Nieuws
Van As waarschijnlijk nieuwe leider LPF
Door deze vernieuwing in de fractietop van de LPF zal de huidige vice-fractievoorzitter Hoogendijk worden teruggezet. Hoogendijk zou bij een deel van de LPF-fractie en achterban niet goed liggen. Welke rol de andere vice-fractievoorzitter Varela gaat bekleden is nog onduidelijk.
Morgen zal de fractievergadering worden gehouden. Bronnen melden dat Van As kan rekenen op een kleine meerderheid. Wijnschenk, mediawoordvoerder van de LPF, kan slechts rekenen op de steun van zes à acht Kamerleden. Reden hiervoor is niet alleen de onervarenheid. Wijnschenk wordt nog steeds gezien als iets 'te wild'. Van As wordt daarentegen gezien als veel ervarener, in politiek en bestuurlijke zin.
op deze URL staat meer info over hem
[ Dit bericht is gewijzigd door Wisp ]
quote:
yeah whatever. wanneer wordt die poppenkast opgeheven?
Just my thoughts...
Denk maar zo: As is verbrande turf foto
Als ik al zaken lees als:
quote:
Hoogendijk zou bij een deel van de LPF-fractie en achterban niet goed liggen.
en:
quote:
...dat Van As kan rekenen op een kleine meerderheid
dan denk ik: lekker stabiele partij. Ze hadden ook van te voren een moeten luisteren naar de critici: Je kúnt niet binnen 3 maanden een fatsoenlijke partij oprichten én dan ook nog verwachten dat ze de nu toebedeelde verantwoordelijkheid aankunnen. Maar ja, oude of nieuwe politici, als er één ding is wat ze moeilijk kunnen, dan is dat luisteren naar de geluiden uit de maatschappij.
edit: typo
[ Dit bericht is gewijzigd door RRRobert ]
quote:
op deze URL staat meer info over hem
Wow... wat een engerd foto
De LPF zocht charisma he?
quote:
Denk maar zo: As is verbrande turf
Een as is de spil, van een organisatie bijvoorbeeld.
quote:
dan denk ik: lekker stabiele partij. Ze hadden ook van te voren een moeten luisteren naar de critici: Je kúnt niet binnen 3 maanden een fatsoenlijke partij oprichten én dan ook nog verwachten dat ze de nu toebedeelde verantwoordelijkheid aankunnen. Maar ja, oude of nieuwe politici, als er één ding is wat ze moeilijk kunnen, dan is dat luisteren naar de geluiden uit de maatschappij.
Het gaat erom dat de maatschappij niet meteen moet verwachten dat de partij stabiel is. Ik snap er geen reet van wat je hier zegt, en volgens mij slaat \'t als een tang op een varken.
quote:
Weer zo\'n sympathieke kop... Als het een mugshot was geweest kon ie doorgaan als leader of the mab?
De LPF zocht charisma he?
Weer zo\'n sukkel die op 1 foto z\'n oordeel geeft. Pim werd door veel mensen gezien als een sympathieke vent met charisma. Maar je had \'ns moeten zien wat voor foto\'s er van hem, zeker in het begin van zijn campagne, naar buiten werden gebracht.
En wat stabiliteit betreft: wat wil men daarmee bereiken? Wat men nu onstabiliteit noemt zie ik meer als een gezond dualisme, waarbij meningsverschillen niet meteen gezien moeten worden als ruzie. Ik hoop dat de ervarenheid van Van AS niet teveel gaat zorgen voor een inkapseling in de logge polieke structuur. Laat \'m dat wel z\'n ervarenheid gebruiken om tegen dingen aan te schoppen die nodig zijn. Ik ken Van As niet, maar ik ben benieuwd. Ik blijf er voorlopig nog even bij dat ik toch liever Heinsbroek zie als fractievoorzitter.
Als wethouder ben je natuurlijk net iets eerder op de hoogte van nieuwbouwprojecten en wie deze gaat bouwen. Hij heeft bij de aankoop van zijn huis flinke korting op de grondprijs gehad.
oprotten met die lui, tis toch werkelijk niet te geloven.
Stabile partij, m\'n reet
tegen de tijd dat die een stabiele partij hebben, zit er niemand meer waar ooit op gestemd is.
Stelletje van die "business" gastjes los laten op de politiek, en het dan "een frisse wind" noemen.
Nu zou ik pas willen dat pim niet was neergeschoten, dan was heel LPF waarschijnlijk niks geworden.
[ Dit bericht is gewijzigd door Veerboot ]
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken