sport
Tien maanden geëist tegen Guus Hiddink
In 2002 en 2003 gaf Hiddink aan dat hij in België in het dorpje Achel woonde, maar volgens het OM verbleef hij daar nooit. Door het adres in België hoefde Hiddink over zijn inkomsten als trainer van de nationale ploeg van Zuid-Korea minder belasting te betalen.
Hiddink verblijft momenteel in Nederland omdat zijn huidige ploeg, het nationale team van Rusland, morgenavond in Amsterdam een oefenwedstrijd tegen Oranje speelt.

Mogelijk tien maanden de cel in
Met dank aan babbelbox voor de submit.
Moet ik eens doen
Ben ook wel benieuwd of hij echt de bak in gaat.
Hidding ziet de gevangenis alleen op een plaatje in een boek of op het internet foto
There are no stupid questions, just a lot of inquisitive idiots.
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Is het echt zo nodig om te frauderen?
Al moet ik zeggen dat het wel terecht is hoor. Guus Hiddink is Nederlander en hoort aan Nederland belasting te betalen.
Blijft wel beetje flauw foto
Het feit dat hij voor de rechtbank moet komen, omdat hij een bekende Nederlander is gaat mij te ver, zogenaamd om een voorbeeld te stellen. Belachelijk.
Hij woonde en werkte toch in Zuid-Korea?
Waarom mag hij z'n Belgische huis dan niet opgeven als woonadres en z'n Nederlandse huis wel? foto
Iemand?
Maar het zou ook mij verbazen als 'ie daadwerkelijk de cel in gaat. Hoort natuurlijk wel zo. foto
Kentucky Fried Cruelty
Double-Helix is mijn held vandaag! _O_
Kan me i.i.g. niet voorstellen dat Guus hier zelf achter zit.
Bij de weg.. Best lullig dat dit juist nu voor de wedstrijd Nederland-Rusland naar buiten moet komen foto
Of pakt men alleen mensen aan die NIET ambtenaar zijn?
Ze zijn gewoon pissig dat Hiddink nu vele miljoenen verdient in het buitenland en daar nu niets van afdraagt...
eerst het proces afwachten, kan zo maar zijn dat ie daar een huisje heeft aangehouden om de belasting inderdaad te slim af te zijn, maar in hoeverre zoiets strafbaar is is aan de rechter.
Hiddink heeft in desbetreffende periode inderdaad een huis in Belgie gehad,
ook al was hij waarschijnlijk bijna altijd in Nederland. Maar dat mag toch niet uitmaken. Hoeveel NL-ers zijn er wel niet die net over de grens met Belgie een huis hebben om minder belasting te moeten betalen?
Bonifatius , de broertjes de Wit, Lange pier etc etc. en nu ook weer Hiddink.
Doet het nou zoveel meer zeer jaloers zijn op een landgenoot???
foto
Het is wel een beetje typisch hoe ze hem op het spoor zijn gekomen. Door die vieze pedo...
In Korea wordt deze man op handen gedragen, in Eindhoven ook en straks in Rusland ook. En wat doen wij? We stoppen hem gewoon 10 maanden in de cel!
Wat zijn we toch een groot land.....
foto
Guus Hiddink foto
De belasting moet afgeschaft worden!
( foto )
Zelfs als je iemand doodrijd ga je de cel niet eens in als voetballer, zelfs als ajaxsupporter ga je de cel dan niet in foto
Wist niet dat Ome Guus hier ook een huuske had!
die man heeft zoveel deals uit zuid korea weten te halen, dat de nederlandse regering op zuid korea bijna 10miljard heeft verdiend in het bedrijfsleven.. en dan gaan ze fucking moeilijk doen over 1 miljoen omdat meneer geen vaste plek heeft. dan nog niet over rusland en australie gesproken, die man zorgt voor handel... hij moet vrijstelling krijgen van de belasting...
Als je alleen maar een huis op papier in België hebt maar in de praktijk er nooit bent dan is er toch sprake van fraude.
Het OM heeft het bewijs trouwens gekregen door rechtmatig geplaatste telefoontaps in de zaak tegen de accountant van Hiddink.
Uiteindelijk zal het wel geschikt worden, ik geloof er niet in dat Hiddink moet zitten. Een voorwaardelijke straf zal er misschien wel bij horen.
En ik ben niet eens PSV supporter.
Als Hiddink ook in Nederland nog een verblijfsplaats had, en hier van gebruik gemaakt heeft is hij gewoon belastingplichtig voor Nederland.
Stemt allen op Groove Garden!
In Zuid-Korea zal ie als een "half-god" de rest van z'n leven gratis NASI krijgen, in Australië ontelbaar veel brood met de populaire pasta Vegemite en als ie in de toekomst zijn prestaties blijft verbeteren, zal ie in Rusland zich eeuwig plat kunnen zuipen aan de Wodka! fotofotofoto
Hoe dan ook, RESPECT for Hiddink! We kunnen zeggen wat we willen, tis een TOP vent! Zou het overigens best een goede vinden als Minister-President! fotofoto ff "nederland" coachen! foto
MAAR LICHT JE DE BELASTING OP DAN KUNNEN ZE JE SCHIETEN dan moet er in eens 10 maanden cel komen foto
TERING KUT LAND foto
sorry.
leukste topic aller tijden
Voor computergerelateerde vragen klik hier
En de bedrijven die in het buitenland zitten maar waarvan de eigenaar in nederland woont?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken