quote:Misschien dat hij liever in natura terugbetaald wou worden...Op donderdag 8 februari 2007 @ 11:49 schreef OogbalhAAr het volgende:
netjes van de meneer![]()
raar dat hij eerst niks wou hebben voor het terugbrengen, kost hem toch weer tijd waarin hij ook geld had kunnen verdienen
quote:U is taxichauffeurOp donderdag 8 februari 2007 @ 11:53 schreef Sala-adin het volgende:
Waarom overkomt mij nou zoiets niet
quote:Op donderdag 8 februari 2007 @ 11:46 schreef TR_SoldieR het volgende:
Taxichauffeur Osman Chowdbury![]()
quote:Op donderdag 8 februari 2007 @ 11:47 schreef wiers het volgende:
30 cent?
Kwam die mevrouw soms uit Israel![]()
quote:Iedere cent die je fooi krijgt moet je blij mee zijn... Word moe van die figuren die maar denken dat een fooi verplicht is. Je krijgt toch verdomme gewoon betaaldOp donderdag 8 februari 2007 @ 12:01 schreef Hooly het volgende:
Had hij niet bij mij moeten doen in de taxi. Had lekker alles gehouden.
30 cent fooi. gier
quote:Dit zou toch gewoon normaal moeten zijn ...Chowdbury bewoog hemel en aarde om de eigenaar van de ringen op te sporen. Hij pleegde heel wat telefoontjes en reed van hot naar her om de eigenaresse -een juwelier- op te sporen.
quote:Op donderdag 8 februari 2007 @ 11:57 schreef basspower het volgende:
ik had toch zeker wel een zakje achtergehouden (of een paar steentjes)
quote:Op donderdag 8 februari 2007 @ 12:01 schreef Hooly het volgende:
Had hij niet bij mij moeten doen in de taxi. Had lekker alles gehouden.
30 cent fooi. gier
quote:Ja maar een beloning niet in ontvangst willen nemen vind ik toch wel raarOp donderdag 8 februari 2007 @ 11:27 schreef B7142lbs het volgende:
als we het over een goudeerlijk iemand hebben...
quote:Op donderdag 8 februari 2007 @ 12:09 schreef paddy het volgende:
[..]
[..]
Waar zie jij 30 cent staan
quote:De eigenaar van de ringen had de taxichauffeur voor het ritje een fooi gegeven van dertig cent, maar liet per ongeluk ook nog de kostbare sieraden achter.
quote:Ach doe normaal. Is een mooi bedrag.Op donderdag 8 februari 2007 @ 12:09 schreef Chadi het volgende:
Wat een gier... 100 euro maar als bneloning![]()
paddy (Moderator / Kanjer Crewlid '11/'12) 08-02-2007 @ 12:20
quote:Ik kan nergens terugvinden dat die taxichauffeur een moslim wasOp donderdag 8 februari 2007 @ 12:06 schreef Bab0e het volgende:
Zo kunnen mensen toch weer met een schoonbeeld zien wat de Islam inhoud!![]()
Respect
quote:Volgens welke amerikaanse wet is dat?Op donderdag 8 februari 2007 @ 11:50 schreef SadKingBilly het volgende:
Inderdaad een eerlijke man. Hij had bij melding op een politiebureau recht gehad op een vindersloon van 10%. Dat is aanzienlijk meer dan 100 euro dus die (gierige!!!) juwelier komt er nogal makkelijk vanaf.
Ik had ze keurig op een polietiebureau gemeld (niet afgegeven) maar dan heel ergens anders en na 14 maanden netjes geïnformeerd of ze al opgeeist waren en vervolgens de boel verkocht.
quote:In Amerika is het normaal minimaal 10% fooi te geven. 15% wordt echter vaker gedaan en soms wel meer.Op donderdag 8 februari 2007 @ 12:07 schreef Fathom het volgende:
Iedere cent die je fooi krijgt moet je blij mee zijn... Word moe van die figuren die maar denken dat een fooi verplicht is. Je krijgt toch verdomme gewoon betaald![]()
quote:Hij heet Osman. Dat is een Islamitische naam. Ik ken alleen Turkse mensen met die naam, maar andere landen zullen de naam ook wel herbergen.Op donderdag 8 februari 2007 @ 12:20 schreef paddy het volgende:
Ik kan nergens terugvinden dat die taxichauffeur een moslim was
Maar hulde voor die man
quote:Taxichauffeurs in Nederland lichten je al gigantisch op, en dan verwachten ze ook nog eens een fooi te krijgenOp donderdag 8 februari 2007 @ 12:07 schreef Fathom het volgende:
[..]
Iedere cent die je fooi krijgt moet je blij mee zijn... Word moe van die figuren die maar denken dat een fooi verplicht is. Je krijgt toch verdomme gewoon betaald![]()
quote:niet iedereen uit het buitenland is moslim, en ook niet iedereen uit Bangladesh (20%).Op donderdag 8 februari 2007 @ 12:06 schreef Bab0e het volgende:
Zo kunnen mensen toch weer met een schoonbeeld zien wat de Islam inhoud!![]()
Respect
quote:U klaagd.Op donderdag 8 februari 2007 @ 12:29 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Taxichauffeurs in Nederland lichten je al gigantisch op, en dan verwachten ze ook nog eens een fooi te krijgen
quote:Wat een leugenaar ben jij!!!!Op donderdag 8 februari 2007 @ 12:29 schreef Dickjeh het volgende:
[..]
niet iedereen uit het buitenland is moslim, en ook niet iedereen uit Bangladesh (20%).
quote:20 of 17%, wat een reden om iemand een leugenaar te noemen. En wat heeft eerlijk zijn met Godsdienst te maken? Als iemand iets goed doet is het dankzij zijn Godsdienst, doet 'ie iets verkeerd is het ondanks zijn Godsdienst.Op donderdag 8 februari 2007 @ 12:43 schreef Berberleeuw het volgende:
[..]
Wat een leugenaar ben jij!!!!
De belangrijkste religie is de islam die door 83% van de bevolking beleden wordt. Het hindoeïsme is met 16% de andere grote godsdienst. Ook zijn er kleine groepen boeddhisten, christenen en animisten. Die gozer is dus waarsachijnlijk gewoon een moslim!! Osman is ook een Islamitische naam. Deze man heeft zijn religie gewoon goed toegepast zpa;s het hoort!!!
BRON: http://nl.wikipedia.org/wiki/Bangladesh#Religie
quote:20% of 83% is een grote verschil Als mensen bewust liegen over zulke cijfers dan zijn het leugenaars. De reden waarom hij dat deed is om mensen te laten geloven dat hij geen Moslim kan zijn terwijl hij dat hoogstwaarschijnlijk wel is.Op donderdag 8 februari 2007 @ 12:46 schreef Madine het volgende:
[..]
20 of 17%, wat een reden om iemand een leugenaar te noemen. En wat heeft eerlijk zijn met Godsdienst te maken? Als iemand iets goed doet is het dankzij zijn Godsdienst, doet 'ie iets verkeerd is het ondanks zijn Godsdienst.
quote:Wat een gelul weer. Wat maakt het nou uit of en wat voor religie die man zou aanhangen. Ik ben atheist en zou waarschijnlijk hetzelfde doen als deze taxichauffeur. Niet omdat ik atheist ben maar omdat die diamanten niet van mij zijn.Op donderdag 8 februari 2007 @ 12:43 schreef Berberleeuw het volgende:
[..]
Wat een leugenaar ben jij!!!!
De belangrijkste religie is de islam die door 83% van de bevolking beleden wordt. Het hindoeïsme is met 16% de andere grote godsdienst. Ook zijn er kleine groepen boeddhisten, christenen en animisten. Die gozer is dus waarsachijnlijk gewoon een moslim!! Osman is ook een Islamitische naam. Deze man heeft zijn religie gewoon goed toegepast zpa;s het hoort!!!
quote:Pcies, het maakt geen fuck uit. Alleen die gozer post dus de onjuiste informatie m.b.t. het aantal Moslims in Bagladesh (20% in plaats van 83%) om de mensen hier op fok het idee te geven dat het geen Moslim kan zijn. Ik toon alleen het tegenovergestelde aan. Waarom moet bij elke topic de Islam weer aangehaald worden???Op donderdag 8 februari 2007 @ 12:53 schreef onemangang het volgende:
[..]
Wat een gelul weer. Wat maakt het nou uit of en wat voor religie die man zou aanhangen. Ik ben atheist en zou waarschijnlijk hetzelfde doen als deze taxichauffeur. Niet omdat ik atheist ben maar omdat die diamanten niet van mij zijn.
quote:Zeker respect voor die gozer. Weet nog dat toen ik een klein kind was mijn vader eens een tasje vond waar geld in zat. Heeft die toen ook netjes bij de pliecies afgegeven. Zat toen iets van 5000 gulden in. Was van een man die op weg was een auto te kopen. Was er erg dankbaar voor en bood me vader 500 gulden aan. Heeft ie echter niet aangenomen want vond dat het zijn plicht was. Hulde voor zulke mensen!!!Op donderdag 8 februari 2007 @ 13:06 schreef berberaap het volgende:
'Ik kan nergens terugvinden dat die taxichauffeur een moslim was'
Je kunt ervan uitgaan dat het een moslim is. Ik snap dat het pijn doet maar toch.
Volgens wikipedia is 88% van de inwoners daar moslim plus het feit dat hij een Islamitische naam heeft is wat mij betreft een aanleiding om daarvan uit te gaan.
Hoe dan ook, respect.