeperingen.
Het is makkelijk om vanuit je zelf te redeneren en dat te extrapoleren naar je omgeving. Mensen die andere ervaringen hebben doen dit ook maar dan vanuit hun insteek.
Vandaar dat ik ook goed kan begrijpen dat de reactie van 'Bud_Spencer' hierboven niet zo positief is...
* He who angers you conquers you
* One who makes no mistakes makes nothing
* First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
Er zullen ongetwijfeld genoeg oplossingen zijn om dit te verbeteren over de komende jaren, ipv Wilders te stemmen, maar we mogen niet ons andere wang toekeren en een keer duidelijk nee zeggen tegen wat er nu aan de hand is. In elk land wordt het erger, niet alleen in Nederland, maar gewoon de algehele westerse wereld. Misschien stond de westerse wereld wel nooit open voor andere religieën en culturen. Nu wordt het ons opgedrongen, op een "volgens ons beschaafde wereld"-manier die niet te accepteren is.
En dat is ook zo, het is niet te accepteren in deze maatschappij.
We mogen wel een keer opkomen voor dat we denken, willen zeggen en dromen, en als er dan mensen ( uit een andere cultuur) het er niet mee eens zijn, dan hoeven ze dat niet te accepteren, maar moeten ze dat zien te voorkomen in hun eigen land..
http://www.usc.edu/dept/MSA/fundamentals/hadithsunnah/
http://www.faithfreedom.org/Articles/sira/index.htm
http://www.thenoblequran.com
De aanklacht tegen de persoon van Mohammed omvat:
1) Discriminatie: racisme, antisemitisme en seksisme en het vernietigen van de Mekkaanse multiculturele samenleving en godsdienstvrijheid
2) Verraad, o.a. het verbreken van vredesverdragen
3) Roven, plunderen en karavanen overvallen in de woestijn
4) Martelen
5) Verminken
6) Verkrachting, (meervoudige aanklacht)
7) Slavenhandel, (grootschalig), ook het institutionaliseren van slavernij
8) Moord, (meervoudige aanklacht), opdracht geven tot het plegen van aanslagen
9) Genocide, leiding geven aan massa-executies en bloedbaden
10) Aanvalsoorlogen voeren tegen onschuldige slachtoffers, mogelijk op basis van paranoia, drugsgebruik, persoonlijk winstbejag, seksuele drift, maniakale grootheidswaan, een narcistische persoonlijkheidsstoornis en een totaal onvermogen tot empathie met andere mensen.
Mohammed eiste voor zichzelf een vijfde deel van de oorlogsbuit op (waaronder niet alleen rijkdommen maar ook landgoederen en aantrekkelijke jonge vrouwen): (Koran 8:41 …En weet, dat wat gij ook als buit neemt, er een vijfde van voor Allah, de boodschapper, de verwanten, de wezen, de armen en de reiziger is…) Opgemerkt mag worden dat Mohammed zijn krijgsgevangene concubines niet deelde met wezen, armen of reizigers. Zij bleven, zogezegd, aan de “strijkstok” van de profeet hangen.
Mohammed verraadde zelfs leden van zijn eigen familie:
“…in de slag bij Badr kreeg hij zijn mannen over de grote drempel, het zwaard te verheffen tegen hun eigen broers en vaders, die aan hun tradities trouw gebleven waren. Hij vroeg zijn mannen eerst nog om zijn eigen stam, de Banoe Hasjiem met ondermeer zijn oom Abbas, te sparen. Dit werd echter op algemeen protest onthaald : "Moeten wij onze vaders en zonen en broeders en familieleden doden, en Abbas met rust laten ?!" Deze confrontatie met zijn eigen natuurlijke affectie voor zijn eigen familie had Mohammed tot bezinning kunnen brengen. In plaats daarvan verhardde hij zijn hart, en stelde hij definitief de loyaliteit tegenover de islamitische gemeenschap (oemma) boven de natuurlijke loyaliteiten…”
Bewerkt uit Koenraad Elst; “De Islam voor ongelovigen 3.5. Van clan tot gemeenschap” http://koenraadelst.voice(...)islamvoorongel3.html
Onder zijn slachtoffers waren: al Nader, die zich laatdunkend over Muhammed uitgelaten had; dichteres Asma bint Marwan; Abu Afak en Kab ibn al-Ashraf. Duizenden slachtoffers zouden nog volgen. Na de slag bij de greppel beval hij de onthoofding van 700 joden en was daarbij aanwezig. Bovendien beval hij het uitbranden van ogen met gloeiende brandijzers (Hadith vol. 1, no. 234) en liet mensen omkomen van dorst. (Hadith vol. 8, 796).
Enkele glasheldere getuigenissen uit de ahadith:
Sahih Bukhari 52.265: Allah’s apostel zond een groep helpers naar een man genaamd Abu Rafi. Een van hen drong s’nachts zijn huis binnen en vermoordde hem in zijn slaap. (Deze Abu Rafi had Mohammed bespot en werd dus gedood met een zwaard in zijn buik)
Sahih Muslim 19.4436: De profeet zei: wie wil Ka’b b. Ashraf voor mij doden. Hij heeft kwaad gesproken over Allah en zijn boodschapper. Een man genaamd Mohammed vroeg “O boodschapper van Allah wilt u dat ik hem dood?” Hij zei “ja” Zij gingen dus naar zijn huis en bezochten hem ’s nachts. Hij kwam naar beneden en de man Mohammed zei tegen zijn gezellen”Als hij komt zal ik hem bij zijn hoofd grijpen en hem vast houden en moeten jullie je werk doen. Toen hield hij zijn hoofd vast en zei tegen zijn gezellen: Doe je werk! En zij doodden hem.
Abu Dawud 38.4348 Een blinde man had een zwangere slavin die de profeet placht te beledigen en bespotten. Hij verbood haar, maar zij hield er niet mee op. Op een nacht begon zij weer de profeet te bespotten en kwaad van hem te spreken. Daarop nam hij een dolk, stak die in haar buik en doodde haar. Een kind dat tussen haar benen kwam te liggen was besmeurd met het bloed dat daar vloeide. ’s Morgens werd de profeet daarover ingelicht. Daarop zei hij: O wees mijn getuige, geen vergelding is nodig voor haar bloed.
Abu Dawud 38.4349: Een Jodin placht de profeet te bespotten . Een man wurgde haar tot zij stierf. De apostel van Allah verklaarde dat geen vergelding voor haar bloed betaald hoefde te worden.
Abu Dawud 14.2678: De profeet zei op de dag van de verovering van Mekka: Er zijn vier personen die ik niet zal sparen. Hij noemde hun namen. Daaronder waren twee zingende meisjes (die spotliedjes over Mohammed hadden gezongen). Een daarvan werd gedood en de ander ontsnapte en bekeerde zich tot de islam.
Abu Dawud 38.4341: Een Jood bekeerde zich tot de islam, maar werd daarna afvallige. Toen Mohammed kwam zei hij: Ik zal niet van mijn rijdier af komen voor hij gedood is. Hij werd toen gedood.
Abu Dawud 14.2756: Ik hoorde de apostel van Allah zeggen: als je geen gezant was zou ik je onthoofden. Maar vandaag ben je geen gezant. Daarop beval hij een helper om hem te doden. Hij onthoofde hem op het marktplein.
Sahih Muslim 17.4206: Deze tekst verhaalt van een vrouw die overspel had gepleegd en zwanger was geworden. Nadat zij was bevallen bracht zij het kind naar Mohammed die haar opdroeg terug te komen nadat zij het kind had gespeend. Toen werd zij ingegraven tot haar borst en de profeet beval mensen haar te stenigen. Een man smeet een steen naar haar hoofd, waardoor zijn gezicht met bloed werd bespat. Hij schold haar uit waarop de profeet hem vermaande om zachtmoedig te zijn.
Sahih Muslim 19.4364: De Joden van Nadir en Quraizi verzetten zich tegen de boodschapper van Allah die de Nadir verdreef, maar de Quraizi toestond om te blijven. Hij begunstigde de laatsten tot ook zij zich verzetten. Toen doodde hij hun mannen en verdeelde de vrouwen, kinderen en al hun bezittingen onder de moslims.
-
Zo overkwam het de zeventienjarige en zeer mooie Safiyah Bint Huyeiy Ibn Akhtab dat zij in het bed van de profeet belandde, op dezelfde dag dat hij haar vader, broer, neef en echtgenoot had laten onthoofden. Deze echtgenoot was, voorafgaand aan zijn onthoofding, uitgebreid door Mohammed gemarteld om te ontdekken waar hij zijn fortuin aan goud had verborgen.
http://www.faithfreedom.org/Articles/sina/safiyah.htm
Genocide door Mohammed:
http://www.faithfreedom.org/Articles/sina/jews.htm
Meer over oorlogsmisdadiger Mohammed:
http://www.faithfreedom.org/
http://www.prophetofdoom.net/
http://answering-islam.org/
http://www.apostatesofislam.com/
Beetje jammer dat Wilders dit zo heeft aangepakt.. hij had beter kunnen wijzen op het aantal alochtonen in onze gevengenissen en hameren op scheiding van kerk en staat. Met andere woorden CDA kan niet meer en ook geen moslim politieke partijen.
Hij heeft weer genoem stof tot discussie doen opwaaien.
Ik vind het in ieder geval jammer dat de paus door de knieën is gegaan.
En ik weet dat je volgens de grondwet in gelijke gevallen gelijken gelijk moet behandelen, maar vraag een willekeurig agent 'voor de gein' eens om zijn / haar mening, gebaseerd op zijn / haar persoonlijke ervaringen en onderbouwd met de nodige keiharde feiten........
Alle politici kiezen nu de veilige weg door zich te distantiëren van deze uitspraken en verder niets te doen, maar ik zou het prettiger vinden als ze Geert met feiten onder de tafel zouden kunnen vegen.
Maar de feiten werken niet echt mee helaas....
Transhumanist, Piraat
De verpakking is nogal wat kwetsend.. maar goed, wellicht levert het uiteindelijk iets beters op..
De dreiging komt nu veel van binnen uit! In tegenstelling tot: 11 september 1683 (goh 11 september, misschien dat bepaalde terroristen dit bewust hebben gekozen in 2002) stond Wenen op het punt van vallen tegen een Islam-overmacht. Ware het niet dat op 12 september een Pools-Duits leger op kwam dagen en ze heeft verslagen!
Was dat niet gebeurd dan had Europa er wellicht anders uitgezien!!
Nu hebben we te maken met een langzame *invasie* die van binnenuit aan de grondvesten van de Westerse samenleving vreet...
http://nl.wikipedia.org/wiki/Beleg_van_Wenen_%281683%29
* He who angers you conquers you
* One who makes no mistakes makes nothing
* First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
Het was trouwens in 2001 en 1973
Rechts Blaaskakerijgedrag waar alleen Oud-LPF stemmers in tuinen.. foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
(wat Wilders heeft gezegd dan he)
Dat is hier vaak wel het geval.
Het communisme was ook een prachtig concept, helaas heeft de uitvoering alleen maar ellende, dood, verderf en onderdrukking voortgebracht.
ik hoop dat er binnen kort een wat slimmer altenatief komt..!!! foto
Gefeliciteerd, nu de resterende 99,9999% van Nederland nog...
[..]
Het zijn gewoon misselijke, arrogante, egocentrische aggresieve kloothommels, die gasten waar ik in aanraking mee ben gekomen. Sorry als mijn verhaal anders is als dat van jou, maar ze kunnen voor mijn part allemaal terug naar hun zo geliefde Marokko.
[/quote
Wij als gezin hebben ook het nodige meegemaakt met die gasten (poging tot verkrachting, stalking, poging tot doodslag, zware mishandeling, diefstal van een auto waarmee even later een ramkraak is gepleegd, bedreiging met een schroevendraaier, door mes gedwongen balletje-balletje spelen, enkele auto-inbraken, allemaal door Marokkanen waarvan er precies één daadwerkelijk veroordeeld is.) Wat mij betreft heb je helemaal gelijk. Stem Geert, gezamenlijk kunnen we misschien nog een dam opwerpen tegen de islamitisering van Nederland.
Gewoon wat roepen is ook een kunst he. die boeren mag je wel wat meer nuanceren, ik hoor over deze groep doorgaans niet veel negatiefs... En ze worden al hard genoeg aangepakt....
Maar On topic:
Geert wilders heeft een beetje een grote moel, maar als hij van zijn plannen 10% kan waarmaken is dat al mooi! Mijn stem heeft ie foto
Wilders heeft mijn stem......beter dan CDA - PvdA - D66 - VVD foto
Churchill zei het ooit: "If you're not a socialist when you're 20, you have no heart. If you're still a socialist when you're 30, you have no head."
Ik heb geen hart.
GAST:
Heb je ooit gehoord van interpreterend lezen?
nee? > foto
Heb je de bijbel wel eens gelezen? ja? > die is 10 keer erger
nee? > foto
En nog een ding,
WTF wil je met je post eigenlijk zeggen foto
Die beiden heren worden door de geschiedenis veroordeeld, Mohammed niet. Dat is vreemd.
Het grote probleem ligt niet bij de moslims! Het ligt bij de probleemjongeren en hun jeugdcultuur, al dan niet gemengd met door cultuur gekleurde opvoeding waarin eer en mannelijkheid een voorname rol krijgen.
foto
foto zal wonderen doen voor je campagne..
* klap schaft zich een roestvrijstalen bijl aan (for home protection) ..* foto
Ohw nee, in dit geval niet. Omdat hij 'haat' zaait.
Er zijn dingen die veel eerder haat zaaien hier. Maar goed, we leven blijkbaar nog steeds in een samenleving waar je helemaal niet kan zeggen wat je wilt.
Democratisch, my ass!
Overigens, voor dat hier wordt gesuggereerd: ik ben het totaal niet met Wilders eens, maar ik vind wel dat, als hier geblerd wordt dat we een democratisch land zijn, met het gezeik over de vrijheid van meningsuiting na de dood van Van Gogh, dit gewoon hypocriet is. Maar goed.
En ja ik blow maar dat is niet de directe reden.
Wat ik bedoel is dat je alleen maar meer criminaliteit laat (door)ontwikkelen hierdoor.
Of worden er ineens legers van politiemensen uit een blik getrokken om dit in de gaten te houden?
De discussie die dan immer volgt zwakt het weer af / komt met het verhaal over hooligans / tokkie lui die precies eender zijn / het is niet de islam want het christendom heeft ook slechte kanten etc.
Dat kan allemaal wel zo zijn, maar wat ik (en dus niet alleen ik zie albertjan45) heb meegemaakt laat een totaal ander beeld zien. Ik heb geen zin meer om daar een discussie over te voeren. Wat iemand anders heeft meegemaakt is leuk, maar het doet er niks aan af wat er in het verleden is gebeurd en nog steeds gebeurd.
Zulke beweringen van Dhr. Wilders gaan uiteraard tegen het zere been van veel mensen. Kan ik me ook voorstellen, als persoonlijke ervaringen een totaal ander beeld scheppen. Maar om eerlijk te zijn ben ik de discussie een beetje moe. Ik heb eigenlijk geen zin meer om mijn standpunt te moeten verdedigen. Het is voor mij gewoon zonneklaar. En ik ben blij dat Wilders mij in ieder geval het gevoel geeft geen roepende in de woestijn te zijn.
Mensen, het _IS_ gewoon zo. Er _ZIJN_ gewoon veel problemen met die jeugd, die door veel mensen niet onder ogen wordt gezien.
En, ik ga geen schuld dragen voor dat buitensporig gedrag. "Hadden we ze maar dit of hadden we ze maar zo". Kom nou toch.
Open je ogen en wordt wakker zou ik zeggen, welkom in Nederland.
Zachte heelmeesters maken stinkende wonden. Er is te lang geknuffeld en thee gedronken. Te lang is de deken der liefde over de zaak heen gegooid, te lang heeft men geprobeerd de andere kant op te kijken. Te vaak heeft men dingen door de vingers gezien. Voor mij is de maat gewoon vol.
Het is voor mij niet meer dan logisch dat iemand opstaat en zegt dat hij het zat is. Is mijns inziens niet meer dan normaal.
Je krijgt ook mijn stem
Echter 1973!? 1683 is juist!
* He who angers you conquers you
* One who makes no mistakes makes nothing
* First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
Burgeroorlog in Frankrijk
5 oktober 2006
De Franse politie heeft gezegd dat Moslims een burgeroorlog tegen ze voeren. Er zijn dit jaar al 2500 politie-agenten gewond geraakt.
Lees hele verhaal: http://www.telegraph.co.u(...)10/05/wmuslims05.xml
In Zweden valt de stroom uit in een wijk en de jongeren gaan lekker plunderen en vernielen.
Tonight there were power shortages all over Sweden's second largest city, Gothenburg. "Youth gangs" took the opportunity, spreading the European tradition of "Ramadan Riots." Within an hour most schools and commercial centers in the north eastern suburbs were vandalized.
- It's complete chaos in north eastern Gothenburg. "We've sent all available police units but there's no way we can stop the vandalisation," police spokesman Frank Karlsson tells gp.se.
- Several youth gangs are wandering about smashing windows and breaking into schools, malls, banks and a retirement center.
Lees hier het verhaal: http://www.thelocal.se/article.php?ID=5155
En jaja zelfs blinde mensen komen de taxi niet meer in:
'Unclean' guide dog banned by Muslim cab driver
Last updated at 09:25am on 6th October 2006
A Muslim minicab driver refused to take a blind passenger because her guide dog was "unclean".
Abdul Rasheed Majekodumni told Jane Vernon she could not get into his car with the dog because of his religion.
http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=408912&in_page_id=1770&in_page_id=1770
En zo gaan ze er in Australie mee om.
Australia got it right
4 oktober 2006
Muslims who want to live under Islamic Sharia law were told on
Wednesday to get out of Australia, as the government targeted
radicals in a bid to head off potential terror attacks.
http://www.hetvrijevolk.com/?pagina=1597&titel=Australia_got_it_right
En dan nog de nieuwe deense cartoonrel en ga zo maar door. Ach het valt best wel mee eigenlijk.........
Lekker suf toch?
foto
wilders heeft gelijk !!!
alleen die andere mensen van de politiek denken laat hem dat maar zeggen , ik denk het zelfde , maar verdien nu makelijk me geld !!!
en dan wel onder tussen een stem aan wilders geven achterbakse politiek fotofotofoto
"Met inbegrip van de tweede generatie is dus 37,5% van alle in Nederland
woonachtige geregistreerde verdachten van een misdrijf van allochtone
herkomst. Het aandeel van allochtonen in de verdachtenpopulatie is daarmee
twee keer zo groot als hun aandeel in de Nederlandse bevolking. Het aandeel
allochtone verdachten in totaal ligt ruim 5% hoger dan tot nu toe uit
onderzoek bekend was.
Van alle geregistreerde verdachten behoort een kwart tot de allochtone
bevolking van de eerste generatie en ruwweg één op zeven tot die van de
tweede generatie. Vooral de niet-westerse allochtonen zijn
oververtegenwoordigd in deze criminaliteitscijfers. Binnen deze groep is het
aandeel van de eerste generatie bijna drie keer zo groot als op grond van hun
aandeel in de bevolking mag worden verwacht. Van de tweede generatie is dit
aandeel bijna vier keer zo groot."
Ik kon zo even 1-2-3 de specifieke "marokkanen data" er niet uit extraheren, het is nogal een rapport.
Zoals het met 'verdacht' zijn van een crimineel feit is, dit is subjectief en niet door een rechtbank getoetst. En in wezen heb je het over onschuldigen, omdat er niks bewezen is e.d.
Stel je voor, dat ik jou eens flink te grazen neem. Een paar keer. En dat niemand wat doet. Dat niemand het een reet kan schelen, omdat "het allemaal wel meevalt".
Als je dan begint te klagen, zal ik dan zeggen dat je "geen redelijke argumentatie" hebt? Het gaat helemaal niet om de argumentatie. Het gaat gewoon om kei-harde feiten.
Maak je niet druk, als het zo doorgaat zoals nu, dan ben je het zeker wel een keer met me eens.
Ok, verdacht is niet schuldig. Klopt.
Maar het geeft wel zeker iets aan. Maar, zoals ik al eerder zei, ik ga mezelf niet verdedigen. Wij zullen het (binnenkort) toch niet eens worden.
De politiek moet eens wakker worden en beseffen dat ze buiten de realiteit staan.
Ene Pim heeft ze ooit eens geprobeerd wakker te schudden, maar dat is ook nooit echt gelukt.
Blijkbaar moeten we eerst Franse toestanden krijgen willen de Haagse politici wakker worden.
Als je suf wilt reageren, dan hebben anderen ook geen zin om rekening te houden met jou. Van de meeste mensen die een toon aanslaan van 'ik wordt geterroriseerd' geloof ik er echt geen snars van. Tenzij je in Lonsdale rondloopt of whatever. Mensen zetten zich nou eenmaal graag tegen je af op basis van uiterlijk. Dat is de randdebiele mens eigen tenminste. Het zit hem in de redenatie, niet zozeer in de feiten waar je mee aankomt. Als iemand wil uithuilen over onrecht dat hem is aangedaan, prima. Maar ga niet vervallen in een algemene wraakzucht.
Ik wordt liever niet de dupe van racistisch geweld, mensen die dat aanzwengelen mogen van mij part worden aangesproken op de feiten en op hun persoonlijke verantwoordelijkheid als politicus.
Maar Wilders mag zijn gang gaan, als ie toch nauwelijks steun krijgt dan gaat ie natuurlijk schreeuwen om aandacht te krijgen.
Laat hem maar, ik heb verder geen commentaar meer nu.
Dat heeft dus niks met mijn of jouw mening te maken.
Ik kots over die houding 'ach, jij wilt een struisvogel zijn' voor personen die zelf te laks zijn om feiten na te gaan. ( foto ) foto
Je zegt dus, dat het komt omdat er een inkomensverschil is. O dan is het natuurlijk goed. En, kots maar lekker hoor.
Over Chinezen hoeven we het helemaal niet steeds te hebben. Dit is een gesloten gemeenschap die zichzelf weet te bedruipen. Kom niet bij mij aan dat die zo goed geïntegreerd zijn. Ze zijn meer niet-westers dan Marokkanen. Als 'niet-Westers' zijn een maatstaf zou zijn, dan strookt dit feit dus al niet met die opvatting.
We hebben het in deze topic daarentegen specifiek over wel/niet de Islam als oorzaak zien.
De enige feiten die ik hoor zijn, ja maar Jantje/Pietje/Keesje die werd toen door 10 man verkracht in het zwembad.
Iedereen die mij precies kan vertellen wat dat met de Islam te maken heeft, ga alsjeblieft je gang en spreek het uit. Maar niet 'Zie je nou wel, het zijn moslims, dus hieraan zie je dat de Islam niet deugt'. Dat is gewoon een soort infantiele lulkoek die niet goed door feiten onderbouwd is. Elke zaak heeft twee kanten. Je kan niet zeggen 'zij doen alles en wij doen helemaal niets en wij zijn alleen maar zielig slachtoffer'. Verdiep je daar eens in om tot rust te komen in plaats van je laten op te hitsen door politici die denken 'de mensen (lees: onderbuik) goed aan te voelen'.
Dat andere politici zich zo uitspreken kan niet anders betekenen dat ze weer de stemmen willen winnen van de turken die zich gepikeerd voelen over het Armeense drama. Politiek stinkt aan alle kanten, en de politici doen hun best om voor 22 november iedereen de zwarte piet (discriminatie) toe te schuiven en er zelf beter van te worden. Dit land wat bol staat van de wereldverbeteraars moet ineens veel dingen loslaten, negerzoenen mag niet meer en zo kun je nog wel doorgaan van die politiek correcte dingen. We hebben veel allochtonen, waarvan velen zich gewoon kunnen gedragen, behalve die theedrinkers uit Amsterdam.
Jihad Watch director Robert Spencer discusses an often hidden aspect of jihad: rape.
Logisch dat de politiek hier afkeurend op reageerd, ze steken namelijk al jaren hun kop in het zand voor deze problemen. Maarja, stel je voor dat je een paar moslimstemmen kwijtraakt.
Het is inderdaad raar als je dat soort berichten leest, en als je die dingen mee maakt. Ik zeg ook helemaal niet dat de Islam niet deugd. Hoewel ik persoonlijk wel mijn twijfels heb. Kijk naar landen waar de Islam 100% "aan de macht" is. De mensenrechten worden om de haverklap geschonden. Volgens de Islam zijn homo's niets waard, en worden dus continue in elkaar geslagen. Vrouwen hebben niets, maar dan ook niets te vertellen. Dat soort dingen heb ik geen zin in. Ik heb geen zin om al onze vrijheden maar te verkwantselen omdat een paar mensen zich afzetten tegen die vrijheden. Is dat infantiele lulkoek? Dat is een misselijke opmerking (vind ik). Ten eerste is het van het niveau waar 2 vechten hebben 2 schuld. Onzin. Hier word ik dus niet goed van. Ik heb toch niet gevraagd om lastig gevallen te worden? Ik neem mijn verantwoordelijkheden, iemand anders neemt de zijne/hare. En ik heb al lang genoeg geprobeerd om sprookjes aan te horen om tot rust te komen. Die tijd is helaas voorbij. Ik laat me door niemand op hitsen. Jij laat je echter in slaap sussen. Slaap zacht.
Immers, volgens weer andere voorgekookte columns/krantenartikelen is er juist 'geen gematigde islam'.
Met andere woorden, je kan elke kant op die je wilt, als je een godsdienst gaat aanvallen op onacceptabel gedrag. Dat wil nog niet zeggen dat het aan de godsdienst ligt, bedoel ik dus.
Die man is echt helemaal los geslagen, volgens mij zit die vent elke dag lijm te snuiven zoiets.. zoveel onzin als die man er uit kraamt.
Ik hoop dat hij juridisch vervolgd kan worden!
Wilders als je het allemaal zo erg vindt met Nederland, waarom emigreer je dan niet naar een of ander onbewoond eiland foto
Op zich zou ik er nog wel in kunnen komen dat jij slachtoffer bent van criminelen die ook zogenaamd moslim zijn, maar je ontzegt met je houding tegelijkertijd aan anderen het gedrag dat je zelf omarmt. Iemand anders mag zich blijkbaar niet het slachtoffer voelen van van alles en nog wat, bijvoorbeeld moslims niet, omdat ze zelf schuld hebben met het aanhangen van een geloof. Een beetje krom en zelfzuchtig. Vraag het eens aan 'hen'. Misschien heb je gelijk, misschien niet. Weet ik veel ? Het zijn in ieder geval niet onherroepelijke domme nietsnutten, zoveel is mij wel duidelijk.
Dat lijkt me persoonlijk best een goed soort kritiek. Maar in de meeste landen zijn homo's niets waard en is de vrouw een verlengstuk van het aanrecht. Ik denk dat het fijn is dat moslims in Nederland er wat vrijer mee kunnen omgaan, en dat dat in principe best redelijk lukt, al zijn er bekrompen elementen tussen de moslims. Het is hier nog altijd je eigen keuze om een godsdienst aan te hangen, en moslim wordt je omdat je dat graag wil. Ik heb niet het idee dat erg veel mensen liever uit dat geloof willen stappen (vind ik zelf wel jammer, ik vind geloven een beetje armzalig/triest). Tsja, 'misselijke opmerking'. Het is meer een invalshoek van waaruit je het kunt bekijken. Maar aangezien jij alles slecht vindt dat jou geen gelijk geeft in dat je 'slachtoffer' bent, het zij zo. Als jij het zo wil, goed zo en fijn dan voor je.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken