Irak verleent visa voor 'menselijke schilden'

Algemeen • Geschreven door Rick (rickmans) op 12-02-2003 @ 08:37
print 
Maikel had ons via de newssubmit het volgende te melden:

Een groep van ongeveer 50 westerse anti-oorlogactivisten hebben dinsdag een visum gekregen om Irak binnen te komen, alwaar zij het plan hebben om een 'menselijk schild' te vormen om een mogelijke aanval van Amerika tegen te gaan. Tijdens een persconferentie in de Turkse hoofdstad vertelde een vrijwilliger dat er nagedacht wordt over de mogelijke westerse slachtoffers die zullen gaan vallen wanneer er aangevallen wordt. "Ik ben een Amerikaans menselijk schild op deze reis naar Bagdad om de oorlog tegen te gaan", zegt vrijwilliger John Rosse.

Ze reizen in één grote konvooi richting Bagdad en zodra ze daar aankomen zullen ze zich verspreiden naar verschillende plekken rond en in Bagdad.

Bron: Yahoo!


Lees ook:

» 24/05 [Upd] Studentes Minerva ontgroend in luiers235
» 20/05 Eindejaarsconference Van Rossem weer populair21
» 20/05 Oudste vrouw op Mount Everest26
» 18/05 Verkooppunten tabak in grensstreek onder druk50


delen | eKudos nujij

1437 views / 117 reacties
Reacties op dit bericht
50  van 117 reacties op deze pagina. Pagina  1 2 3
Ja, die mensen krijgen zonder problemen een visum, hun laten zich opblazen voor Irak (stelletje eikels(niet dat ik voor de oorlog ben hoor))
waar kun je je aanmelden?
Als Amerika Irak wil aanvallen dan bombaderen ze die zooi. Menselijk schild of niet.


[ Dit bericht is gewijzigd door evdberk ]
Oh ja, en straks zeker klagen dat de Amerikanen zoveel burgers hebben geraakt!
Lekkere sukkels, die gasten worden alleen maar gebruikt door Irak...
=edit=
[ Dit bericht is gewijzigd door VinceCarter ]
userIcon
Aslof dat gaat lukken???

Gewoon een zelfmoord aktie!
Voor de Amerikaanse staat zijn die mensen maar een kleine offer..... dusse ik hoop maar dat die mesnelijke schilden goed kunnen vangen!

Bombs away!
userIcon
Heel nobel allemaal hoor, maar ze geven naar Saddam wel het signaal af dat wat hij doet wel okay is. Zo leggen de Iraakse media het althans uit.
Ben ook tegen oorlog hoor, maar Saddam \'steunen\' op deze manier gaat me iets te ver.
=edit=
[ Dit bericht is gewijzigd door VinceCarter ]
Hmz.. goede manier om een oorlog even op te houden... voorkomen doe je er niet mee.. Amerika wil en zal die olie koste wat kost krijgen.
Sluit me aan bij 1337h4x0r
50? Alsof ze met 50 man een oorlog weten te stoppen. Wel dapper... maar tevergeefs denk ik.
[ Dit bericht is gewijzigd door VinceCarter ]
zonde van het geld... vliegticket, opruimkosten, begrafeniskosten. Dit is dan ook de enige reden waarom ik het zou betreuren als ze tot smurrie gereduceerd worden. Ik heb voor deze mensen een ding te zeggen: Zoek werk, ipv te gaan bommenknuffelen.
Echt triest dit.. Get a life!
userIcon
Altijd dat gezeur om geld, het gaat toch om het gebaar. Die mensen proberen tenminste nog iets, jullie praten maar wat om geld, ach, als dat alles is...
nice try dudes, maar Bush schiet inderdaad toch wel, 50 burgers meer of minder maakt hem ook niets uit....
Dat is pas een groot schild, het zal ook echt veel "dingen" tegenhouden..
Vredelievendheid is de wereld nog niet uit. Geweldig!
[ Dit bericht is gewijzigd door sineloco ]
Inderdaad, die 50 maakt voor ze echt geen verschil als je er vanuit gaat dat ze de vorige keer een paar honderdduizend hebben opgeblazen. En dat noemden ze een "klinische" oorlog.

Maar wel goed dat de VS steeds meer steun verliest. Hopelijk blijft het zo, zelfs die schaap van een Scheffer wordt een beetje wakker denk.
[ Dit bericht is gewijzigd door Osmosis ]
Ja hoor, gelukkig is nu alles opgelost...duuu....

Ben alleen benieuwd ofdat ze niet al de pijp uit zijn wanneer de eerste bom omlaag komt...
Het meervoud van visum is visa, niet visums.
=edit=
[ Dit bericht is gewijzigd door MaartenGrendel ]

quote:
Het meervoud van visum is visa, niet visums.

Visa vind ik persoonlijk ook mooier klinken. Maar het mag op beide manieren tegenwoordig, toch?
Ik hoop dat er nog veel meer dappere mensen zich gaan aansluiten.
kunnen ze zometeen weer zeuren dat amerika extra onschuldige mensjes heeft neergeknald. maarja, mischien is het wel beter zo, want volgens mij hebben die gasten allemaal een zieke geest ofzo die denken dat ze er wat aan kunnen veranderen op deze manier. opgeruimd staat netjes
Tja, dit is weer wat anders dan de eerste golfoorlog. Toen maakte Irak ook gebruik van een menselijk schild, maar dat was geloof ik niet zo vrijwillig.

Eigenlijk jammer dat bush zo\'n ll is; daardoor vergeten we bijna dat Saddam echt een keiharde en wrede dictator is.
Wanneer het vrijwillig is, kénnen ze de risico\'s. Als Amerika nu aanvalt (hoewel dat meer een kwestie is van wanneer), is het hun eigen schuld als ze \'toevallig\' onder een paar bommen terechtkomen. Maar dan moet de wereld achteraf ook niet klagen.
userIcon
All-time most people killers

1. Stalin: 7 miljoen
2. Hitler: 6 miljoen
3. Saddam: 450.000

Welk nut heeft het om saddam hoger te laten klimmen in deze top 3? Na 27 resoluties is saddam heus niet van plan om te stoppen met z\'n werk en z\'n wapens in te leveren.

Stoer hoor Irak \'helpen\'....waar je naar moet luisteren is het Iraakse volk.... er gaat geen dag voorbij dat die mensen zo graag hopen dat saddam wordt opgeblazen.

Maar hier is het stoer om saddam te helpen...
Mr_Shoot, als we het over ja-knikers gaan hebben dan is onze MP wellicht een beter voorbeeld. Bush zie ik meer als een
Maar dat is heel persoonlijk natuurlijk
Heej Missanthroopia:

All-time most people killers

1. Stalin: 7 miljoen
2. Hitler: 6 miljoen
3. Saddam: 450.000

Dit is complete B*LLSH*T!!!!

Heb je het net uit je duim gezogen?? Saddam heeft meer mensen vermoord tijdens de Iran-Irak oorlog, ruim 1 miljoen. Hitler heeft meer als 11 miljoen Russen vermoord en Bush heeft tot zover door sancties bijna ONTIEGELIJK veel mensen afgemaakt. Helaas zijn daar geen harde cjifers over bekend. Het is onduidelijk wie de grootste massamoordenaar van deze eeuw is omdat bij zowel Stalin als Hitler het aantal doden in de tientallen miljoenen loopt.

Tjonge jonge, praten over dingen waar je absoluut geen enkele verstand van hebt. En dan nog als feiten neerzetten ook! Schaam je!
[ Dit bericht is gewijzigd door Osmosis ]
userIcon
=edit=
[ Dit bericht is gewijzigd door VinceCarter ]

quote:
Hitler heeft meer als 11 miljoen Russen vermoord en Bush heeft tot zover door sancties bijna ONTIEGELIJK veel mensen afgemaakt.

De oorzaak van de sancties is niet Bush...de sancties zijn opgelegd door de VN (wij dus met zn allen). Bovendien is Bush pas 2 jaar president van de VS, en duren de sancties al 12 jaar.

quote:
Door sineloco - woensdag 12 februari 2003 @ 09:48 (Unmodded)
Mr_Shoot, als we het over ja-knikers gaan hebben dan is onze MP wellicht een beter voorbeeld. Bush zie ik meer als een
Maar dat is heel persoonlijk natuurlijk

Eigenlijk zocht ik een "U" smilie, als je begrijpt wat ik bedoel, want ik kon die koe inderdaad niet vinden . Ik wilde echter aangeven dat veel te veel mensen zich imho bezig houden met het \'zich irriteren aan bush\', en daarbij soms de kant van saddam kiezen en voorbij gaan aan de misdaden die hij allemaal op zijn naam heeft staan.
Zelfs al heb je het ALLEEN over de burgerslachtoffers kom je RUIM boven de 10 miljoen! =edit=

Voor ik het vergeet, noem eens het aantal burgerslachtoffers gevallen door het beleid van Bush de afgelopen 2 jaar?
[ Dit bericht is gewijzigd door MaartenGrendel ]
Osmosis, Bush heeft lang niet zo veel burgerslachtoffers gemaakt als wie dan ook. Het is een onterechte analogie. Misanthroopia heeft gelijk.
Haha, een "onterechte" analogie? Waarom wordt Saddam neergezet in de lijst met Hitler en Stalin dan? Nog nooit gehoord wat de leiders van China, Noord-Korea, Cambodja hebben gedaan? Of waren jullie die toevallig vergeten?

Saddam komt niet eens voor in de top 10. Dus als je Hitler en Stalin erbij gaat betrekken moet je ook de geschiedenis van de laatste 50 jaar erbij betrekken inclusief wat de VS heeft uitgevreten tijdens deze periode. Dat is eerder een verglijking trekken als een paar loze cijfers neerzetten die nergens op zijn gebasserd!

Niet dat Saddam een lieverdje is, maar hou ALSJEBLIEFT op net te doen dat de ERGSTE is op het moment.
[ Dit bericht is gewijzigd door Osmosis ]

quote:
Saddam komt niet een voor in de top 10. Dus als je Hitler erbij gaat betrekken moet je ook de geschiedenis van de laatste 50 jaar erbij betrekken en Stalin was er nog een veel langere periode!

Juist. Hoe kan Bush dan in 2 jaar \'ontiegelijk veel\' burgerslachtoffers maken?
Dachten ze nu echt dat ze om een paar burgens uit het westen ineens niet meer gaan vallen? Kom, dat maakt de Amerikanen niets uit. Burger doden vallen altijd, in elke oorlog.
userIcon

quote:
1. Stalin: 7 miljoen
2. Hitler: 6 miljoen
3. Saddam: 450.000

Tuurlijk, je bedoelt 6 miljoen joden die Hitler heeft omgebracht? En die anderen (Russen, Amerikanen, niet Joodse Europeanen) tel je niet mee. Heb weinig vertrouwen erin dat die andere cijfers wel kloppen.
QOnline, hierom:

Sancties op kleine dingen als: Medicijnen, voedsel, kleding, onderdelen, materialen.

Ooit gehoord van de "Food For Oil Program"? Die loopt nog steeds en het is een zeer vernederend verdrag. Hiermee pakken ze Saddam niet aan hij heeft er toch geen last van, maar wel kinderen en andere onschuldigen.
[ Dit bericht is gewijzigd door Osmosis ]
userIcon
Nouja Osmosis, laten we nog een paar maandjes wachten en kijken hoe het menselijke schild de boel bij mekaar houdt

Ik denk dat je over twee jaar wel kan zeggen dat Saddam in dat lijstje hoort...

quote:
Hitler heeft meer als 11 miljoen Russen vermoord

In de 2e wereld oorlog zijn 25 miljoen Russische burgers omgekomen. Verder zijn er nog 3 miljoen Poolse burgers vergast. (Naast de welbekende 5.3 miljoen Joden)
quote:
en Bush heeft tot zover door sancties bijna ONTIEGELIJK veel mensen afgemaakt.

Schatting lopen uiteen van half miljoen tot ander half miljoen.


quote:
Door Osmosis:


Dit is complete B*LLSH*T!!!!

Heb je het net uit je duim gezogen?? Saddam heeft meer mensen vermoord tijdens de Iran-Irak oorlog, ruim 1 miljoen. Hitler heeft meer als 11 miljoen Russen vermoord en Bush heeft tot zover door sancties bijna ONTIEGELIJK veel mensen afgemaakt. Helaas zijn daar geen harde cjifers over bekend. Het is onduidelijk wie de grootste massamoordenaar van deze eeuw is omdat bij zowel Stalin als Hitler het aantal doden in de tientallen miljoenen loopt.

Tjonge jonge, praten over dingen waar je absoluut geen enkele verstand van hebt. En dan nog als feiten neerzetten ook! Schaam je!

oke oke, hier moet ik even op reageren.
de lijst van de 20e eeuw is zoiezo:
1 stalin
2 Hitler
3 mao tse tong of pol pot
stalin heeft 60 miljoen van zijn eigen burgers weten weg te moffelen onder een dikke sneeuwlaag.
Er zijn rond 20 miljoen Russen gestorven tijdens WOII, Hitler vermoorde daar veeeel burgers, alhoewel dat ook veel *friendly fire* was soldaten die terugkwamen rennen van de frontlinie werden door machinegeweren neergemaaid.
En nog effe over die sancties die zijn idd door de V.N. opgezet en als Saddam zich aan de regels houdt had zijn volk zoiezo niet hoeven lijden. Ook zou in jouw beredenatie niet bush maar Clinton dan het meeste bloed aan zijn handen hebben aangezien hij 8 jaar president is geweest tijdens deze economische sancties. Ik hoop dat je nu wat beter geinformeerd bent, en wat minder als een kip zonder kop gaat lullen.

quote:
Schatting lopen uiteen van half miljoen tot ander half miljoen

Die je op het conto van Saddam mag bijzetten
Al die andere dictators uit de zgn. \'top-tien\' zijn allang dood (Hitler, Stalin). Nú hebben we de kans om wat te doen aan de dicator van déze tijd! Die kans moeten we natuurlijk niet voorbij laten gaan. Slachtoffers vallen er, zoals iemand voor mij ook al opmerkte, natuurlijk altijd. There is a price for everything...
Aan bandit:
Wahaha! Je spreekt jezelf tegen! Lees je tekst eens terug. Hoe kan Clinton bloed aan zijn handen hebben als de VN de sancties heeft opgezet? Niet zo slim he jongeman, zo kom je dom over!

Ook is het handig om te weten dat ze de LAATSTE 2 jaar hebben gevraagd EN ik beweer niet dan BUSH in de top 10 voorkomt. Dus voor je gaat roepen hoe goed je bent hou er rekening mee dat je iets probeert te bewijzen die helemlaal niet wordt beweerd (of om is gevraagd).

Eerst LEZEN dan reageren, oke?

Aan QOnline: De dictator van deze tijd? Noem een seen paar andere dictators dan? Volgen smij ken je maar 1 dictator en dat is Saddam.
[ Dit bericht is gewijzigd door Osmosis ]
Leuke docu op TV trouwens gisteren (Belgische TV).
Cameraploeg had visum voor een weekje. Reden wat door Irak, gingen hospiotaal binnen waar artsen elkaar tegenspraken over hoeveel medicijnen en voedsel in hun apotheker lag. De éne gaf schoorvoetend toe dat er "momenteel" voldoende inlag, terwijl zijn collega zei dat alles totaal op was. Yea right. En aangezien Irak vrijelijk olie mag verkopen in ruil voor voedsel en medicijnen kan ik wel raden wie de leugenaar was.

Op straat hetzelfde spelletje. Iedereen sprak gewoon zoals Saddam het wou horen, maar zodra er een vraag kwam waar ze niet van wisten hoe Saddam het graag zou horen klapten ze volledig dicht.
Zaken waarvan ze dachten dat het algemeen bekend was (voor hun -irakese burgers- was dit algemeen bekend maar voor de rest van de wereld ontkent saddam het) praatten ze vrijuit over. Dus ze gingen volledig akkoord met de openbare onthoofdingen van vrouwen in een superdrukke winkelstraat. Kan je je inbeelden wat een angst dat zoiets in moet boezemen? Publieke onthoofding in een superdrukke straat?! En voordeel van Saddam is natuurlijk dat ie dit kan ontkennen tegenover de wereld terwijl zijn eigen volk het ondertss écht wel weet.

Ook de verschillen in rijk en arm viel wel op. Je zou zeggen als de economische blokkade de grote boosdoener en armoedeveroorzaker zou zijn dat de rijke stadsdelen dara ook zwaar hinder van zouden hebben. Maar raar maar waar waren ze wel vollop villa\'s aan\'t bouwen en was men zelfs aan \'s werelds grootste moskee aan\'t werken.

Nee, saddam klasseer ik toch maar niet onder de goeie mensen.
Saddam geen goeie mens?? Dat meen je niet!

Wordt dat beweerd dan?
[offtopic]
Ik reageer normaal niet op spelfouten, maar in de titel staat zo slordig: Het is visa, niet visums.
[/offtopic]
osmosis=edit=

=edit=
2. Als je mijn tekst fatsoenlijk leest zou je mits voldoende intelligentie kunnen snappen dat ik bedoel dat die sancties niet eens half zoveel slachtoffers maken als dat Saddam doet uitschijnen. Als er al slachtoffers vallen in grote aantallen dan is dit primair door Saddam.

=edit=
[ Dit bericht is gewijzigd door MaartenGrendel ]
50  van 117 reacties op deze pagina. Pagina  1 2 3


Lees ook:

» 24/05 [Upd] Studentes Minerva ontgroend in luiers235
» 20/05 Eindejaarsconference Van Rossem weer populair21
» 20/05 Oudste vrouw op Mount Everest26
» 18/05 Verkooppunten tabak in grensstreek onder druk50


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden