Nieuws
'Verbod vossenjacht kan tot moord leiden'
"De gemoederen lopen hoog op. Mensen beginnen zich te realiseren dat er daadwerkelijk een verbod kan komen en er zouden wel eens mensen vermoord kunnen gaan worden", meent Ferry. De 21-jarige kwam in september in het nieuws, toen hij met andere voorstanders het Britse parlement binnendrong. Hij is inmiddels op borgtocht vrijgelaten. Ferry benadrukt dat hij tegen het gebruik van geweld is. Zijn actiegroep zou momenteel bezig zijn met een stunt die landelijke aandacht moet trekken.
Het Britse Lagerhuis gaat zich op 15 november opnieuw over een wetsvoorstel buigen dat een einde moet maken aan de vossenjacht. Een eerder verbod werd verworpen door het Hogerhuis. Ondertussen heeft de strijd zich rond het voorstel verhard. Verschillende politici die zich hebben uitgesproken voor een verbod zijn geïntimideerd. Staatssecretaris Michael is herhaaldelijk met eieren bekogeld en lastig gevallen.

je bent zelf een slechte kaolo-kloon boeler. pitoes smoken is da shizznit
met je homo-ass poppetje met make-up op z'n wangen
zielige figuurtjes foto
(of op marokkanen natuurlyk foto )
dus waar maken ze zich nou druk over?
Kom op zeg, dat je nou een vos afschiet omdat hij in de weg loopt/ het er te veel worden ala, maar gewoon voor de lol, dat hoort toch niet meer in deze tijd.
Mogen ze wel uitkijken anders vallen ze onder de terrorismewetgeving.
en hij is VOOR de vossenjacht? foto
Het gaat echt NERGENS meer over!
foto
geiteneuker en pooier van de islam mag je wel zeggen, want dat is vrije meningsuiting, maar je wordt wel kapotgeschoten.
foto
en als je geen vos mag neerknallen dan maar een mens.
}:O
kom naar nederland, daar knallen ze mensen neer, maak mij niet meer uit :'(
want ik ga emigreren naar australie foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken