Rokers betalen nu pas volle mep
Rokers zijn pas in november fors meer gaan betalen voor hun verslaving, hoewel de accijnzen op sigaretten en shag al in juli werden verhoogd. In november waren rookwaren 8,4 procent duurder dan in oktober, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) woensdag.
Een pakje met negentien sigaretten kost nu in de meeste gevallen 4,50 euro. Roken is nu ruim twee keer zo duur als in 1995. Eerder dit jaar was er al een prijsstijging van bijna vier procent.
Vier maanden lang werden sigaretten nog tegen oude prijzen verkocht, waardoor de accijnsverhoging niet zichtbaar was in de inflatiecijfers. Doorgaans duurt het volgens het CBS ongeveer twee maanden voordat de handel aan nieuwe voorraden begint, maar doordat de accijnsverhoging lang tevoren was aangekondigd, waren meer voorraden tegen oude prijzen aangelegd.
Stop jij met roken door de verhoogde prijzen of laat het je koud? Reageer in de poll!
Disclaimer: Typfouten en geen gebruik van leestekens, hoofdletters en onzin voorbehouden.
Gewoon stoppen met roken!
nou nou.. ?
Dácht het niet
Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
Je bent te goed voor de mensheid.
verstrekken ze bij de voedselbank ook deze basisbehoefte?
is
nochtans
H O O P
Wat een dom gewauwel weer...als iedereen zou stoppen met roken zou er veel bespaard worden op schoonmaakkosten...gezondheidszorg...weet je hoeveel mensen er thuis zitten door het roken? Longproblemen..verstopte aders...enz.?
Ik ben best bereid meer belasting te gaan betalen als roken helemaal verboden zou worden...ik heb er alleen maar last van..
Roken is 1 van de moeilijkste verslavingen om van af te komen, je wordt er echt letterlijk ziek van. Als je cold turkey stopt, heb je ongeveer een maand nodig voor de eerste ontwenningsverschijnselen wegtrekken.
Dus je bent een maand lang, dag in dag uit, echt niet te genieten voor je omgeving, laat staat voor jezelf.
En ga nou als niet-roker niet zeggen "ja, je bent er zelf aan begonnen, eigen schuld, dus niet zielig doen". Dat zeggen rokers ook niet over jou als je een fataal auto-ongeluk hebt gehad. "tsja, je bent zelf in die auto gestapt, dus eigen risico. vette pech".
Beetje meeleven met je medemens heeft tot heden nog niemand kwaad gedaan. Amen.
Deze GauloisesB. moet heel erg snel op Fok! geweerd worden met zijn uiterst treurige berichten.
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?
heb 8 jaar lang 1,5 pakjes per dag gerookt en was binnen 2 maanden gestopt met die nicotinekauwgoms.
peace of cake maar goed je moet ook een beetje willen (4,50 / pakje helpt daar wel behoorlijk bij) en wel een beetje doorzettingsvermogen hebben.
vind het beetje zielig gedoe allemaal. of je stopt of je houdt op met zeuren dat het zo duur is.
Es bedarf keiner Psychoanalyse, um festzustellen, dass das Leben ein einziger Friedhof gescheiterter Pläne ist!
Maar het is te hopen dat ze iets vinden waardoor je minder last hebt van ontwenningsverschijnselen, het is jammer dat mensen die willen stoppen er niet in slagen.
Met
Es bedarf keiner Psychoanalyse, um festzustellen, dass das Leben ein einziger Friedhof gescheiterter Pläne ist!
Lijkt me rot om te moeten stoppen, maar om om die reden maar zielig te gaan lopen doen is dikke onzin. Als je niet wilt stoppen, prima, maar neem dan de prijs voor lief.
Owja, en die maand ziek zijn haal je aan het eind van je leven wel weer dik in omdat dan je longen niet geasfalteerd zijn.
MAAR DOE ER DAN GVD IETS NUTTIGS MEE !
WHAT? ARE YOU NUCKING FUTS???!!!
opzoute ! Ik denk niet zoals jij bent :(
IK BEN HOOGBEVAAGD!
(had er nl bijna een caffeine vergiftiging aan overgehouden)
Waar Helmonders over Helmond kunnen praten, huilen en lachen.
Dan ben je jaarlijks dus €1642,50 kwijt...
Das een leuke vakantie.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
Ook geen "last" gehad van conditie verbetering, betere smaak enz overigens.
En over roken enz, als de overheid het echt zo slecht vindt voor ons verbied het dan gewoon, en verbied alcohol ook direct, wat veel schadelijker is dan de al verboden paddo's , persoonlijk vind ik het allemaal erg overtrokken, als de bevolking graag rookvrije cafe's enz wil hebben waren ze er waarschijnlijk al geweest zonder een verbod.
Straks roken alleen de rich and famous nog. (en ik natuurlijk)
(Ja weet het, op het moment is het 'trendy' om anti-roken te zijn... maar die fase gaat ook wel weer over)
Hier in ierland kost een pakje van 20 sigaretten 8,10 euro.
'The authorities said the changes where for the greater good...'
'But good is not always right.'
iedereem die daar een punt van maakt, let eens op je zelf
Klinklare onzin.
Ik heb 11 jaar lang gerookt, gemiddeld 1,5 pakje per dag. Ik ben van de ene op de andere dag gestopt.
Ik had mezelf voorgenomen dat het laatste pakje echt het laatste pakje zou zijn, en na de laatste sigaret uit te hebben gedrukt heb ik er ook geen een meer aangeraakt.
Dat is nu een half jaar geleden, en ik heb in al die tijd, ondanks een grote groep rokende vrienden, geen een keer de aandrang gehad er een op te steken.
Het kan wel, je moet het alleen echt willen.
Laat de regering het alcoholpercentage maar naar 0,2 terugzetten voor iedereen, zwaarder controleren en bij 0,5 aan percentage in je bloed, dag rijbewijs voor minimaal 2 jaar.
Beter nog, elke vorm van harddrug verbieden, daar valt ook alcohol onder en dus verbieden die zooi...
rokers behandeld zijn, eigenlijk leveren de rokers alleen maar geld op nu...
De auto's zijn veel smeriger die produceren uitlaatgassen, waar je dus ook meer kans op kanker van hebt en daar wordt niets van gezegd, omdat een auto noodzaak is, bullshitt. Je kunt ook de trein of de bus nemen.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Of wil je ook politie die gaat controleren of jij je tanden wel poetst? Of zullen we bijvoorbeeld de McDonalds verbieden, of is dat "anders"?
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Rokers zijn een te gemakkelijke prooi omdat ze de beeldvorming tegen zich hebben. Er moeten grenzen zijn.
Er blijft geld over van de accijnzen na verzorging van alle rokers.
Laat de accijnzen op de brandstoffen gewoon in dezelfde lijn meestijgen als op de tabakswaren, da's pas gerechtigheidheid en een verbod op alcohol of deze ook in dezelfde lijn mee laten stijgen.
En peren zijn kiwi's, dat weet iedereen.
What?!
It's an inanimate fucking object.
You're an inanimate fucking object!!!
I fractured my skull while dancing to dubstep
Denk je nou echt dat de overheid wilt dat rokers stoppen ? zonde van de inkomsten.
vandaar dat verhogingen ook in kleine stapje gaan of dat het niet gewoon totaal verboden wordt.
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
Ga toch lekker snuiven man. Zo zal je ze leren,krijgen ze geen cent meer binnnen vanwege de tabak die je uitspaard
Komen ze nu 44 jaar later met het advies om te stoppen.
Satanisten zijn het !
"De regering stuurt continue mensen naar de maan, ze willen gewoon niet dat wij dat weten"
Wat me eigenlijk nog het meest irriteert is het feit dat de regering alleen maar meer opstrijkt want als iedereen zou stoppen komt er niks meer in de staatskas binnen. en zullen ze snel over gaan naar nieuwe middelen.
Ik vind toch dat sinds Balkenende aan de macht is dat Nederland een stuk meer totalitair is geworden. Identificatieverplichting, Rokershaatpropaganda, Veel meer Blauwe Goudzoekers op straat, Paddoverbod, Anti Wiet Campagne, Zorgstelsel naar de Kloten, Gelovigen beschermen ivm het willen wijzigen van de Grondwet... Ik kan zo nog wel ff door gaan...
en nogmaals: gewoon doen of niet maar dan niet zeuren!
volgens mij gaat het grof naar de aanleg van wegen enz.
Zelf rook ik niet maar ik kan me er geen moment aan storen als ik een ander zie roken. Zeg nou zelf, dat is toch gewoon zielig?
Ik voel al een anti-auto hype in de lucht hangen. Mooie gelegenheid voor de overheid om het rekeningrijden in te voeren en stiekem de wegenbelasting toch maar niet af te schaffen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken