Nieuws
CDJA: Hou verkiezingen lijsttrekkerschap CDA

Het houden van verkiezingen binnen de partij getuigt van vernieuwing, aldus voorzitter Van Bruchem van het CDJA. Voor hem is het niet vanzelfsprekend dat Balkenende bij de komende Tweede Kamerverkiezingen lijsttrekker zal zijn. Europarlementariër Eurlings en de staatssecretarissen Van Gennip en Wijn zijn volgens Van Bruchem goede alternatieven voor het lijsttrekkerschap.
Een plotselinge wisseling van de wacht die zo een verkiezing kan veroorzaken (als je twee heel verschillende facties binnen de partij hebt, zoals bijvoorbeeld bij D66) zorgt er juist voor dat kiezers niet weten wat ze aan een partij hebben.
Bovendien kan een partij makkelijk extern beinvloed worden (zie d66 congres) door mensen die helemaal niet met de partij begaan zijn aangezien iedereen over het algemeen lid kan worden, en dus kan meebeslissen.
Nee, niet die nepmaastrichtenaar!! Wat een bal gehakt is dat. Zowel qua politieke standpunten, als persoonlijk... Hij Premier? NOOIT! foto
Blijkbaar heeft niet alleen de Franse politiek een (toekomstig) probleem met de veeleisende 'eigen' jeugd...
Ik heb 'm overigens een aantal keer ontmoet, en het is een hele intelligente, aardige vent.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken