Stille tocht voor overleden grensrechter
Voetbalverenigingen uit Almere en een aantal genodigden lopen zondag een stille tocht om de overleden grensrechter Richard Nieuwenhuizen te herdenken. Onder anderen voorzitter Michael van Praag van de voetbalbond KNVB loopt mee, evenals Bernhard Fransen en Anton Binnenmars, de voorzitter en de directeur van het amateurvoetbal van de KNVB.
Burgemeester Annemarie Jorritsma en Van Praag houden een toespraak bij het beginpunt van de tocht. De bijeenkomst begint om 17 uur bij voetbalclub Almere City FC, waar de tocht om 17.30 vertrekt, die voert naar voetbalclub Buitenboys, 2,5 kilometer verder. Daar kunnen mensen bloemen neerleggen.
De grensrechter was verbonden aan de Almeerse amateurclub Buitenboys. Hij overleed maandag nadat hij vorige week zondag bij een wedstrijd van de B-junioren door een aantal jongens van 15 en 16 jaar was gemolesteerd. Drie zitten er al een week vast. Afgelopen vrijdag werd een vierde verdachte opgepakt door de politie, een 16-jarige Amsterdammer uit hetzelfde elftal als de andere verdachten.
Onder anderen minister Edith Schippers (Sport) en Joseph Blatter, de voorzitter van de mondiale bond FIFA, brachten afgelopen week hun medeleven over aan de nabestaanden van Nieuwenhuizen. Maandag wordt het slachtoffer gecremeerd.
Peter Heerschop had afgelopen vrijdag nog wel een mooi stukje over dit onderwerp, mocht iemand dat nog niet gehoord hebben.
Begint ergens halverwege over dit onderwerp.
http://eversstaatop.538.n(...)-lieve-marianne-110/
Leave Tuesday morning, and be back for noon
There wasn't nothing, nothing that we couldn't do
Once, when I was little
Aangezien het sinds lange tijd met recht een tocht gehouden word. Zinloos geweld.
Niks 4 Amsterdammers, maar gewoon drie Marokkanen en een Antilliaan.
Als het autochtone Nederlandse jongeren waren geweest, hadden alle media vooraan gestaan om dat te melden, maar omdat het, zoals in de overgrote meerderheid van de gevallen, import-ettertjes betreft, moet het allemaal weer politiek correct gebracht worden. Hypocriet, vind ik dat.
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
Verder hou ik me even stil...
De multicul believer zegt dan ook eigenlijk: Ik gebruik tolerantie om NL/het Westen, kapot te maken.
Volgens andere berichten zouden het wel eens 10 tot 20.000 mensen kunnen worden.
Wat wil je dan, als er totaal geen oorzaak wordt gevonden? Vergeet hierbij niet dat een reprimande door een scheids of grensrechter heel normaal is, als iemand (of een groep) zich misdraagt op het veld. Als DIT de oorzaak zou zijn, dan gaat het hier puur om zinloos geweld met de dood tot gevolg. Niets meer en niets minder.
En wil je zo iemand dan truitjes laten breien voor de nabestaanden ofzo? In plaats van een welverdiende lange gevangenisstraf? Kom op zeg...
En ja, dit mag keihard afgestraft worden, of je nu meerderjarig of minderjarig bent, blank of krullenbol. Maar wees wél eerlijk dat zinloos geweld het meest gepleegd wordt door de laatstgenoemde groep, als je dit niet erkent, dan ben je een struisvogel.
Het is zondags tenslotte geen rustdag,en een werkeloze heeft nooit vakantie.
Bij voorbaat dank.
Hoop dat het stil blijft en dat er wat ME achter de hand gehouden wordt voor als dat niet lukt.
Dán was Nederland vast veel te klein geweest.
D'r zit kennelijk iets fout bij die club, maar als je vervolgens oproept om de boel maar kort en klein te slaan ben je van een niveau dat het best te omschrijven is als 'kastmoslim'
No excuse
'Til the end
Been living to win, Been living to win
Blijf maar lekker in je zolderkamertje klagen over stille tochten.
Heel de islamitische gemeenschap in rep en roer, nadat die idioot in een politiecel was overleden.
Eén voorbeeld van de velen...
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
Het gedrag wat die marokkaantjes hier vertonen zou in Marokko zelf NOOIT, maar dan ook NOOIT getolereerd worden. Ondenkbaar .
Dat volk voelt zich hier veel te vrij en wordt zodra ze de deur van hun ouderlijk huis (waar ze kort worden gehouden) verlaten compleet losgeslagen.
'alle media' verdoezelen het al lang niet meer opzettelijk als het om marokkanen of antillianen gaat. Zefls bij het volgens vele zo 'linkse' Pauw & Witteman werd door medere mensen gewoon openlijk gezegd dat marokkanen oververtegenwoordigd zijn in de criminaliteits- en geweldcijfers.
gelukkig hadden Cohen en Welten genoeg tolerantie op voorraad om het allemaal te tolereren.
"Dit is weer het zoveelste voorbeeld van de Nederlandse harteloosheid waar het de opvang van kansarme migranten betreft; de racisten kunnen wel, maar willen niet. Net zoals inhalige kapitalisten door de overheden gereguleerd moeten worden dienen we hetzelfde principe op deze nationalisten toe te passen: mensen die openlijk sympathiseren met de PVV en een sociale woning mogen huren zullen geconfronteerd worden met een eenzijdige opzegging van hun huurcontract en een beperkte keuze opgelegd krijgen waar men gaat wonen; als het maar in een multiculturele leefomgeving is.
We zullen de racisten integreren in Nederland, net zolang totdat ze toe durven te geven dat de sociale wereldvrede en intercultureel respect de enige juiste manieren zijn om het leven in te gaan. En anders blijven ze maar lekker achter hun voordeur de gefrustreerde witte racist uithangen.
We moeten koste wat kost voorkomen dat de Marokkaanse gemeenschap verder gestigmatiseerd wordt en zich gedwongen ziet daar antwoord op te geven; laten we niet vergeten dat de Marokkaanse cultuur anders omgaat met vernedering en uitstoting; men heeft geen overheden nodig om te begrijpen dat men onrecht aangedaan wordt.
En met de slechte organisatie binnen het politie-apparaat is het korte lontje meer dan begrijpelijk, men wordt onterecht opgepakt en wanneer racisten hun delicten plegen zie je de politie nooit. Tel daarbij op dat de opperracist in dit land niet veroordeeld mag worden, en Nederland kon wel eens een rekening gepresenteerd krijgen van jarenlange stigmatisatie en uitsluiting! En zéér terecht!
Het is natuurlijk vreselijk wat er gebeurd is, maar nu staat de problematiek ineens wel in de belangstelling. En wat doet Nederland? De racisten geven in alle media wéér de Marokkanen de schuld en kijken niet naar de partijdigheid van de grensrechter! Typisch. Welke migrant blijft dat incasseren? Ik keur het niet goed hoor, maar heb er wel begrip voor!"
Was getekend, een of andere linkse kloothommel. Leer mij ze kennen.
[ Bericht gewijzigd door ReplaR op zondag 9 december 2012 @ 14:04 ]
gebruiken voor je eigen politieke agenda, flikker toch eens op, flikker een heel ver eind op. jouw PVV had jouw problemen hoog in het vaandel staan, maar hebben ook totaal niets gebracht om zulk soort ellende te voor komen. allemaal symbool maatregelen, om lekker diep in hun hol te kunnen kruipen van hun Amerikaanse en Israëlische geldschieters.
Ga toch gewoon lekker naar Israël daar mag je moslims pesten.
En kunnen wij hier zoeken naar oplossingen die wel werken.
Wil je een Breivik op laten staan kun je gewoon het recept van de PvdA en GroenLinks volgen; alleen maar onafgebroken hameren in de media op vermeend extremisme van degene die je opgeruimd wilt hebben, met doorlopende verwijzingen naar genocide en Duitse overheersingen. En als je doel dan bereikt is meteen 'geschokt' voor de camera reageren, kun je met een minimum aan imagoschade gewoon in het pluche blijven zitten.
En jij wilt weer die hele 30 jaar opnieuw proberen.
Ben je soms financieel afhankelijk van de zieligheidsindustrie dat je dit wilt?
komen we nooit aan de echte problemen toe.
van krepuul op de straathoek tot haat predikers.
Multiculturalisten zijn echt gestoord, stuk voor stuk. Ik ken een multicultuur, mijn laatste werkgever was een HBOschool met 50 nationaliteiten, maar het was een kunstvakopleiding, je komt er niet binnen zonder talent. Dus je ziet nergens Turken, Marokkanen en Antillianen. Ik heb les gegeven aan de hele gemotiveerde wereld en kan je verklappen dat het prima te doen is.
Totdat je na je werk buiten komt en loopt door de tyfuszooi die slijmend-hypocriet Nederland met haar migratiebeleid heeft aangericht. Dit is geen multicultuur, dit is een koude oorlog. Zo neergezet omdat de socialisten trots doof wilden blijven voor kritische beschouwingen, dat waren immers allemaal 'racisten'.
Dus kan ik je alleen maar adviseren dat kuthumeur bij je te houden en vooral NIET door te gaan met oplossingen zoeken langs de huidige politiek-correcte wegen. Je ontkomt er niet aan om vuile handen te maken wil je een schone multicultuur hebben.
En dan bedoel ik dus NIET dat je Geert Wilders om moet leggen, of een bankier, of een racist. Je moet hufterkolonisten verbannen, dat is de oplossing die je met effect in het verleden toegepast ziet. En dan kon het best wel weer eens leuk worden op straat.
maar goed ik spreek een rechtse-rakker tegen, dus ik moet weer zo'n tree-hugging-hippie zijn.
NEE
het moet toch nu wel duidelijk zijn dat wan gedrag in de kiem moet worden gesmoord, en op het moment als iemand zich misdraagt en er geen teken is op verbetering, moet die gewoon op een zij spoor gezet kunnen worden van onze maatschappij.
Het amerikaanse systeen tree strikes is out, vind ik persoonlijk nog niet ver genoeg gaan. als iemand zo de fout in gaat, dat het alle proporties te buiten gaat, als gewoon duidelijk is, deze persoon zien we over X maanden weer in de rechtbank staan, dan moet het al na 1 strike out zijn.
dat is de richting van de oplossing, niet een hoofdoekjes verbod en een dieren politie
Hendrik64 & Co.
Poot stijf, lekker weer gidslandje uithangen.
ARTIKEL 2: Recht op leven
ARTIKEL 3: Verbod van foltering
ARTIKEL 5: Recht op vrijheid en veiligheid
ARTIKEL 6: Recht op een eerlijk proces
ARTIKEL 7: Geen straf zonder wet
Wat deze jongens hebben gedaan, ze ook geen beroep meer mogen doen op hetzelfde EVRM.
Theocraten hoef je niet langs de meetlat van een Europese democratie te houden, die respecteren ze immers toch niet. Wat dan rest is ijdelheid van onze kant, wij houden schone handjes en een ruimdenkend tolerant imago als we strafjes en foeitjes uitdelen aan de belhameltjes. Dat doen we graag, dan kunnen we lekker slapen!
Maar daar ontmantel je een kudde rooftheocraten niet mee.
Heel misschien gaat daar een prikkel van uit.
Iets niet langer geven is beter. Als je kind alleen maar nadelen geeft aan de samenleving, waarom zou die samenleving dan diens bestaan belonen met geld?
Lijkt me ook dat de bezuiniging liefhebbers hier wel blij mee zouden zijn.
je gaat gewoon voor wraak, ipv het op te lossen.
iedereen is er voor om dat tuig van de straat te weren, zelfs genoeg Marokkanen.
inderdaad regelgeving bemoeilijkt het aanpakken van problemen, maar dat betekend dus gewoon dat we die regelgeving moeten gaan veranderen.
en niet als stel wijven lopen te zeiken over hoofddoekjes. wel of niet.
en dan begint er weer iemand te mouwen, boehoe ik wil geen hoofddoek of baard zien.
koop ook een kaartje Israel , ik bel je wel als we er uit zijn.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken