Nieuws
Tuf Tuf Club criminele organisatie
Een Belgische rechtbank heeft de Tuf Tuf Club bestempeld als een criminele organisatie. De club, die inmiddels opgeheven is, streed in Nederland en België tegen flitspalen en verkeersboetes. In 2003 werd de woordvoerder van de Belgische (Vlaamse) afdeling van de Tuf Tuf Club opgepakt wegens het vernielen van een flitspaal in Werchter. Deze woordvoerder, de 36-jarige Willem Laurens uit Mechelen, werd door de rechter veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zes maanden en 500 euro boete, wegens lidmaatschap van een criminele bende.
In Nederland werd de Tuf Tuf club geleid door Frank Jacobs, die in mei 2004 de stekker uit de club trok. Hij lag geregeld overhoop met verkeersofficier Koos Spee, wat tot diverse rechtszaken leidde. Uiteindelijk werd een dagvaarding tegen hem vernietigd, omdat die te onduidelijk was.
De Tuf Tuf club was vernoemd naar een boek van Suske en Wiske. Dit tot groot ongenoegen van de Belgische Standaard Uitgeverij die een rechtszaak aanspande, omdat ze niet wilde dat de naam geassocieerd werd met ''hardrijders en flitspaalvandalen''. De Tuf Tuf Club is tevens de naam van een tijdschrift dat gewijd is aan het werk van Willy Vandersteen.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Ik kan greenpeace niet uit staan en dit soort malloten ook niet, net zo erg alleen dan aan de andere kant van het spectrum
Maar ze hadden altijd wel een grappige site.
Ze willen niet worden geassocieerd met hardrijders en flitspaalvandalen. Op een wrange manier om je dood te lachen; wie de Suske en Wiske reeks kent, weet dat Lambik er nooit voor schroomde om straalbezopen achter het stuur te kruipen. En erger: het is wel bijzonder pijnlijk dat de nieuwste episode van Suske en Wiske, 'De Breinbrekers', die eerder dit jaar verscheen, eindigt met Lambik die een flitspaal omhakt.
De TTC heeft dergelijke activiteiten altijd afgewezen en de leden op het forum hadden er over het algemeen ook geen goed woord voor over.
Go Go Go belgië. foto
Hoe zou het in NL zijn?
www.onzinboetes.nl
Verder heb je bijvoorbeeld ook nog www.flitsservice.nl
Aanpakken die hufters.
en ze overtraden GEEN regels.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Gelukkig weten de echte kenners dat de beheerders van de Tuf-Tuf Club nooit vandalisme hebben gepleegd op enig snelheidscontrolesysteem.
Het punt aanzetten tot vandalisme is een lachertje. De haat tegen flitspalen ging vrijwel nooit verder dan op een gemiddeld internetforum. Kreten als "mooi dat dat ding is opgeblazen" en "je kan het beste de lens met verf bespuiten" vind ik niet echt aanzetten tot vandalisme. Tenminste, als je geen christelijke fossiel bent...
en DAAR mogen ze van mij HEEL erg streng op controleren en direct rijbewijs inleveren als je gezopen hebt.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Die lui vernielen flitspalen. Die dingen kosten klauwen vol geld om te vervangen, en dat is ten koste van JOUW belastingcenten.
Uiteindelijk heb je dus helemaal niets aan die hele flut flut club, enkel overlast. foto
Bah, kinderen!
Och... een tranentrekker... foto
Abusing semicolons since 1987.
of zeg ik het zo
moord is erger dan verkrachting (ben ik nog nie zo zeker van maja) dus verkrachten mag?
De Nederlandse afdeling is toch niet verboden? Jacobs trok toch zelf de stekker uit de organisatie? Ik zie het probleem niet. Als alles binnen de grenzen van het recht wordt gedaan, gaat de man maar verder met zijn kruistocht. Ik houd hem niet tegen. Je kunt je overigens wel afvragen of het niet valt onder aanzetten tot geweldpleging. Maar dat is aan de rechter om te beslissen.
De Belgische afdeling is een ander verhaal De woordvoerder van die criminele organisatie, is daar immers opgepakt voor het vernielen van een flitspaal.
Maar ach. Zo moeilijk is het allemaal niet. Houd je aan de snelheid en er is niets aan het handje.
Na 3 overtredingen 1jaar het rijbewijs innemen bij de 4de keer 2 jaar enzo.
Als je ziet hoe makkelijk sommige mensen zich er onderuit lullen en rechters kunnen misleiden:
Ja, er was een recht stuk weg waar niemand reed.
Dan mag ik toch wel even mijn raceauto uittesten ?
Zulk soort mensen moeten ze meteen levenslang hun rijbewijs innemen.
Of: ik had haast. Het kon want het was rustig dus ik was voor niemand een gevaar.
Als je coureur wilt zijn moet je maar formule1-racer worden ofzo.
Dan mag je op een speciale weg rijden.
Overigens volgt te hard rijden volgens een politieonderzoek meestal uit problemen op het emotionele/relationele vlak. Andere te hard rijders missen simpelweg de hersenen om het risico wat ze veroorzaken correct in te kunnen schatten. Als je denkt dat je niet in 1 van deze twee categorieën valt, is dat meestal ontkenning.
Op de snelweg wel, dat scoort lekker makkelijk.
Het gros van de boetes is voor 0-10 te hard, dat zijn toch een wegpiraten foto
Juist dit beleid van belasting innen onder het valse mom van verkeersveiligheid is waar de TTC tegen protesteerde.
Edit: Shinadul was me voor foto
Te hard rijden verergert de gevolgen significant, maar het is zelden de oorzaak!
http://www.flitsservice.n(...)tistiekenverkeer.htm
In een democratie staat het iedereen vrij om te protesteren tegen wat in zijn of haar ogen onrechtvaardig is.
Als je ziet op welke manier er door justitie gehandeld wordt is de verontwaardiging goed te begrijpen. De aandacht voor snelheidsovertreders is volstrekt overtrokken en gebeurt duidelijk vanuit onzuivere motieven.
Jammer dat je het bericht niet zo goed gelezen hebt. Zou wel eens nuttig kunnen zijn.
Hiero foto
Jammer dat het originele bericht dat niet heeft meegenomen dan. De forummer willem is daadwerkelijk de willem uit het krantenbericht
Laten we het maar op foutieve berichtgeving houden.
En nu: voetbal!
foto
en dronken mensen zijn meestal juist degene die het overleven.
ik keur trouwens het VEEL te hard rijden niet goed hoor, maar tot 10/20 km per uur te hard op de snelweg.... who cares
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Als je besluit om de mensen van 0-10 km/h te hard niet te bekeuren, dan rijdt daarna gewoon iedereen standaard 10 km/h te hard, dat weet je zelf ook wel. Overigens zitten bij die boetes altijd nog meetcorrecties en dat soort dingen.
Als ik naar blik op de weg oid kijk, zie je ook dat ze de gemiddelde snelheid pakken wat zeker niet ongunstig uitpakt voor de bestuurders.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Dáár zijn ze tegen, niet tegen het beboeten van mensen die onverantwoord hard rijden.
Als we met zn allen afspreken dat je ergens maar 100 mag, en je rijd 105 krijg je een boete, wat een schande he, echt absurd hoor !
Ik ben het er mee eens dat de Tuf-tuf club criminelen zijn.
Maar goed, sommige mensen lijken je het niet uit hun botte harsens te kunnen slaan dat goed doorrijden helemaal niet onveiliger hoeft te zijn, en dat niet alle verkeersongelukken veroorzaakt worden door te hard rijden (ik durf zelfs te beweren dat slechts een klein percentage daardoor wordt veroorzaakt, en dan betreft het niet 10 a 20 km te hard rijden, maar veel harder).
Je weet dat er een vaste roodlicht/flitskast staat bij dat stoplicht.
Als je op de linkerbaan naar voren rijdt, springt het licht op groen en de vrachtwagens gaan optrekken. Je ziet dat je 2 mogelijkheden krijgt:
A) 90 gaan rijden, netjes voor de eerste vrachtwagen terug naar rechts en veilig je weg vervolgen met een onzinboete
B) hard op de rem, achter de voorste vrachtwagen invoegen, daarbij de andere vrachtwagen snijdend en grote kans dat je achterop gereden wordt en met die 10tonners is dat geen pretje.
Jaja, zeg het maar.
Hier wat interessante cijfers voor je:
Vorig jaar werden er 7,6 miljoen verkeersboetes verzameld. 43% van de Nederlanders kreeg een verkeersboete. Hiervan vond de helft deze onterecht. (bron: Flitsboetes.nl)
Het merendeel van de snelheidsovertredingen betreft kleine overschrijdingen. Ruim 60% zit in de categorie 1-10 km/h (na correctie). Nog eens 20% en 10% zit in de categorie 11-15km/h respectievelijk 16-20km/h.
In 2003 is er 444 miljoen euro aan snelheidsovertredingen geïnd door het CJIB (bron: jaarverslag CJIB). De 'kleine overtredingen' (minder dan 10 km/u te hard) leveren de staatskas dus ruim 260 miljoen euro per jaar op. En de boetebedragen worden nog ieder jaar verhoogd.
Durf nou nog es te zeggen dat de controles en boetes er zijn om de verkeersveiligheid te waarborgen. fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
Maar wat dacht je van het volgende:
Eindhovenaar gewond bij opblazen flitspaal
Wat een sukkels heb je toch.
Maar liever ga je ongefundeerd blaaaaaaaaaaaten.
Mensen die bewust en onverantwoord hard rijden moeten hard worden aangepakt, maar de hele flitsindustrie die gebouwd is om weggebruikers op minimale overtredingen te pakken is gewoon misdadig. De overheid hoort er te zijn om de verkeersveiligheid te waarborgen, niet om een maximale winst te realiseren op het gebied van boetes.
Vreemde redenatie.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Zeg, brave burger jij gaat je daar toch wel aan houden he ?
Want je weet, de overheid heeft ALTIJD gelijk en regeltjes dienen strikt nageleefd te worden door de brave burgertjes in ons kikkerlandje !!
Als ik jouw verhaal zo lees denk ik dat je het concept van transport cq verplaatsen niet goed begrepen hebt.
De mens wil zich verplaatsne van punt A naar punt B.
Aangezien dat (nog) niet middels Beam me up Scotty kan zijn we aangewezen om ons op alternatieve wijzen te verplaatsen, deze zijn niet zo snel maar het ligt in onze aard om het traject van A naar B zo snel mogelijk af te willen leggen want de tijd die je daarvoor gebruikt is immers verspilde tijd.
Ik wil dus niet racen of een raceauto uittesten.
Ik wil gewoon van punt A naar punt B en wel zo snel mogelijk, waarom heeft de mens anders auto's treinen, vliegtuigen en raketten uitgevonden ?
Het is een heel eenvoudig en begrijpelijk doel: Om je te verplaatsen en wel zo snel mogelijk.
Kun je jezelf daarin niet terugvinden dan zijn veel menselijke trekjes je inmiddels vreemd geworden door een overdaad aan opgelegde regeltjes van hoe jij dient te leven en te denken......dat hebben anderen dus al voor jou bepaalt !
Mag je in godsnaam nog ZELF verantwoordelijkheid dragen voor je acties ?
Mag je ZELF ook eens besluiten wanneer het veilig is om iets harder OF iets zachter te rijden ?
Wat denk je nou, dat je de burgers alle verantwoordelijkheden kunt ontnemen door ALLES maar te omvatten in regeltjescultuur ?
Ik ben zelf verantwoordelijk voor mijn eigen daden en eigen keuzes en ik heb nimmer om die flitspalen gevraagd ! en gek genoeg ken ik ook helemaal niemand die blij is dat ze er staan... en als ze er dan al moeten staan ZET ZE DAN TENMINSTE IN OP EEN PLAATS WAAR DE KANS OP GEVAARLIJKE VERKEERSSITUATIES AANWEZIG IS !!
Who the f*ck asked for flitspalen in the first place !!??
Van mij mogen ze allemaal om !
Simpel cashen dmv het opkrikken van het aantal boetes. En ik laat geen traan om die vernielde controle op de A2. Deze trajectcontrole had zichzelf binnen 2 weken terugverdiend aan boetes en had/heeft geen flikker te maken met 'verkeersveiligheid'. Damn, dat woord wordt door de overheid echt als hoer gebruikt, niet best.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Het is in ieder geval duidelijk waar de prioriteiten van zowel de Belgische en NL staat liggen. Namelijk centjes verdienen en iedereen moet zijn bek houden erover politiek. Anders maken wij je wel crimineel. Wie hoorde ik ook alweer roepen dat hij/zij niets te verbergen heeft dus dat ook niet hoeft. Blijkbaar kan de staat een andere mening toegedaan zijn en jouw kritieke toon tot crimineel verklaren.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Waarschijnlijk gaat dan de accijns op brandstof weer de hoogte in. Krijgen we het kwartje van Zalm.
Je bent in Nederland pas burgelijk ongehoorzaam, als je je aan de wet houdt, want dan valt er niets aan je te verdienen.
zeer terecht
Abusing semicolons since 1987.
Mensen gaan altijd op hun eigen intuitie af omdat we nog steeds geen slaafjes van de overheid zijn, hoe graag ze dat ook willen. Frappant is ook dat het aantal verkeersdoden ondanks de enorme controle op snelheid OMHOOG is gegaan
Midden in de nacht geflitst worden voor 6 km te hard op een verlaten provinciale weg is buitenproportioneel en gewoonweg absurd! foto
Ze bestaan niet meer zogezegd.
Toch zijn er zat die denken zoals de leden van de TufTufClub.
Ik foto op de overheid.
Zo zie je maar weer hoe zelfs een cultuurvorm als "Suske en Wiske" subversief kan zijn: waarschijnlijk was de scenarist het niet eens met de commerciële instelling van zijn eigen uitgeverij of zo, en dacht hij: IK DOE HET LEKKER TOCH!
Lambik is als personage nu eenmaal een "Vlaming", en die zijn zoals de overlevering het wil "wantrouwig tegenover het gezag". foto
edit: oeps toch reacties, ik had natuurlijk weer alleen de eerste pagina gelezen. Stupid me. Maar wat ik zei meen ik.
Ze willen niet dat de naam van hun product met hardrijden geassocieerd wordt, maar de manager van het bedrijf rijdt uiteraard wel 180 over de snelweg naar huis toe na een veel te lange werkdag. foto
Wederom sta ik paf van het zielige niveau van die onopgeleide, veelal petjes-dragende GSI-peuters en/of opgefokte carriere-jagers met te pittige auto's die gelijk op de kast zitten als iemand zegt dat ze zich aan de regels moeten houden... foto
Ik zou bijna zeggen dat ik ze stuk voor stuk een flinke crash of het verlies van een dierbare zou gunnen door toedoen van een van hun gasgevende soortgenoten... Ze zijn namenlijk ZO dom dat alleen zoiets ergs die enorme vette plank voor hun holle schedel kan laten verdwijnen.
foto
Crimineel? ZEKER!
In mijn eerste regel gaf ik gewoon duidelijk en on-topic weer wat mijn mening over de TTC is ongeacht de details waar ze voor staan.
Het tweede gedeelte ging puur over de reacties in deze topic van FOK!ers die duidelijk laten merken dat ze een nerveus rechtervoetje hebben en dus opzettelijk meer dan regelmatig veel te hard rijden en ook nog eens toegeven dat ze dat heel normaal vinden ook nog. foto
Kun je het nog volgen knul?
foto
Ik rijd zelf 45.000km per jaar, mijn laatste boete was 1,5 jaar geleden (7km/uur te hard op een 100km-weg). Toch ben ik tegen het huidige, kromme verkeersbeleid. Pak bijv eens wat meer de drankrijders of de niet-gordeldragers. Ik denk dat er in die categorien nog erg veel valt te winnen op VERKEERSVEILIGHEID (ipv de staatskist vullen).
Maar goed, waarom doe ik dit nog... er luistert toch niemand hier... foto
Dat je een mening geeft terwijl je geen interesse hebt in de club waar het over gaat, daar maak je jezelf onsterfelijk belachelijk mee. Vanwaar het hautaine toontje? Minderwaardigheidscomplexje?
Ik zie toch vooral opmerkingen van mensen die menen dat de TTC het bij het rechte eind heeft wat betreft de motieven van de overheid. Ik zie niemand die klakkeloos beweerd dat ie zo hard wil rijden als ie kan en dat ze op moeten rotten met verkeersveiligheid.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken