Nieuws
NS doet cateringproef in treinen

Cyril Stouten, die meewerkt aan deze proef, vertelt: "Vandaag begon ik om half acht. Ik kreeg mijn buideltasje met wisselgeld en mijn andere tasje met de gevulde koeken, lepeltjes, suiker enzovoort. Daarna kreeg ik een zware en vooral warme rugzak, waar een reservoir in zat met kokend water. Om twee over acht uur stapte ik op de trein van Utrecht CS naar Amsterdam om koffie te verkopen. Ik vraag mensen beleefd of ze misschien een kopje koffie, cappucino of thee lusten. Veel mensen reageren enthousiast en verrast en vinden het leuk dat deze catering service weer terug is op de trein."
De proef loopt deze week van maandag tot en met zaterdag op het traject Amsterdam CS - 's-Hertogenbosch. Afhankelijk van de interesse voor de geboden service wordt de proef in september en oktober herhaald. Daarna wordt de proef geëvalueerd.
-
Met dank aan CySt, die ons dit verslag via de nieuws-submit stuurde!
Vroegah karretjes met broodjes en alles, en nu alleen maar koffie of thee met een koek?? Slappe hap!!
ze zijn weer terug in de trein foto
en nu blijven! foto
dat we daar ook nog es vertragingen op krijgen
Koud vreten enzo
laat ze eerst maar eens onderzoeken wat er nu allemaal mis gaat daaro foto
Leuk idee wel, maar toch liever wat goedkoper
Seagate 400 GB | 8800 GTX Ultra 768 MB | X-Fi Extreme Gamer | Logitech Z5500 | much more...
daar hebben ze ook cocolade foto
CDA wil koffieschenker terug in de trein
Koffie komt mogelijk terug in trein
NS doet cateringproef in treinen
Drink dan dat ene laatste biertje niet, en koop voor dat geld een kop koffie.
maar aan koffie hou je niets over
van bier wel foto
Misschien kunnen we daarvoor ook een proef uitvoeren foto.
(Superworm)
vond al vreemd dat hij achter uit liep foto
En nee niks gekocht
Lijkt me geen leuke baan met zo rug zak in een warme trein rond lopen.
en prompt er achter aan kwam er nog 1 achter aan die geld in zamelde voor de zwervers
Ja was me ochtend wel zeg
En het is wel zwaar ja, maar wat belangrijk is dat je je middelband goed strak hebt zitten, dat scheelt je rugbelasting foto.
En ja, het was warm. En dan helpt zo'n hete container op je rug niet mee nee foto.
* denkt terug aan die reclame foto
ik kom strakt bij u langs met warm en gekoelde dranken. Broodjes en diverse versnaperingen.
Als speciale aanbieding hebben wij deze week. Een zakje m&m's voor slechts 3 euro.
Wij wensen u een goede reis
Maar om mee te gaan in deze gevaarlijke tijden van zinloos geweld en dergelijke, kunnen ze beter een gewapende ex-commando de cappucino laten rondbrengen dan een lieftallige jufrouw of een zonnebanknicht... foto
Doe ik tegenwoordig digitaal fotofoto
Maargoed dit is ook maar geschikt voor een bepaald aantal lijnen op een bepaald aantal tijden, vaak heb ik het idee dat treinpassagiers niet eens geld voor een kaartje hebben, laat staan voor een cappucino.
Wat nou werken??? Niet zo vloeken waar ik bij ben!!
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Wat je tegenwoordig al niet moet doen om zwart te rijden...psht...
http://s1.bitefight.nl/c.php?uid=23506
DAT is de prijsstijging....... in een cafe betaal je nog niet zoveel.....
als je koffie zet kost het 4 tot 7 cent per kopje.....dus voor een NS beker een cent of 14 tot 21. Nou jij dokt ¤1,50 per kopje..... Die maken dus minstens ¤1,29 winst per verkochte koffie of thee
Als het ook nog beter smaakt dan die Kiosk troep hebben ze er een klant bij foto
Ben alleen bang dat het niet béter smaakt....
(ja dit is al 3x gezegd, maar moest lachen om die onverlaat die em voor de 3e keer d'r uit floepte foto )
Ik wil Mobile McDonalds. foto
Heb je bijvoorbeeld veel verkocht vandaag?
Ik vind het echt een cool iets, dat de catering misschien weer grotendeels terug gaat komen! Waar kun je solliciteren foto
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
Lijkt me wel een zware baan trouwens met die buidel- en rugzakken.
Maar toch, dus geen frisdranken en geen andere hapjes dan een gevulde koek - het blijft dus armoede troef bij de NS als het om service gaat. Geef de mensen gewoon wat meer vrijheid om ZELF dingen in de trein te verkopen en het probleem is snel genoeg opgelost, ik weet zeker dat er duizenden bijstandstrekkers zijn die heel graag gekoelde blikjes cola in de trein zouden verkopen voor anderhalve euro per stuk!
En waarom wordt er koffie, cappuccino (ook koffie dus) en thee geschonken en geen chocolademelk ofzo? Dat is nog het makkelijkste drinkbaar te maken/houden bij deze geniale manier van distributie.
prijs 3 euro of zo.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken